לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2007, 09:27
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
|דיון| מהי אהבה?

ובכן, רבים מאיתנו מחפשים את ההגדרה לאהבה. הייתי רוצה לדון מעט בסוגיה ואולי להגיע לשורש העניין.
ובכן, מהי אהבה בעצם? למה אני רוצה להיות עם מישהי אחת, ודווקא איתה? אם אני רואה מישהי חתיכה
ברחוב, אני ישר מרגיש רגשות חזקים של לרצות להיות קרוב אליה! משהו מושך אותי אליה ואני מהופנט!
ונניח שאני מצליח להתקרב אליה, ואני והיא נהפוך לזוג. למה בעצם אני רוצה להיות איתה? אני אוהב אותה?
מה הסיבה? טוב.. התשובה הפשוטה והנכונה ביותר היא, שזה עושה לי טוב... טוב לי להיות קרוב אליה...

ולמי לא היה טוב בעצם?! יש מישהו שלא מהופנט מהיופי? כמובן שזה עושה לי טוב! וזה טוב טבעי מטבעו..
אם כך, האם זוהי האהבה? הטוב שאני מרגיש בקרבה הזו? ובכן, אם היא אכן עושה לי טוב,
ואני רוצה שיהיה לי טוב, האם אני אוהב אותה? או שאני איתה כי אוהב את עצמי?!

אולי אהבה היא מעבר לטוב החיצוני שאני רואה ומרגיש מבפנים.... אולי אפשר שאהבה היא הטוב שבפנים
שאני רואה בה מבחוץ... אפשר שאהבה זה דבר בעל משמעות רבה יותר
אהבה היא אולי... לאהוב את מי שבפנים שגורם לי להרגיש טוב, ולהרגיש שלם... ולא רק לרצות לקבל
את הטוב מהשני, אלא גם לרצות בטובת השני... אכן. אהבה היא דבר מורכב יותר מלראות את היופי
ולהרגיש טוב.. וכשיודעים מה לחפש, מוצאים את הדבר הנכון! לחפש את ההשלמה...

הרשו לי להציג את עצמי בשנית.
שמי אביאם בן דוד. כבר כתבתי פה פעם אשכול. נתתם לי את התשובות הנכונות אבל איכשהו לא הייתי
בשל דיו כדי ליישם אותן. עכשיו, אחרי 5 שנים שאני מאוהב במישהי, כבר מתחיל להימאס עלי לייסר
את עצמי. בהזדמנות הראשונה שלי אני תופס איתה שיחה ואומר לה הכל... וממש לא איכפת לי מה תהיה
התשובה שאני אקבל... אני רק רוצה להיות חופשי או שבוי לנצח.. רק שייפסקו הייסורים האלה...
אני רק מקווה שאני אהיה חזק מספיק כדי לקבל את ה"לא" שאולי יבוא...
על החיים ועל המוות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר