לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2007, 15:42
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות ה-שבועי :)"

אוקי, כפי שאתם יודעים, אבא שלי נפטר בשבת מוקדם בבוקר, משעה 6 אני חושבת לא הפסיקו להגיע אנשים, שזה נחמד אבל נורא מעייף במיוחד שלכל אחד יש פרצוף של 9 באב ויש כאלה שאני פשוט רואה את המבט שלהם אומר "אוי, איזו יתומה אומללה" שזה משעשע אבל מטריד.
כל יום הגיעו אלי חברים שלי, שזה מאוד נעים.

המון המון אוכל, אני גרה ביישוב קהילתי ככה שיש תורנויות אוכל (טעים טעים ובכמויות מסחריות)

היתה לי גם בגרות, הגיעה משגיחה אל הבית והיא נורא הקלה איתי, לא הייתי לי הגבלת זמן, יכולתי לעשות הפסקה כמה שבא לי, מתי שבא לי וכמובן יכולתי להחליט שאני לא רוצה לגמור את הבגרות אם אני מרגישה שאני לא מסוגלת. גמרתי ללא הפסקות, בזמן "הקצוב" ואפילו בדקתי, יש לי תחושה טובה

שבוע רגיל כזה, אתם יודעים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2007, 08:06
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות ה-שבועי :)"

עשיתי שני מגנטים לבן של חברה שלי, והוא וההורים שלו אמרו לי שהם מדהימים ונורא שמחו.
קיבלתי השראה ביום שני לעשות עוד כמה מגנטים יפים בשבילו.
קיבלתי השראה לעיטור 2 חולצות טריקו נוספות.
עשיתי עם חברות שלי חזרות להופעה וסוף סוף החלטנו מה נלבש.
הצלחתי לעצבן את המורה שלי לטאי צ'י ובנוסף עכשיו לכולם בחוג יש את ההוכחה האולטימטיבית שאני בעלת שאלות קידבג, ואולי גם קמצנית ורוצה הכל בחינם. רק אדם טיפש או תמים כמו ילד קטן יוכל להגיד או לשאול את השאלה ששאלתי, אבל בעיניהם אני חכמה, אז טיפשה אני לא יכולה להיות, ואף אחד לא מסוגל לדמיין אדם בגילי עם תמימות של ילד, אז נשארתי עם האופציות האחרות שנשארו להם. הייתי מעדיהפ את האופציה של טיפשה. ואני בכלל שאלתי מתמימות גרידא, כי המורה מעולם לא היה ברור בנושא. הוא תמיד היה מעורפל ולא דוגרי.
יום שני תקפה אותי חולשה רצינית ולא עברה עד אתמול.
קניתי הפתעות קטנות לאמא שלי ששימחו אותה מאוד.
אמא שלי קנתה לי הפתעה בגלל שעזרתי לה במשהו קטן.
קניתי מנקב חור, שמנקב חור אחד, ופאייטים. אני כל כך אוהבת את הדברים הקטנים האלה! את הפאייטים קניתי בלי ידיעה מה אני אעשה איתם, וביום שלמחרת כבר מצאתי איך לעטר בהם גופייה שקניתי. יצא יפה.
קניתי סרום לפנים של "אהבה", והוא יצא טוב. מרקם ג'לי, לא שומני.
קניתי נקניק הודו. שנים לא אכלתי את הדבר הזה מטעמי בריאות, אבל מכיוון שבדר"כ לנשים חסר ברזל (וכסף, זהב, עוד כרטיס אשראי... ) אז החלטתי שאני צרכיה לחזק את עצמי. גם קניתי מטרנה בשביל זה. כן, אני מאוד אוהבת מטרנה. מאוד טעים לי ומתוק לי.
בעבודה היה טוב מאוד, כיף,
וזהו. לא זוכרת יותר. היה לי שבוע נפלא
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 09-06-2007, 16:15
  dor_dafna dor_dafna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dor_dafna שלח הודעה דרך MSN אל dor_dafna

אצלי השבוע עבר טוב מאוד (חוץ מ...)....

חשבתי שאני הולך להיות בהקבצה ב' בחשבון (למרות שאני בקבוצה של מתקדמים חכמים) אז עשיתי למורה שלי תרגיל וצעקתי בכיתה "אני 100 אחוז בהקבצה ב' , הכל נהרס" אז המורה שלי אמרה לי "מה פתאום" ונהייתי שמח

ובנושא ההקבצות : באנגלית , הציון הכי נמוך שהיה לי אי פעם הוא 76 ובד"כ אני מקבל 90-100 , הממוצע שצריך כדי להיות בהקבצה א' הוא 75 ואני בטוח עובר אותו !!! אז בקיצור היא רשמה לי הפרעה והיא אמרה לי שאם זה יהיה ככה אני לא יהיה בהקבצה א'!!!!!! ואני לא יודע אם זה סתם איום או אמיתי !!!

ועוד דבר טוב מאוד הוא שהגשנו סוףסוף את התוכניות של הבית שלנו !!! אם הוועדה מאשרת אז מתחילים לבנות אותו (את זה כבר הייתי חייב לשתף עם מישהו )

ישן 09-06-2007, 23:21
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מידע תורי :)

באשכול שפתחתי ציינתי שהייתי בקורס- שארך כחודש והסתיים ביום חמישי האחרון .
האמת היא שזה היה קורס בסינית מבחינתי כי אני לא עוסקת במקצוע הנלמד (אבל מחוייבת לבצע אותו ע"פ הפז"ם שלי בשירות); נגזרת מהאמור - חרשתי כמו כלבה לכל מבחן ומבחן (בין 2 ל- 3 בשבוע), במשך 3 שבועות . את השבוע האחרון של הקורס עברנו בלימודים על מערכת ממוחשבת וזה היה יחסית קליל (מבחן ראשון - 100, לבסוף ממוצע 95) .
אני חושבת שלא הייתי שורדת את הקורס אלמלא החבר'ה הנפלאים שהכרתי שם (ממש כור היתוך) וכל שיעור היה עובר בצחוק ובכיף . אני חושבת שניתן לסכם את התקופה כשחרור גדול בעבורי, כ"כ בשונה מסדר היום שלי בתפקיד הנוכחי .

-לאחרונה עשינו שיפוצים אצלי בחדר (זה מייגע !!!) אבל יצא כ"כ מדהים . הקירות נצבעו בסגול בהיר והתקרה בסגול כהה, קניתי משחה שקופה המיועדת לקירות עם נצנצים ועוד משחה עם כוכבים וצבעתי לבד את התקרה (סה"כ 3 שכבות וצוואר תפוס במיוחד... ) .
אני מאוד מרוצה מה*תוצאה* , יצא עדין ורומנטי וכיף לי לשכב על המיטה ו"לראות כוכבים"

ובפעם הראשונה אחרי חודש של למידה - היה לי סופ"ש נפלא וכייפי במיוחד, ביליתי עם ידיד טוב שלי שחזר מטיול של כמה חודשים טובים ועם עוד כמה חבר'ה והיה פשוט נהדר .

שיהיה לכולנו שבוע נפלא מלא בהפתעות טובות,
רחלי .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר