לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2007, 00:22
צלמית המשתמש של donald2
  משתמשת נקבה donald2 donald2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
נמאס לי להתפשר!

לפני חצי שנה הכרתי מישהו, שממש לא נמשכתי אליו. הוא רצה שנצא אבל אמרתי לו שלא בא לי חבר כרגע (תמיד רציתי אבל לא אותו) אחרי חודש בערך חזרנו שוב להיות בקשר (מישום מה חשבתי שהוא לא יכול להיות כזה מגעיל ולא מושך בעייני ) ואחרי הפגישה נשבעתי לעצמי שאני לא נפגשת איתו שוב בחיים שלי.
עכשיו לפני שבוע בערך אמרתי לעצמי שאולי אני אתקשר אליו ,אין לי ברירה אין לי מישהו אחר , עכשיו הוא רוצה שניפגש, אם כל הכבוד שאני מסתכלת על היופי הפנימי (שגם בפנימיות שבו יש משהו מציק) אני לא חושבת שאם אני אראה אותו אני אמשך אז אמרתי לעצמי שאולי אני פשוט אתרגל אליו וזהו. אבל עדיין בתוף תוכי לא בא לי להתפשר על מישהו בא לי לצאת עם מי שאני רוצה ולא אם מי שרוצה אותי.
אז מה אתם אומרים להיפגש איתו פעם שלישית??

סליחה שחפרתי הייתי חייבת לשפוך

אני יודעת שכל זה נשמע ילדותי אבל אני בת 18 והוא בן 24

שבוע טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2007, 01:56
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "נמאס לי להתפשר!"

לא לקפוץ מעל הפופיק.

זה יפה שאתה רוצה חבר (אנוכי פנוי להובלות ה"ל) אך אם את לא שלמה עם עצמך, למה לכפות משהו בכח ? הרי בעצמך אמרת שאת לא נמשכת אליו. ובכלל חושבת על "להתרגל" עליו.

כמו שלפני אמרו אם אין כימיה (וכאשר יש כימיה את יודעת שזה) האהבה לא תשרוד הרבה זמן. וסתם כל הסיפור יגמר ברע.

במקום שהם יהיה חבר שלך, אחד שאת יוצאת מבלה עושה חיים. עדיף לך שהוא יהיה "ידיד לעת צרה" שתמיד תוכלי להתקשר אליו ולהנות באותו לילה ומבלי שום מחויבות כלפיו.

אסור שאהבה תיהיה מכפייה, אנחנו לא במשטר של פאגנים.
כל היופי באהבה זה למצוא אחד את השני. גם אם זה יצריך אותך להגיע למקומות הכי נדחים.

צ'או.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 11-06-2007, 15:26
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לא! לא! לא! לא! לא!

זה לא נקרא להתפשר. זה נקרא למכור את עצמך. הוא יכול בקלות לסחוב אותך למצבים שטובים ונוחים לו רק בגלל שאת מרגישה שאין לך מישהו אחר. את תיגררי לכל מיני מצבים שתכריחי את עצמך להתרגל אליהם. הוא יודע שאת לא אוהבת אותו, אבל יש לו תקווה לכבוש אותך. הדרך שלו לא תהיה ישירה. הוא יודע טוב מאוד שהוא לא יקבל מה שהוא רוצה ישירות. הוא ינסה לשכנע אותך בכל דרך, ולך רק נדמה שתגידי לא. בהחלט אפשר לשכנע בחורה שמאמינה שהיא נואשת לקיים יחסי מין (או כל דבר אחר), רק בשביל שיהיה לה הניסיון. היא לא חייבת לאהוב. ככה גברים יותר יאהבו אותה וכו'. אני לא אומרת סתם. יש לי ידיד שאמר לי את זה, אבל לא שאני אעשה את זה איתו (הוא נשוי), אלא אצל לעולם הגדול ואעשה דברים כאלה שם. הוא ילך בצעדים קטנים קטנים - כל פעם שתגידי כן קטן על משהו זה עוד צעד בשבילו, והוא ימשיך עוד צעד קטן, עוד צעד קטן, ואת עם הזמן תתני לו עוד משהו ועוד משהו, אולי נשיקה קטנה כדי לראות איך זה, אולי קצת להעלות את החולצה. ועל כל דבר קטן כזה שאת תתני לו מרצונך החופשי את תשנאי את עצמך עוד יותר, אבל לא תדעי לשים על זה את האצבע. לא תדעי בדיוק מה זה. הוא ישיג את מה שהוא רוצה, רק לאט ובסבלנות. ובינתיים מה איתך? מה עם הלב שלך? הנשמה שלך? החלום שלך על אהבה נפלאה סוחפת, סוערת?
נכון שתתרגלי אליו, אבל לעולם לא תאהבי אותו, ויש הבדל עצום. לא רק בשבילו, אלא בעיקר בשבילך. ברגע שאת מוכנה להיות עם מישהו ללא אהבה, מה שאת עושה הוא בעצם לוותר על האהבה (זו שאת כל כך חולמת עליה) מראש ולוקחת את מה שיש בשטח כי את לא מאמינה שתמצאי. את יודעת מה, אולי אני אוריד את התנאי של אהבה. אבל את גם לא נמשכת אליו! מילא את נמשכת אליו, אבל את לא! ולא רק זאת, אלא היופי הפנימי שלו לא מתאים לך! בעצמך אמרת שיש בו משהו מציק.
אל תפקירי את עצמך כך. את נורא צעירה - רק בת 18. כל החיים לפנייך. נכון שאת לא מאמינה, אבל תמצאי את האחד שלך. בשביל שהאיחול שלי ייראה לך יותר מציאותי, תמצאי מישהו שתימשכו ותמצאו חן אחד בעיני השני (גם יופי פנימי) בו זמנית.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 11-06-2007, 18:34
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06

מכירה מקרוב מקרה דומה....
עם חברה שפשוט לא רצתה להישאר לבד - אז היא יצאה תקופה ארוכה (מאוד..) עם מישהו שלא ממש עשה לה את זה...

טעות!
כלומר, שום דבר רע מידי לא קרה - פרט לעובדה ש...
1. היא זילזלה בו (כן, לצאת עם מישהו ולתת לו להרגיש שיש לך משהו אליו כשבעצם את יודעת שהוא רק משהו זמני עד שתכירי מישהו אחר...זה לא הדבר הכי נחמד בעולם)
2. היא ביזבזה לעצמה את הזמן על מישהו שלא היה שווה את זה במקום למצוא את המישהו כן שווה את זה. (מצד אחד היא כל הזמן הזה חיפשה מישהו אחר - שזה לא הדבר הכי נאמן שיש... ומצד שני הייתה מוגבלת מלפעול בעניין כי "יש לה חבר"...)

והכי חשוב, היא התפשרה...
צריך להתפשר לפעמים...אבל על דברים קטנים - כשאת אוהבת מישהו...לא על דברים שעקרוניים בעיניך ועוד כשאת לא מרגישה אליו כלום...
לדעתי, ותרי עליו...יבואו אחרים... ("יש הרבה דגים בים..")

סיון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר