לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר. ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח קנייה והחלפה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2005, 18:30
  4given 4given אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 4given
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ishai_20 שמתחילה ב "קונה הכול במחירים טובים"

1. צורב פלקסטור 48*24*48 איכותי ביותר כחדש לא היה הרבה בשימוש במצב מצוין - 100 ש"ח [ואל תשוו לי אותו ל-LG וכל הדרעק שיש במחיר הזה חדש כי זה לא אותה רמה בכלל]

2. כונן קשיח WD בעל נפח 80 ג'יגה 8 מגה באפר מסדרת JB האיכותית בעל אחריות ל-3 שנים [עדיין עם אחריות לעוד שנתיים ואף יותר] ללא סקטורים פגומים בקושי היה בשימוש במצב מצויין - 250 ש"ח
http://www.*צונזר*2000.co.il/catalog/produc...&products_id=38

3. קירור למעבד מדגם Igloo 7200L Light CPU Cooler for AMD Athlon 64/939 קירור מצויין - יינתן מתנה עם קניית המעבד [!!] - או שאני מוכר ב-40 ש"ח.

4. לוח אם סוקט 754 של חברת ג'יגהבייט Gigabyte GA-K8U ULi Chipset Socket 754 לוח מעולה וזול - 250 ש"ח [גמיש במקצת]
http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6563

5. מעבד sempron 3100+ socket 754 palmero core (90 nm) 1.8Ghz, 256k cache מצויין חזק טוב וזול עם ליבת פאלרמו - 450 ש"ח ואתם מקבלים את הקירור שלמעלה!
http://www.golden-price.co.il/product.asp?productid=346 [זה המחיר הכי זול בזאפ שמצא לי]

7. כרטיס טלוויזיה יחסית ישן של AVERMEDIA אבל מצויין עם כניסת אודיו וכניסות וידאו מכמה סוגים מגיע באריזה המקורית שלו 99% שפועל אבל לא לגמרי בטוח ולכן מחירו הנמוך כי אין לי הזמן לבדוק אותו ולכן מי שקונה מסתכן אבל אם הוא פעול [וכנראה שכן] אז הרווח גדול - 50 ש"ח או שיינתן מתנה למי שיקנה את הלוח + המעבד.

8. מספר דברים קטנים שיימכרו בחבילה אחת ב-100 ש"ח [או בחבילות מעט יותר קטנות של מינימום 50 ש"ח אבל המחירים אז עולים קצת]:

רמקולים ניידים קטנים לנגן מוזיקה נייד אשר משתמשים בבטריות בתור אספקת חשמל כך שלא צריך בטריות גם בשביל הרמקולים
קלים קטנים ניידים ולטעמי שווים, לצערי מכרתי את הנגן שלי ואין לי יותר מה לעשות איתם. [מחיר מחוץ לחבילה - 20 ש"ח]

מקלט/משדר אינפרא אדום של HP מהירות 4MBps שלא בטוח תקין ולכן מחירו הנמוך [אין לי גם איך לבדוק את תקינותו]. [מחיר מחוץ לחבילה 15 ש"ח]

"ערכת" כבלים ומתאמים ושאר ירקות הכוללת: כבל IDE, כבל LPT [מדפסת], הכבל שמתחבר בתוך המחשב בין הלוח אם לכוננים [לא יודע את שמו], מתאם מ-USB לכניסת העבר במחשב, מתאם מ- S-Video ל-RCA[בננה] [מחיר מחוץ לחבילה 10 ש"ח]

תיק לדיסקים דמוי עור איכותי ביותר עם מקום ל-160 [או משהו באזור] דיסקים, איכותי מאוד במצב מצויין. [מחיר מחוץ לחבילה 30 ש"ח]

תחתית פלסטיק עם גלגלים למחשב על מנת להקל על הניידות שלו פשוט עובדת וטובה. [מחיר מחוץ לחבילה 20 ש"ח]

שני מאווררים ג'נריים פשוטים שפורקו מספקים, מאוורי 60 מ"מ ללא קצה מולקס [למרות שבתוספת תשלום קל אני אלחים לכם בקצה מולקסים]. [מחיר מחוץ לחבילה 10 ש"ח ליחידה, 15 לשני המאווררים]

אוזניות + מיקרופון למחשב [מחוברים בתור headset] פשוט קלים ונוחים לשימוש. [מחיר מחוץ לחבילה 20 ש"ח]

אם אתה מעוניין במשהו צור קשר:
טלפון - 0542381010
זיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר