לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2007, 19:45
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
המלצה המשחק שעשה לכם את זה

ביחס לרוב הכותבים בפורום משחקי מחשב אני קצת זקן. בגיל 30, אני יכול להעיד שהייתי גיימר עוד לפני שהמושג בכלל היה קיים. למחשב הראשון שלי היה פחות כוח עיבוד מפלאפון דור-3 (אולי אפילו 2...). בתחילת התקופה שלי לא היה כרטיס מסך עם 16 מליון גוונים. גם לא 256, ואפילו לא 16 - כן חברים, אנחנו התחלנו בצניעות עם שני צבעים: שחור ולבן.
עם הזמן התקדמנו קצת - לא היתם איזה התרגשות היתה באויר כשקניתי את הסאונדבלסטר הראשון (8BIT, שיא הטכנולוגיה!) שהחליף את הרמקול הפנימי המצפצף של המחשב. אח"כ הגיע מחשב חזק יותר (386, עם הארדיסק 40MB!!!). כמו כולם גם אני שמחתי לזרוק את הדיסקט הארור של MS-DOS לטובת WINDOWS95, וגם המשחקים התחילו לקבל צורה קצת יותר מגניבה.
בהמשך WIN98 ואח"כ XP יאדה יאדה יאדה...

הרעיון באשכול הוא לחלוק עם האחרים את המשחק/ים ש"עשו לו את זה" ואת הרגעים הבאמת מגניבים/מוזרים/מיוחדים שקרו לו במהלך משחק במחשב. התלבטתי המון אם האשכול מתאים יותר לפורום 20+ (גיימרים "זקנים" שמכירים את המשחקים של פעם) או פורום משחקי מחשב (גיימרים צעירים) - בסוף החלטתי לפרסם בשניהם. יהיה מעניין לראות את השוני בתגובות.

האירוע שאיתו אני פותח את האשכול קרה בשנת 2002. קצת אחרי שהתחלתי לשחק Medal of honor (הראשון), לבת-זוגי נמאס מהפיצוצים והיריות והיא קנתה לי אוזניות סטראופוניות יקרות ואיכותיות. עד אותו רגע הסתפק ברמקולים המעפנים של המחשב (השכנים התלוננו כשחיברתי אותו למערכת הגדולה), ונהניתי מאוד לשמוע פתאום סאונד איכותי ונקי.
וכך אני מוצא את עצמי בשעה 4 לפנות בוקר (זוגתי הרימה ידיים והלכה לישון 3 שעות לפני) יושב בבית חשוך וריק, ומגיע לשלב בו אני נמצא לבדי ביער מושלג. כל מה שאני שומע הוא את צליל הצעדים בשלג, כאשר פתאום אני שומע ממרחקים יללות של כלב שמירה זועם. הלב שלי נפל לתחתונים! זאת היתה התנסות שגרמה לי לדפיקות לב מטורפות, והדבר היחיד שהיה יותר מפחיד היה הרגע שהכלב קפץ עלי מאחורה וקרע לי את הצורה...

עכשיו תורכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר