לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 14:46
צלמית המשתמש של justice30
  justice30 justice30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
התאבד זו טענה מדויקת
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "ילדון ..............."

ואם הייתי חושב כך הייתי אומר זאת במדויק ,
והרי כתבתי במפורש "רצח" רבין , אז התפתלויותיך מיותרות.

רבין נכנס לרכבו כשהוא בריא ושלם ,
רבין נרצח ברכבו בדרך לבית החולים ,
הרוצח הוא אחד מיושבי הרכב.
מי עמד מאחורי הרוצח ? יש השערות רבות.

רבין גרם לרציחתו על ידי ההסתה שהפעיל נגד מתנגדיו בעזרת השב"כ,
אוירת הטרור שיצר בארץ הקלה על הרוצח ומפעיליו לבצע את זממם.
דוגמה קלאסית למי שכורה בור ונופל לתוכו בעצמו.

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2005, 16:30
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
אני יודע מי הרוצח!!!!!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "התאבד זו טענה מדויקת"

קישקשתא הוא הרוצח המתועב והשפל!!!! הוא זה שהתחבא בתוך המכונית של רבין ואז בסיבוב הוא ירה בו עם אקדח הלייזר התלת-פאזי שלו. לא רק זה!!! השב"כ הוא זה ששלח את קישקשתא הרוצח השפל לרצוח את ראש הממשלה. ולמה השב"כ עשה את זה? בגלל שהסוכן וודקה אבסולוט כמעט ונחשף בהתנחלות מעלה יהופצמ"ר!! והרי אף אחד לא יחשוד בקקטוס מדבר שנכנס למכוניתו של רה"מ רבין עם אקדח לייזר תלת-פאזי. אבל יש עוד!!!!!!! השב"כ גם מסתיר את עוזריו של קישקשתא החלאה - נולי ושבי מפרפר נחמד, כדי שלא יחשפו את המזימה השפלה לרצוח ראש ממשלה בישראל ולהאשים תימני עם כיפה אך ורק בגלל שהוא תימני עם כיפה!!!!!! זאת בכלל מזימה נגד כלל התימנים הדתיים בישראל שתוכננה על ידי השב"כ בשיתוף עם בובות מדברות מתוכניות ילדים מלפני 20 שנה. אבל אל תלכו עדיין!!!! עוד לא הגענו לראש הנחש!!! המוח שמאחורי הפעולה!!! הבוס הגדול!!! הגאון המטורף!!!! חביתוש !! הוא ולא אחר!!! מאז שילד קטן ושמאלן לקח מפתח של חביתוש בלי רשות מרגע או דודלי בשנת 1978, תיכנן חביתוש המנוול איך לנקום בשמאל בישראל ולהסוות את המעשה כהתאבדות!!! והוא גם הצליח!!! אבל אז בא מישהו ואמר הנה תימני עם כיפה!! ובגלל זה יגאל עמיר נמצא בכלא. איזה מזל ש-justice נמצא פה כדי לספר לנו מה באמת קרה.
ישן 09-02-2005, 09:55
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
ישיר ולא מתפתל - אבל ענית על השאלה שלך טרונצ'ו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "מסובך אפילו עבורי"

במקום לענות על מה ששאלתי.

ולעניין: באותה מידה יכולתי לשאול אותך "איך אתה יכול להיות נגד רצח - ובאותה מידה להיות נגד מו"מ עם רוצחים שימנע רציחות נוספות?"
מכאן שהויכוח ביננו הוא רק על השאלה: האם מו"מ עם רוצחים (למעשה - עם מנהיגיהם) יכול להציל חיים.
אני גורס שבנסיבות מסוימות, בעיקר לאור העובדה שאת רובם לא הצלחנו לתפוס כבר כמה שנים, הפסקת אש עם פונטציאל (קלוש) להסדר ארוך טווח תחסוך חיים בטווח הקצר.
אם היא תחסוך חיים בטווח הארוך תלוי בהקפדה על מימוש פרטי ההסכם, וזה בידיים של נציגינו.

אחרי שמיצינו את ההבדלים שלעולם לא יגושרו ביננו, אתה עדיין חייב לי תשובה על שתי שאלות ששאלתי אותך ביומיים האחרונים. והפעם, במטותא, ישיר ובלי התפתלויות.
ישן 11-02-2005, 21:47
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
גם כמה ממנהיגי ישראל
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ariel_21 שמתחילה ב "יש קווים אדומים שאסור לחצות"

(להבדיל אלף אלפי הבדלות) עסקו בהרג, גם של חפים מפשע, לפני שעברו לנהל מדינה דמוקרטית. גם חלק מההחלטות העכשוויות של מנהיגי מדינה (למשל - הוראה ל"חיסול ממוקד" תוך ידיעה שחפים מפשע יפגעו) נראות בעיני הצד השני כפעולות רצח.

אני כועס עליך על שאתה מחייב אותי להגיד את זה, אבל "שלום עושים עם אויבים", וחוששני שאין בצד השני מנהיגים שעסקו בסריגה אומנותית בזמן המאבק של עמם לחירות (או לפחות - מה שהם רואים כחירות).
לגבי רוצחים, כפי שכתבתי כאן מאות פעמים, אני בעד עונש מוות אחרי משפט זריז.
לא רק לרוצחים במו ידיהם, גם למי ששלח אותם, למי שסייע להם, למי שמימן אותם, ולמי שלא הסגיר אותם למרות שהיתה לו ידיעה ברורה שכך ימנע רצח חפים מפשע. אני גם בעד הריסת כפר/שכונה שממנו יצא מתאבד/קסאם - כאשר תג המחיר הזה מוגדר מראש.

דא עקא שמדינת ישראל חושבת אחרת והחליטה לאסור לתקופות ארוכות את מי שלא יצא לה להרוג, ועכשיו כולנו משלמים את מחיר הקייטנה הזאת לשארית חייהם.
עכשיו נשאר לי רק לשאול: האם יש איזשהו ערך למפלצות האדם הללו?! מסתבר שיש.

האם אתה מוכן לשחרר את סמיר קונטר תמורת החזרתו בשלום של רון ארד? ותמורת גופתו? ותמורת מידע אמין על גורלו?
האם אתה מוכן לשחרר רוצח על רקע לאומני תמורת הצלת חייהם הוודאית של אחרים? ותמורת הסיכוי הסביר להצלת חיים?
מה שווה בעיניך יותר: שמי שרצח לפני 30 שנה יסיים את חייו (עוד עשור) בכלא על חשבונך - או שתקבל תמורת עשור זקנתו את חייו של חייל ואת גפיהם של שני ילדים שלא יפצעו?

כל שאני טוען בשאלות הללו הוא שלא מדובר במפסק כן/לא, שחור/לבן, אלא בסקלה של שיקולים לאור המצב הנוכחי, כאשר תועלת גדולה + נסיון חיובי ואמון גוררים אותי לכיוון הוותרני, בעוד תועלת פוטנציאלית נמוכה + נסיון שלילי גוררים אותי לכיוון העמדה השוללת ויתורים.

אני לא מאמין בכניעה לחוטפים במו"מ, במתן פרס על סחיטה באיומים, ואפילו לא בהשארת רוצחים להזדקן בקייטנת השב"ס, אבל לצערי המדינה הזאת כן מאמינה בכך, ועכשיו נשאר לי לשקול כל מקרה לגופו.
הבעיה שלי אינה עם הויתורים שמדינת ישראל עושה, אלא עם העובדה שאין תג מחיר קטלני על כל הפרה של תנאי הויתור. מדוע אם כך אני סבור שיש לשקול בחיוב שחרור מחבלים "עם דם על הידיים"?! מכיוון שלדעתי עונש המאסר ממילא אינו ממלא את תפקידו בהרתעה, ומכיוון שגישתי הגורסת כי יש לקטול את כל המעורבים בפעילות טרוריסטית נגדנו לא התקבלה, אני מקווה שנשיג לפחות הטבה פוטנציאלית (מה גם שרוצח שיחזור לסייע לרצח בחוץ - מה שלא ממש רלוונטי לקשישים הללו - אפשר לפחות, סוף סוף, לחסל). האם אשחרר רוצח שנתפס אתמול תמורת סיכוי קלוש ששיחרורו ימנע פיגוע למשך שבוע? לא; אני ממקם את הסכמתי בנקודה בה הסיכוי שירצח שוב קטן יותר והסבירות שימנע הרג נוסף גדולה יותר.

אני מאמין שאנחנו חלוקים רק על הנקודה המדויקת על הסקלה (או שמא - השטח מעבר לעקומת הגרף) שלגביהם השחרור "משתלם", ולא על העיקרון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר