לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 21:40
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
רגלו נלכדה מתחת לעץ ואחרי 11 שעות שאין מושיע לקח סכין וכרת את רגלו..

The man who cut off his own leg - but didn't need to

Thursday, June 7, 2007

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.metro.co.uk/i/pix/2007/06/Penknife_175x125.jpg]

A pocket knife

A lumberjack cut off his own leg with a pocket-knife after he became pinned beneath a fallen tree for nearly 11 hours – only for a neighbour to turn up and rescue him soon after.
Al Hill was chopping down timber on a remote property when the tree fell on his leg and trapped him.
Alone in the woods and in an area with patchy mobile phone reception, the 66- year-old thought he had no choice but to amputate the limb to save himself.
But he was left in such agony that he could not move. Eventually, his screams alerted neighbour Eric Bockey.
'Only me, Al and God were there that day,' he said yesterday.
Mr Bockey walked 3.2km (2miles) to get phone reception and call the fire brigade. Then he and another neighbour loaded Mr Hill on to a pick-up truck and took him to an emergency landing site at Iowa Hill, California, where a helicopter airlifted him to hospital.
Fire chief Luana Dowling said: 'Mr Hill underwent successful emergency surgery. It is hard to believe he did not go into shock. He is pretty remarkable.'
News of Mr Hill's ordeal captivated Iowa Hill, a tiny town 100km (60miles) north-east of Sacramento, which has no electricity and few services for its 200 residents.

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 12-06-2007 בשעה 21:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2007, 22:11
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
אני במקומו הייתי זועק לעזרה עד שהייתה יוצאת נשמתי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "אם הייתה לו סכין מספיק טובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי opie
אם הייתה לו סכין מספיק טובה בשביל לחתוך רגל, למה הוא לא חתך את העץ בעזרתה?

אבל בכל מקרה לא הייתי כורת תרגל.הייתי מחכה גם לסוף המר אפילו אבל לא לכרות בהכרה מלאה אין מצב!

וכמו שOPIE אמר מעלי אם היה לו סכין מספיק טובה לחתוך לו את הרגל אז היא גם הייתה מספיק טובה

לחלץ אותו עם קצת סבלנות..

ובכלל למה הוא לא ניסה לחפור עם הציפורניים אפילו מתחת לרגלו בסופו של דבר אחרי 11 שעות זה היה מספיק בשביל להוציא תרגל..

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 12-06-2007 בשעה 22:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:04

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר