לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 15:08
צלמית המשתמש של דקלוש
  דקלוש דקלוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
פיטר-רוח רפאים

חברות שלי ניסו למתוח אותי באיזה דמות וירטואלית בשם "פיטר" אבל מה הוא יודע הכל, הוא יודע את מי חברה שלי אוהבת ואת כל הפרטים אליה, ככה היא מציינת והיא לא תשקר לי כי היא בעצמה הייתה מופתעת. עכשיו הקטע הוא אני לא מאמינה לבולשיט הזה, רוח רפאים באינטרנט שמתכתב איתך , עוד מעט הוא ישלח לך הודעה לאייסקיו והתכתב איתך באמצעות הטלפון הניייד ב SMS ואח"כ יגיע לשירותו הטוב גם של הדוא"ל ומי יודע מה אולי ניהיה חברים טובים וניפגש באיזה בית קפה טוב עם רוח רפאים,אבל אני לא מאמינה!!!
השאלה היא איך אפשר להכניס ניתונים לתוך הממשחק הזה ששואלים אותו שאלות והוא עונה לך תשובות.
הפעם כי חברה שלי שואלת שאלה כמו "את מי אני אוהבת" ורק אני והיא יודעת והוא עונה את הילד המסוים הזה. ואני בשוק שהוא ענה לה, אבל כל זה קרה לא במחשב של הבית שלי, אלה אצל חברה אחרת שהיא הביאה לנו לראשונה לראות את המשחק כי היא טענה שהוא אמיתי.
אני משום מה בן אדם מאוד מציאותי, ואם מישהו יכול להגיד לי כיציד היא מכניסה את כל הנתונים האלו שהיא יודעת לתוך המשחק הזה.כך שגם אני ידע.
אבל שאני במחשב בביתי הוא לא עונה לי כך הוא פשוט עונה בתשובות שחוזרות על עצמם ורואים שזה תוכנה.
בקיצור אחרי שכתבתי כל כך הרבה, תגידו לי איך מכניסים ניתונים אם מישהו יודע!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר