לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 21:45
  -Judokan- -Judokan- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
מוסר השכל מהחיים

איש אחד חזר הביתה מהעבודה בשעה מאוחרת, עייף ומרוגז ומצא את בנו בן החמש מחכה לו בפתח הבית. "אבא, אפשר לשאול אותך שאלה?", שאל הבן.
"ודאי, מה העניין?", ענה האיש.
"אבא, כמה כסף אתה מרוויח בשעה?"
"זה לא העסק שלך, למה בכלל אתה שואל שאלה כזאת?", השיב האב בכעס.
"אני פשוט רוצה לדעת. בבקשה ענה לי, כמה כסף אתה מרוויח בשעה?", הפציר בו בנו הקטן.
"אם אתה ממש רוצה לדעת, אני מרוויח 30 ש"ח בשעה".
"אהה", אמר הבן הקטן בראש מורכן, ואז הרים את ראשו ושאל: "אבא, אתה יכול בבקשה להלוות לי 15 ש"ח?"
האב רתח: "אם הסיבה היחידה בגללה שאלת את השאלה הזאת היא כדי לקבל קצת כסף בשביל לקנות לעצמך צעצוע מטופש או איזו שטות אחרת, לך עכשיו ישר לחדר שלך, תכנס למיטה ותחשוב בבקשה למה אתה מתנהג בכזאת אנוכיות. כל יום אני עובד שעות רבות וקשות כל כך, ואין לי זמן להתנהגות ילדותית מהסוג הזה".
הילד הקטן הלך בשקט לחדרו וסגר את הדלת.
האיש התיישב, כועס אפילו עוד יותר על שאלת בנו: איך הוא מעז לשאול שאלות רק בשביל לקבל קצת כסף?
אחרי שעה נרגע האיש והחל לחשוב שאולי הוא היה קצת קשוח מדי עם בנו. אולי יש משהו שהוא באמת צריך לקנות ב- 15 השקלים הללו? והאמת היא שהוא לא מבקש כסף לעיתים קרובות...
ניגש האב לחדר בנו ופתח את הדלת: "אתה ישן, בן?, הוא שאל.
"לא, אבא, אני ער", ענה בנו.
"חשבתי שאולי הייתי קצת קשה אתך קודם", אמר האב, "היה לי יום ארוך והוצאתי את כל הכעס שלי עליך. הנה לך 15 שקלים".
הבן הקטן התיישב במיטה וחייך.
"תודה, אבא!", הוא קרא, ואז הושיט את ידו אל מתחת לכרית והוציא משם מספר שטרות מקומטים.
כשהאב ראה שלבנו כבר יש כסף, הוא התחיל להתרגז מחדש. הילד הקטן ספר במתינות את הכסף שלו והתבונן באביו.
"בשביל מה אתה צריך עוד כסף, אם כבר יש לך?", רטן האב.
"כי לא היה לי מספיק", ענה הבן, "אבל עכשיו יש לי. אבא, יש לי עכשיו 30 שקלים". הוא הגיש אותם לאביו ושאל: "האם אני יכול לקנות שעה מזמנך? בבקשה, בוא מחר מוקדם הביתה, אני רוצה שנאכל יחד ארוחת ערב..."

קיבלתי את זה בדואר האלקטרוני, אני מקווה שזה מתאים לכאן.

לילה-טוב,
בברכה רביב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר