לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2007, 04:07
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "כל הכתבות מלבד הצלמים כאן..."

In everyday use the D40 is just what it set out to be, a very capable, compact, lightweight and easy to use camera which makes a perfect first step for anyone wanting to get into digital SLR photography. It provides enough control and a large enough range of manual settings to enable you to experiment and learn but also helps you to take great pictures in the process. It's one of those cameras you can just pick up and start shooting without fuss, that you can hand to a friend who's never used an SLR and know they'll be able to do the same. All of this and a pretty decent kit lens for $600, I'd say it's a bit of a bargain.

בגדול מה שנאמר פה בשורה התחתונה שזו מצלמה הכי בסיסית שיכולה להיות, היא פשוטה מאוד ואני אישית חושב שלא שווה לבזבז עליה כסף. אם אתה לא רוצה להכנס לעולם הזה, תקנה דמוי SLR, זה יותר זול אפילו.
אם אתה חושב שאתה הולך להתקדם ולהתפתח, המצלמה הזו תגביל אותך מהר מאוד.

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2007, 13:58
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "יש לי Z6 ויש לי גם SLR פילם..."

האמת שקראתי אותו, אבל אני לא סומך על מאמר של בן אדם אחד, אז הלכתי ובדקתי בעצמי,כדי להיות בטוחבמה שאני אומר, אז קראתי קצת בפורומים מחו"ל,
אז מנוע פיקוס או לא מנוע פיקוס ממש לא מזיז לי,גם לא מסך עילי,כי יש לי D350,ולי אין מסך כזה,אז אין לי בעיה.
אבל המצלמה בנויה מחומרים מאוד זולים יחסית לחברות שלה, היא קטנה יותר מה D350 אבל אין לה אפשרות לגריפ,מה שאומר כאבים באצבע הקטנה וחוסר נוחות באופן כללי.
יש לה 3 איזורי פוקוס, שלדעתי זו בדיחה, והעינית שלה לא טובה כמו באחיות הגדולות יותר.
המצלמה הזו מכוונת לתפוס את הקהל המאוד חובבני, ופה אני נכנס לדברים קצת מעבר, אז אני מתנצל על החפירה.
קצת קשה לי להביא דוגמאות אבל בגדול הקהל החובבנים והגדול בארה"ב הוא שונה מהקהל החובבני פה, בעיקר כי כוח הקנייה שם חזק יותר, מה שאומר שצלמים ברמה בינונית מסתובבים שם עם D200 (אני מדבר מנסיון שהיה לי,ולאח שלי בהיכרות עם כמה בני נוער אמריקאים במחנה קיץ) הילדות מקבלות D350 או D50 לגיל 16, והD40 מכוונת הרבה יותר נמוך, לאמהות שאין להן מושג בצילום ורוצות לתפוס את הילדים, לילדים קטנים בגיל בר מצווה וכו' וכו', ברור שלא כולם ככה, אבל זה בערך קהל היעד של המצלמה הזו וככה היא בנויה.
ברור שפה היא יותר יקרה, וברור שהיא יכולה לתת לך הרבה,במיוחד עם שילוב עדשות איכותיות,וראייה צילומית משובחת.
אבל זו אחת מהDSLR היחידות שתגביל אותך מבחינה מקצועית אחרי זמן קצר, כי היא פשוט מתוכננת להיות כזו

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

ישן 13-06-2007, 23:06
צלמית המשתמש של gandalf-it
  gandalf-it gandalf-it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gandalf-it שלח הודעה דרך MSN אל gandalf-it
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי High Hopes שמתחילה ב "תשובה תיאורטית בקיץ תהיה..."

סתם להשכלה כללית, בשלב מסויים בירידת ערך המט"ח בנק ישראל מתערב ומקבע את השער (כשיש עלייה או ירידה של מעל/מתחת ל15%)

בדרך כלל לפני שזה מספיק לקרות הרבה מקומות מספיקים "לעדכן" את המחירים בהתאמה לדולר החדש

לאיחוד הארופי אנחנו לא נצטרף בזמן הקרוב, בדיוק בגלל המלחמה. האיחוד דחה אותנו ללא בושה והסיבה הייתה שאנו מדינה כובשת ולוחמת, אין שום סיבה שבעולם שיחליט לצרף אותנו דווקא עכשיו, ועוד בתקופת מלחמות

אבל מעבר לזה כן, כדאי לחכות חצי שנה אם גם ככה לא תשתמש בה כי הערך הטכנולוגי נשחק וכל הזמן קיימת ירידה משמעותית יחסית. בחצי שנה, הערכה שלי מנסיון העבר יירד משהו כמו 400 ש"ח
מהD80

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר