לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2007, 12:30
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה תלוי מה היחס האמיתי שלו אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירו שמתחילה ב "אם אתעלם זה יעזור ?"

כלומר מה שהוא מרגיש כלפייך באמת בתוך תוכו.
ייתכןשהוא אוהב שאת נותנת לו את תשומת הלב, וטוב לו. ייתכן באמת שאם תפסיקי, אז הוא יתחיל לרדוף אחרייך.
מצד שני, אם הוא לא שם לב לקיומך ולא איכפת לו והוא לא מרגיש כלפייך כלום - לא יעזור אם תתעלמי ממנו או תקפצי באוויר. הוא ימשיך לא להתייחס אלייך (זה מה שקרה לי. עדיין כואב, לא משנה כמה זמן עבר).
ועוד דבר לגבי התעלמות: אולי אפשר לשחק אותה, אבל זה לא עובד באמת אלא אם כן זה אמיתי. בשביל שהתעלמות תעבוד היא חייבת להיות אמיתית אמיתית ולא לשחק אותה, כי בתוך תוכינו כולנו מרגישים מי משחק אותה ומי לא, והרי כולם מכירים את אותם משחקים.
אם את לא יכולה להתעלם ממנו (בין אם זה אמיתי או בין אם זה שאת משחקת אותה), ואת מרגישה שהוא מתייחס אלייך כאל נאג'סית, או לוקח אותך כמובן מאליו, או זה נותן לך להרגיש רע עם עצמך, הכי טוב שתתרחקי קצת ממנו. פחות מפגשים פנים מול פנים, פחות טלפונים, פחות אייסי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2007, 23:57
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
לדעתי,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירו שמתחילה ב "אם אתעלם זה יעזור ?"

עזבי משחקים. יש אנשים (ואני מכיר הרבה כאלה) שפשוט מוכנים לוותר על הכל בגלל פחד לעשות את הצעד הראשון - או ביישנות - וזה לא משנה עד כמה הוא אוהב אותך. אני לא מכיר אותו ככה שאני לא יודע בדיוק איזה בן אדם הוא, אבל פשוט אני אומר שיש סיכוי שעם כמה שהוא לא יאהב אותך, יכול להיות שאין לו הכי הרבה ביטחון עצמי בקטע הזה - ובעקבות זה הוא עוד יוותר עליך, או לחילופין יכול להיות שהוא יבין לו נכון את הרמזים שתשדרי לו ומנסיון אישי, בנות לא מעבירות נכון רמזים לבנים - (בניגוד למה שאנשים למעלה אמרו שבנים לא מבינים רמזים) כי הרמז שהן מעבירות הרבה פעמים לא מספיק ברור - ואז בנים מבינים אותו בצורה שהן לא התכוונו....

אז ככה שאם את רוצה ללכת על ה"משחקים" אז תלכי על זה....הסיכוי שזה יתפקשש לדעתי קטן אבל אני תמיד מעדיף ללכת על בטוח - ולכן לדעתי לכי ותדברי איתו

מקווה שעזרתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר