לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2007, 01:13
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
כתבה הפתרון לכל

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 18 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

הקטע הבא הוא שילוב של דברים שקראתי, אפשר לתת את הקרדיט לאושו, וד"ר גוזף מרפי.
מההתחלה אני אזהיר,
ייתכן שההודעה תתארך וייתכן שזה יישמע למספר אנשים פה כמו הטפה, תאוריה, דת או כת.
בכל אופן, אני אציג את זה כך: כל היום אנחנו מלאים במחשבות,
על הכל, אנחנו שופטים את כל מה שקורה לנו, אנחנו מנסים לנבא את העתיד, אנחנו נזכרים בזכרונות העבר, אנחנו מדמיינים תסריטים, וזה הדבר הכי טבעי בעולם.
אבל לא כולם יודעים, בעצם הרוב (לפחות בעולם המערבי) לא יודעים שיש קשר ישיר בין המחשבות למציאות.
חח הקשר הזה כל כך ישיר, שזה מדהים, מה שאנחנו חושבים זה מה שקורה.
בואו נחשוב על זה לעומק רגע, לפני שבראש אתם אומרים זה לא הגיוני, מה - אם אני אחשוב שמחר אזכה במליון דולר יופיעו לי בכניסה לחדר שינה מליון דולר?? (תשובה בהמשך)
אז ככה, אני אזרוק את ההוכחה המדעית, במזרח הרוחני כבר מזמן הגיעו להארות האלה, המערב היה צריך להמתין להתפתחות הטכונולוגיה והיום יש מאות מחקרים ומאמרים שמוכיחים, כל מה שאנחנו נקרין על המסך של התת מודע בעזרת מחשבות, יופיע במציאות.
אם נדמיין כיצד אנחנו נכשלים ונהיה פסימים לגבי המבחן הבא, ניכשל בו, התת מודע לא מתדיין ומתווכח הוא מגשים.
אתם מודעים לזה שאם תהיו בפרדס ואני אעבור מאחוריכם עם מחט כהה ואדקור אותכם בעורף, תשאלו מה זה ואגיד לכם שבדיוק יתוש עבר זו,
תתפתח אצלכם בועת עקיצה של יתוש?
התת מודע מקבל את ההבנה שלכם שזו עקיצה, ומפתח תסמינים מיד.
אתם מאמינים לזה שאם תהיו תחת השפעת היפנוזה (בהיפנוזה החלק המודע שלכם, זה שאתם חושבים דרכו - רדום) ואומר לכם שאתם באנטרטיקה אתם תפתחו תסמינים של קור ורעידות, אתם לא מאמינים,
זה נשמע מופרך
אבל זה מוכח מדעית, זה שונה מכל מה שגדלנו עליו.
למוח הממוצע יעלו עכשיו 2 שאלות:
1. אם זה ככה איך זה שלא כל העולם פועל ככה והתקשורת מפרסמת את זה, ואין מלא ספרים וסרטים בנושא?
2. אז מה עם המליון דולר? אם אני אדמיין אני אקבל? ואם אני אדמיין שאני יוצא עם ליב טיילר אז זה יקרה?

אז תשובות
1. העולם המזרחי התוודע לזה מזמן, ושם זה דבר נפוץ, משם התפתח הדבר, וניסה להגיע לעולם המערבי בעזרת יוגה ומדיטציה (מרגיעות את החשיבה השלילית, מרגיעות את החשיבה בכלל ומנסים להגיע לערנות - שלב הבא בהתפתחות האישית), והאנשים המערבים החכמים שנסעו למזרח חזרו עם תורת האימון האישי - קואצ'ינג שצוברת תאוצה במערב (מלמדים אותך להצליח בדיוק בעזרת התת מודע).
בנוסף, התקשורת הלא כ"כ חכמה של ימינו, מכנה את הנושא ניו אייג' ומשווה את זה לשטויות כמו אסטרולוגיה, פתחו את האתר וואלה, חפשו מדור ניו אייג', תראו עשרות כתבות ביום.
בעיתונים תמצאו מדי פעם פיסות מידע על מחקרים, לדוג': הוכיחו שבני אדם שחיו עם חולי נפש וטיפלו בהם במשך שנים, פיתחו תסמינים של חולי נפש, (הם חשבו על זה כל היום, התחילו אצלהם חששות - אולי גם ההתנהגות הזאת שלי מעידה על בעיה נפשיית, התת מודע כאמור לא מתווכח, הוא מגשים אלא אם כן תגיע מחשבה סותרת)
ספרים? היכנסו לסטימצקי ותראו:
כוחו של התת מודע
חשוב והתעשר
כוחות החשיבה
ועוד ועוד ועוד..
סרטים? לא מזמן פורסם פה הסרט "הסוד", בנוסף אני יודע שבהוליווד יצאו כמה סרטים חדשים על אותו נושא
העולם המערבי סוף סוף מתוודע

ולשאלה השניה
2. לא, לא יופיעו לכם למחרת מליון שקל, אבל אם תדמיינו שפע ותאמינו שהוא בדרך אליכם הוא יפיע במלא דרכים, דרך עבודה חדשה, ירושה, ובדרכים שלא תאמינו, ועל אותו משקל - אם תדמיינו איך לא הולך בעבודה ואיך הולכים לפטר אתכם, זה יתרחש.
אם תדמיינו שאתם תפגשו את הבחורה או הבחור המתאימים, זה יקרה...
זה יקרה ועוד איך, רק אמונה ואופטימיות...

ועכשיו לקצת עובדות מעניינות:
94% מהעושר העולמי, נמצא בידי 6% מהאוכלוסיה...
צירוף מקרים?
איך בנאדם מליונר ממשיך להתעשר ואחרים נכשלים ונכשלים...?
מי שיודע את הסוד, ומשתמש בתת מודע שלו בחכמה - לא יפסיק להרוויח בחיים....

איינשטיין, הוגו, האחים רייט, איך אנשים הגיעו לתובנות כאלה? איך איינשטיין יודע לפרק אטום, אבל אנשים אחרים לא מצליחים לפתור בעיה במתמטיקה בסיסית...
כי ברגע שאתה מבין איך המוח פועל ואיך קורים הדברים אין לך גבולות,
אתה הולך לישון עם בעיה וקם בבוקר עם תשובה...

אם הגעתם עד לפה, קבלו ח"ח
אתם מוזמנים להעלות שאלות,
לבקש המלצה על ספרים בנושא.

וזכרו דבר אחד
לכולם יש ספקות, לכולם זה נראה בהתחלה לא הגיוני,
אבל כשתבינו שאנשים דרך זה מחלימים מסרטן, ושאנשים דרך זה משנים צורת חיים ונהיים מצליחנים, זה ישתפר
עד שתיווכחו על בשרכם שזה עובד,
וגם אז יהיו ספקות
אבל החיים ישתפרו ללא היכר.

מעובד על פי הספרים:
כוחו של התת מודע / גוזף מרפי
ערנות / אושו
הסרט: "הסוד"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 12:09
  dudiko dudiko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "הפתרון לכל"

פשש נשמע מענייןן!
אבל הקטע עם העקיצת יתוש לא נשמע לי הגיוני בכלל..כי בכל זאת , במקרה הזה זה דקירה ממחט ולא עקיצה מיתוש אז הגוף מטפל בפצע בדרך שלו ולא איך שאתה חושב על זה!
אבל בכללי כל הנושא הזה נשמע לי מאוד מעניין.
אני באמת משתדל לחשוב מחשבות חיוביות תמיד ולנסות להגשים דברים שאני רוצה בהם!
ואם אתה מבין בכל התחום הזה אז יש לי שאלה אליך[לא יודע עד כמה קשורה אבל אולי כן=/]
אממ הרבה מאוד פעמים בכל מיני סיטואציות שונות פתאום אני מקבל הבזק כזה שזה כאילו קרה לי בדיוק אותו דבר! אני מרגיש כאילו חלמתי את זה בלילה ונבאתי שזה יקרה..
אולי זה דג'וו -אבל בעיקרון דג'וו זה הבזקים של דברים שקרו לך באמת ולי מרוב שיש לי הרבה פעמים כאלה הבזקים זה נראה לי מוזר שהכל כבר קרה לי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר