לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2007, 22:59
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
חייב לקבל מודיעין דחוף על בנות

כמה שאלות, אני כמו רבים, מתקשה לנהל דיבורים עם בנות על נושאים שזורמים, כידוע ככל שאתה מדבר עם בת ככה היא יותר מכירה אותך ופחוד נרתעת ממך, דבר אחד בסיסי אני כן יודע שזה אם אתה נתקע בשיחה תמיד תעביר את הכדור אליה וזה ע"י שאילת שאלות, ככה אתה פותר את עצמך מלהגיד משהו מטומטם שלא כל כך מוסיף לשיחה, הדבר הזה עד עכשיו עבד לי בצורה דיי טובה, אבל בכל זאת חייב לדעת על איזה נושאים כדאי לדבר, נושאים שיעבירו את השיחה חלק בינינו.

שאלה שנייה, אחרי כמה פגישות עם מישהי זה מספיק בטוח לומר לה מה אתה מרגיש ולאן אתה רוצה ללכת איתה מבחינת היחסים, כמובן שלא בפגישה הראשונה ולא השנייה כי היא עדיין לא מכירה אותך ממש ולא מספיק פתוחה אולי, אז אני שואל את המנוסים בעיקר, באיזו פגישה מספיק בטוח להגיד לה דברים שכאלה מבלי שתירתע ותעיף אותך לכל הרוחות?

שאלות נוספות יתכנו בהמשך, תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 23:21
צלמית המשתמש של Outlaw
  Outlaw Outlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "חייב לקבל מודיעין דחוף על בנות"

תדבר איתה על בובות ברבי וחדי-קרן. נו ברצינות, לאיזו תשובה אתה מצפה ? תדבר על נושאים שמעניינים את שניכם, ואם אתם באמת לא מוצאים כאלה, אז אולי אתה לא בכיוון הנכון. אם שני אנשים לא מסוגלים לנהל שיחה אין מה לעשות, לא צריך לכפות בכל מחיר. עוברים הלאה. ועוד דבר, לשאול שאלות זה טוב כשהן במקום, אם אתה סתם שואל מחוסר עניין זה אולי "ממלא" לך את השיחה, אבל זה מרגיש כמו איזה טוקשואו. אני אישית לא סובל שמנהלים איתי שיחה כזאת.

בקשר לשאלה השנייה, אני תמיד בעד להצהיר על כוונות בהתחלה. אם אתה חסר בטחון בקטע הזה ומפחד להכוות, תחכה שהיא תראה סימנים של התעניינות, ואז תרמוז. סה"כ אין שום דבר רע בזה שאתה נמשך לבחורה, זה לא משהו שאתה צריך להסתיר אותו. בכל אופן זה תלוי בכם, אין פה כלל ברזל.

ישן 23-06-2007, 05:23
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אתה אומר לי שאם אני לא מוצא שפה משותפת עם מישהי אז אני צריך לוותר עליה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Outlaw שמתחילה ב "תדבר איתה על בובות ברבי..."

זה יכול לקרות לי אלף פעם, עכשיו על כולם אני אוותר?
עם רוב הבנות בעולם אין לי שפה משותפת כי אני לא מתעניין בדברים שהם מתעניינות, איפה תמצא לי מישהי שמדברת על פוליטיקה וצבא? כל מה שבראש שלהם זה דיבורי סרק שאין לי מה להוסיף עליהם. אז אתה מציע לי לפרוש מהחיים ולחיות עם איזו תת אלופית מכוערת מהצבא? נו באמת..
תמצא לי מישהי אחת שתתעניין בסתם נושא מטמטמם כמו התחממות כדור הארץ? אז אם היא לא מתעניינת בזה אני צריך לנתק מגע? אז עדיף להיות הומו בכלל חבל לטרוח לבזבז תזמן על בנות..
לא אני לא יודע על מה מדברים עם בנות, כי אף פעם לא זורם לי איתם שיחה ממושכת, זה למה ביקשתי עזרה.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 23-06-2007 בשעה 05:29.
ישן 21-06-2007, 15:47
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "חייב לקבל מודיעין דחוף על בנות"

לגבי השאלה הראשונה... פשוט תדבר איתה על מה שאתה מרגיש לנכון ושיעניין את שניכם (לא לעשות לה הרצאות על פיסיקה גרעינית כמובן!!!) תזרמו ותמצאו נושאים משותפים כמו שאתה עושה עם כל חבר שלך או ידידה שלך... זה ממש לא קשור לתוכניות לעתיד זה רק תקשורת בסיסית!!!

לגבי השאלה השנייה היא די מטופשת... כי כל אחד ומה שמתאים לו... אני למשל לא חושף רגשות כמעט אף פעם עד שאני מנשק אותה... (מנסיון עבר... אסור לך להציג את עצמך כחלש...) אם אני מוצא משהי שאני נדלק עלייה חזק אז אני ישר אקבע עם עוד משהי כדי להפוך אותה לפחות משמעותית... אחרת אני יודע שהיא תדחה אותי... אבל בנאדם אחר יגיד לך משהו אחר כמו ידידי שהגיב לפני הוא מאילה שמעדיפים לחשוף הכל בהתחלה... אז כל אחד ומה שהוא רואה לנכון... תזכור שבנות זה לא מדע מדוייק... אין כאן X=2 וזה התשובה היחידה שהיא נכונה... יש הרבה דרכים והרבה אנשים שונים וזה שונה מאדם לאדם וזה גם שונה ממשהי למשהי שעומדת מולך....
תעשה טעויות, תסבול דחיות ותלמד!! תזכור שאפילו הבחורה הכי יפה בעולם היא רק בנאדם!! ואפילו הבנאדם הכי מכוער יכול להקסים אותה רק בגלל מה שהוא משדר!!!
תקשורת זה שם המשחק לדעתי.

מקווה שעזרתי ואדים
ישן 21-06-2007, 16:02
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
שאלה אחרת אליך

עכשיו קבעת עם חבר שלך למטה, סתם לרדת למטה, אם זה לסיגריה נרגילה קניון מה שבא לך
אתה חושב מראש על מה תדבר איתו? אתה מחפש שאלות מפגרות לשאול בשביל להעביר את הנושא שיחה?
אני מניח שאתה לא

ככה זה עם בחורות, ברור שלא תדבר איתה על ציצי וזייונים כמו עם החבר, אבל אתה פשוט זורם בשיחה, ככה זה עם כול אחד, אתה לא חושב מראש על מה תדבר איתה, מתחילים לסדר בקטנה וזה זורם לעוד נושא שיחה ועוד נושא, לא מתחננים כאלה דברים, מה שהולך הולך!
אם יש בנייכם כימיה וכול זה פשוט לא יגמר לכם הנושאים לשיחה, ומשם זה מוביל לדבר אחר וכך הלאה.

ישן 23-06-2007, 10:59
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
היי רמבו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "בוא אני אגיד לך למה השאלה שלי נשמעה מפגרת"

אחי קבל עצה מאחד שאין לו הרבה נסיון אבל לא יודע ממה שכתבת בהודעה שציטטתי למטה עלה לי משהו בראש,אולי היא לא 'זורמת' איתך כמו עם האחרים כי היא מרגישה אלייך מהו לא יודע נמשכת משהו כזה וקשה לה לפתח שיחה איתך?ועם בנים אחרים שאפשר להגיד 'לא אכפת לה' מהם הרבה אז היא לא חושבת הרבה וזורמת,וכמו שאתה מפחד הלגיד דברים מטומטמים לידה אז אולי היא גם מפחדת להגיד משהו מטומטם לידך אתה מבין מאיזה כיוון אני בא?...תן לזמן לעבור לא יודע מה ובסוף תגיע למסקנה שלך.
בינתיים take it easy ובהצלחה אחינו

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רמבו 6
כי המישהי הזאת שאני מנסה לדבר איתה כל הזמן משום מה כמעט לא משתפת איתי פעולה כאילו יש לה איזה מחסום להתחבר אלי, וכשבנים אחרים מדברים איתה, היא כולה שמחה צוחקת ולא יורדת מהם עד שתתעייף, וכשאני בא וזורם או מנסה, אני בשבילה כאילו במעמד יותר נמוך משאר הבנים שהיא מדברת, וזה מרגיז מאוד, זה למה אני כל פעם כמעט נתקע איתה והיא לא משתפת כל כך פעולה..

ישן 24-06-2007, 03:29
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "אף פעם לא שמעתי על התאוריה הזו לפיה מישהי שמדברת עם אחרים אבל לא איתך היא דלוקה עליך"

אתה לא צריך להיות כל כך דרמתי.
ממה שאתה מספר זה באמת נשמע שהיא לא מעוניינת בך ולכן לא מפגינה כל כך יחס אליך (אני מדבר מהנסיון שלי כלפי בנות שאני לא מצאתי בהן עניין והן כן בי, וההיפך, בנות שאני מצאתי בהן עניין, והן לא בי).
גם אם היא לא מוצאת בך את הבן-זוג שלה, זה לא אומר שאתה חייב להתרחק ממנה.
קצת דפוק לדעתי לוותר על ידידות עם מישהי כי היא לא מוצאת בך את הבן-זוג שלה.

בנוגע ל"על מה לדבר", אני מאוד מחזק את Outlaw. נושאי שיחה שמעניינים את שניכם.
יש לי ידידות שמה שמעניין אותן זה ים, אחרות משחקות איתי אנריל קורנמנט במחשב, אחרות אוהבות צילום ואחרות אופנועים - ואפשר לדבר עם כל אחת מהן על הנושאים שהיא אוהבת שעות.
אין דבר "נכון" או "לא נכון" כשאתה מדבר עם בחורה. זה בדיוק כמו לדבר עם חבר שלך... תמיד תחפש נושא מעניין שיעניין את שניכם.

אני לא כל כך מכיר אותך מהפורום כי אני בקושי כותב פה, אבל בן כמה אתה?
ביצפר / צבא / אחרי צבא ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר