לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 13:58
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
כתבתי ברור יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "לא מבינה אותו"

אני והוא היינו חברים חודשיים והכל היה בסדר.. ואז הוא נפרד ממני כי הוא רצה משו שאני לא רציתי...........

ואז הוא שלח לי הודעה יומיים אחרי אם הכל בסדר שאנחנו ידידים ואמרתי כן.. ואז דיברנו וזה ויום אחרי שוב הוא שלח לי הודעה ושאל למה אני לא באה לחבר שלו לשבת שם וזה.. (זה היה בחופש פסח) ואז הוא רב איתי כי הוא אמר שאמרו לו שאני מלכלכת עליו ואמרתי שזה לא נכון והוא לא האמין אחרי חודש כה שלחתי לו הודעה אתה עדיין חושב שלכלכתי עלייך או שאנחנו בסדר ואז הוא אמר שאנחנו בסדר.. ואז אחרי שבוע ככה.. חברה שלי רצתה לדעת אם חבר שלו יוצא למועדון וביקשה ממני לשאול את האקס שלי אז שאלתי אותו והוא אמר שהוא לאדע ואם אני דלוקה עליו ואז אמרתי לו שלא.. שחברה שלי רצתה לדעת אז הוא אמר עוד משו? ואז אמרתי חחח לא.. ואז הוא אמר מה מצחיק וזה וזהו כאילו ואז ראיתי אותו.. ולא דיברנו וחברה שלי פתחה ת'ראש אז הוא שאל אותי מה איתה והוא היה יכול לשאול את חבר שלו שהיה שם ואת זה שזרק את האבן או אותה (ת'חברה שלי) או עוד חברה שלי שהם בקשר.. ואני לא מבינה למה הוא שאל אותי דווקא!? כאילו הוא גם שאל אם אני רוצה את חבר שלו והוא מסתכל עליי כשאנחנו נפגשים כאילו ראיתי אותו פעמיים והוא הסתכל גם חברה שלי אמרה שהייתה איתי וגם ראיתי..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 16:52
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

דנה, לדעתי האישית את צריכה פשוט לנתק כל קשר עם הבחור.

אין צורך גם שתטריחי את עצמך בשאלות אם הוא הסתכל או לא, מאחר ועל פניו נראה כאילו לא איבד את ה"תקווה" שישיג מטרותיו.
לרוב, מדובר בכל מיני סיטואציות שונות ומשונת עד כדי אבסורד.

עם כל הכבוד (ויש לי הרבה כבוד לאחרים) - את צריכה ללמוד "לא לשים עליו קצוץ" ולהמשיך הלאה.

צר לי לראות מקרים רבים שבהן הבחורה מוכנה לשכנע את עצמה,לעתים אף בכוח, שאולי יש "כוונה נסתרת" מאחורי המבטים או האמירות.

ברוב הפעמים מדובר בנסיונות נואשים של הבחור להשיג את מטרותיו. (כידוע, לגברים לעתים לוקח זמן לקלוט)

אין טעם להישאר בקשר עם מישהו כזה - או עם אקסים בכלל, לצורך העניין.
גם מי שיאמר שאצלו זה מצליח, הרי מדובר בכל המקרים במצבים משונים שלא עושים טוב לאף אחד מהצדדים.

זו דעתי האישית

ישן 06-06-2007, 06:42
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מכל התגובות שנתת פה לי זה ניראה כך:

הוא לא רוצה אותך.
הוא לא אוהב אותך.
אבל הוא עדיין מקנא לך.
כל מה שהוא רוצה ממך שאת אותו דבר שאת לא מוכנה לתת לו, (ובבקשה אל תסכימי אם את לא רוצה. פשוט אסור לך להסכים לזה אם את לא רוצה!).
מכיוון שלא נתת לו - הוא הלך לחפש את זה במקום אחר.
אם הוא היה אוהב אותך, סביר שהוא היה מחכה לך כמה שתתצטרכי. כבר היו אשכולות שנפתחו בנושאים כאלה.
למרות שהוא לא רוצה אותך הוא מקנא לך, ורק המחשבה שאת כבר מאוהבת במישהו אחר מרתיחה לו את הדם מבפנים ואוכלת כל חלקה טובה בתוכו. הוא לא ייתן לך להמשיך הלאה גם אם תרצי.

אל תאמיני לאחרים בנוגע לאם הוא אוהב אותך או לא. סימנים ופרשנות זה דבר ססטיסטי, אבל זה לא בהכרח נכון.

עצתי לך: השתדלי להתרחק מהבחור למרות שאת אוהבת אותו. אני יודעת שזה קשה, כי יש מקרים שחייבים להיפגש, נגיד בכיתה או אצל חברה חולה או משהו.
ולמה? הבחור הזה לא ייתן לך להמשיך האלה. אם תתאהבי במישהו אחר, ונניח תחליטו להיות חברים (את והמישהו האחר), הוא יעשה הכל כדי להרוס לכם את הקשר, הוא ילכלך עלייך (ראי הערה למטה), והוא יעשה לך נזקים שלא תאמיני מה הוא מסוגל לעשות.

הערה: מאיפה אני יודעת שהוא ילכלך עלייך? כי זה בדיוק מה שהוא חושש שאת עושה לו. במלחמה לומדים הרבה דברים. אחד מהם הוא: מה שאתה חושב שיפגע בך - אתה חושב שהוא יפגע גם באחר. זו מחשבה אוטומטית טבעית.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 16-06-2007, 23:36
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
כמו שזה נשמע.....
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אבל .. אני אוהבת אותו.."

הוא אוהב אותך ואת אוהבת אותו (ככה זה נראה לי לפי המתיחות ביניכם שתיארת)
ורבתם בגלל שלא הסכמת לתת לו את מה שהוא רצה.....

תראי...לדעתי יכול להיות שבאותו רגע העובדה שלא הסכמת עצבנה אותו ואז זה נגרר לריב.....ויכול מאוד להיות שהוא בעצמו לא רצה להיגרר לריב אבל לפעמים יש גם את הקטע של משחקי כבוד אצל הרבה אנשים את יודעת.....ומאז הוא רוצה להשלים אבל הוא לא רוצה לעשות את הכל לבד...אז כל פעם הוא בודק מה קורה אם יש לך מישהו אחר וכו' - ומצד שני, הוא לא רוצה שתראי אותו כאחד שיוותר עכשיו על הכבוד שלו ויעשה הכל כדי להשלים איתך (יכול להיות שלא ניסחתי את המשפט האחרון טוב מקווה שהבנת).....

תמיד יש את הקטע הזה של ה"כבוד" את יודעת גם כששני חברים טובים רבים, אף אחד מהם לא ירצה לעשות את הכל כדי להשלים.....כל אחד רוצה שהשני יעשה את הצעד הראשון.....וגם פה נראה לי הוא מנסה לרמוז לך כדי שאת תעשי את הצעד הראשון......

ככה ש.....לדעתי, זה תלוי רק בך. תחשבי על זה טוב טוב כי כמו שאמרו מעלי - אם בסופו של דבר תיפרדו (אל תביני אותי לא נכון אני לא מאחל לך את זה) הוא מאוד יכול להיות יהיה מאלה שלא מרפים......

מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר