לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2007, 15:52
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
עזרה לגבי מישהי

יש מישהי ממש נחמדה, גם מאוד חכמה, גם נראית טוב. דיברתי איתה שבוע שעבר באחת הלילות.
בעקרון היא הייתה איתי בבית ספר היסודי לפני הרבה הרבה שנים אבל אף פעם לא דיברתי איתה אז.
שבוע שעבר הלכתי ברחוב, הייתה בדרך הביתה, בלילה, הייתי כמה מטרים מאחוריה, התלבטי אם לגשת אליה, בסוף אמרתי כוס אמק וישר התחלתי בשיחה, לא ניפנפה אותי כמו הרבה אחרות. התחלתי לשאול אותה שאלות מסוימות עד שזה התפתח לשיחה. ברגע שנתקעתי באיזה נושא ולא היה לי מה להגיד, ישר הפלצתי עוד שאלה לא קשורה, וזה עבד בערך. עכשיו אני מעוניין להביא אותה למצב שאני יהיה קרוב אליה קצת יותר מאחרים, כלומר מסתם דיבורים, לידידות, ומשם אולי לחברות, הקטע אני יכול לזרום איתה אולי אבל אני צריך עדיין עצות מה לעשות בקשר לזה.
הקטע שהיא מדברת עם בנים אחרים כמו מים, ואני רוצה שאני יהיה אצלה מעבר ל"סתם עוד אחד לפקה פקה". קצת מהסס בנוגע למה לעשות.
עכשיו פעם בשבוע כל שבוע, היא נפגשת עם חברות באיזה מקום מסוים בישוב שלי, הרבה בנות וכמה בנים הם כל שובע נפגשים מאז בית ספר היסודי למרות שעברו איזה 10 שנים. אני הייתי נמנע מהמפגשים המשעממים האלה שעוסקים רק בדיבורי סרק וצחוקים משעממים. אני יכול לפגוש אותה כל פעם במפגש הזה או לחכות לה שתלך הביתה ואז לדבר איתה עוד פעם.
עכשיו היא אמרה לי שאם אני רוצה היא יכולה להביא לי איזה משהו שיעזור לי בלימודים אקדמאים מסוימים, עכשיו אני לא בדיוק צריך את זה ולא אמרתי לה את זה, אבל אמרתי לה ישר במקום כן בסדר, אני רוצה, אמרתי כדי שיהיה לי תרוץ בפעם הבא אולי להתקשר אליה להיפגש איתה ולקחת את זה בדרך מבלי שתחשוד שאני מנסה להתקרב.
בקיצור אני יכול להתקשר אליה כבר היום שאני יקח ממנה את זה ובטח לעשות לנסות להתקדם איתה אבל אין לי מושג כל כך כיך בדיוק ומה אני צריך לומר. פעם אחת אמרתי למישהי דברים וידעה שאני מנסה להתקרב אליה. ויצאתי קצת מפגר וסתם הייתה לי מבוכה נראה לי היא צחקה עלי אחרי זה מה שגרם לי להבין שהעסק לא יותר מדי קל.
בקיצור, אני מבקש מהמנוסים עזרה בנושא.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 17-06-2007 בשעה 16:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 22:29
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
צודק, איי סי, לא חשבתי על זה, אבל כמעט בטוח שהיא מהסוג הזה שלא נמשכות כל כך בקלות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ShAuN שמתחילה ב "מה כבר יש לו לשמוע? לא חסר..."

מהקשוחות רגשית...
קרה לי עכשיו קטע מצחיק, התקשרתי בפעם השנייה לבית שלה איזה חצי שעה אחרי שראיתי אותה היום, התקשרתי פתאום אני אומר לה "עדן? (שם בדוי), משיבה: " היא לא פה"
(אני שמעתי "מה"?)
"מצטער שאני מתקשר עוד פעם פשוט רציתי לשאול, את יכולה אולי לעזור לי למקרה שאתקשה כי בדקתי תחומר והוא דיי קשה חשבתי שאולי תוכלי לעזור לי מתישהוא". פתאום, אני שומע "מה? מי זה?"
"רגע זאת עדן?"
"לא, אמרתי שהיא שהיא לא פה"
"אה אופס, מי זאת אחותה"?
היא קלטה תעניין וצחקה תוך כדי שהיא אומרת "כן"
"טוב תשכחי מכל מה שאמרתי עכשיו, אל תגידי לה את זה בסדר"?
אחרי זה אמרה שהיא כנראה עובדת ושהיא תשאיר לה הודעה שהתקשרתי.
בלאט..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר