לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2007, 22:59
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
MilSatCom 2007 - כנס בנושא לוויני תקשורת צבאית

ערב טוב,
משהו שעודכנתי לגביו ועשוי לעניין אולי מי מאנשי הפורום - כנס בנושא לוויני תקשורת תחת הכותרת MilSatCom 2007 שייערך בשוויץ בין ה19-20 ליוני השנה. בין השאר ישנם דוברים ממדינות שונות ובראשן כמובן ארה"ב ודי הרבה אנשים מתעשיית החלל. כמו כן יש לנו שם מסתבר גם נציג (אהמ.. טל) שאולי יוכל גם לחזור ולשתף אותנו במה שנדון.

קישור לעמוד הכנס.

באותו הקשר פחות או יותר הייתי שמח לפתוח כאן דיון (שאולי עוד יתפתח לאחר הכנס) בנושא תוכניותיה של ישראל בתחום - אם יש כאלו והן אינן חסויות כמובן. האם לישראל תוכנית לשיגור לווין תקשורת צבאי עצמאי? האם מדינה בגודלה של ישראל זקוקה ללויין כזה? מה עושים בהיעדר לווין עצמאי?

הבמה שלכם.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 15:50
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
לא רק הודים וטורקים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "אוקיי לגיטימי לחלוטין. בוא..."

כרגע אני לא מוצא אותה אבל היתה כתבה באחד אתרי האינפורמציה העוסקים בתעשיות הצבאיות שטען כי סדרת לוויני התקשורת העתידית של הצבא האמריקאי נכנסה כמו הרבה פרוייקטים שלהם לבעיה תקציבית וחריגה מלו"ז פיתוח. דובר שם אם אני לא טועה שהאמריקאים נאלצים להוציא סכומים נכבדים על שכירת טרנספונדרים בלוויני תקשרות אזרחיים ע"מ לפתור מספר בעיות שנוצרו להם עקב העיכוב. אני מניח כי הצבא יצר דירוג של האינפורמציה עפ"י רמת האבטחה הנדרשת וסיווג בהתאם את אפשרויות השידור ע"ב מערכות אזרחיות ע"מ שלא לחשוף מקורות שידור מסויימים וכדומה. אני אמשיך לחפש בנושא הזה..

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

ישן 29-05-2007, 17:42
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "[QUOTE=עידו גנוט] ואם אנחנו..."

תודה טל.

הבעיה שלי היא שכמי שאינו מעורה בהכרח בנושא אני מצד אחד מבין את הדברים אך מצד שני לא בהכרח מבין את המשמעויות. במילים אחרות הנקודות שהצגת ברורות (ואני אולי יכול לחשוב על שימושים נוספים - כמו תקשורת לווינית ברמת הכוחות הקרקעיים בשטח מבלי צורך בפריסה מורכבת של אנטנות בזמן מלחמה בשטחים עויינים או פגיעים), השאלה שלי היא איך עומד כל הסיפור מבחינת עלות תועלת אל מול האופציות הקיימות (ואולי אופציות אפשריות אחרות שאינן לוויניות - כמו למשל מל"טי תקשורת מגביהי טוס).

בשורה התחתונה שיגור לווין תקשורת צבאי ייעודי הוא פרויקט יקר שעלותו יש להניח מאות מליונים לכל הפחות - השקעה שכזאת אינה כדאית אם: א. אין לה דרישה אמיתית מצד גורמים בצבא ב. לא תנוצל בסופו של דבר על ידי אותם הגורמים ג. ישנן חלופות טובות ו/או זולות יותר. ניתן לקצץ עלויות אם למשל יתאגד הצבא עם גורם אזרחי ויפתח פלטפורמה אחת שתספק מצד אחד שידורים אזרחיים לגורמים מסחריים ומצד שני תספק תשדורות צבאיות מאובטחות ביותר (בניגוד אולי למערכות אזרחיות אשר לא פותחו מלכתחילה למטרה זו ועשויים להיות פגיעים לשיבוש / האזנה וכו').

הערה: כתבתי את ההודעה כשהופיע רק שקף אחד...
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

נערך לאחרונה ע"י עידו גנוט בתאריך 29-05-2007 בשעה 17:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר