לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 15:03
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אז תגיד לה שאתה לא מוכן להיות הידיד ההומו שלה ושנמאס לך כבר"

חחחחחחחחחחח הידיד ההומו ? למה הומו ? זה שהיא מספרת לו שהיא נדלקה על מישהו זה לא אומר שהיא חושבת שהוא הומו או משהו כזה ... וזה שהוא שומע את זה שהיא רוהצ להתנשק עם מישהו או אנערף זה לא אומר שהוא הומו חחח .

למרות שבדוגרי גם לי יש ידידה אחת ככה ... חחח כל הזמן חופרת על האקסים שלה ... חחחח ככה זה בנות חופרות בשכל לידידים ... חושבות אנחנו חברות שלהן ... ויש כאלה מספרות כאלה דברים כי אלו דברים שלא נעים להן לספר לחברות שלהן ... אז הן חופרות לנו ... יש שתי אפשרויות : או שתתעלם או שתגיד לה שאתה לא רוצה לשמוע יותר עליהם וזה

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 19-06-2007 בשעה 15:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2007, 16:51
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "כמה הבהרות: 1. אני..."

א. לא לכל הבנות יש "בעייה" (כמו שאתה מגדיר את זה...) עם המילה "כוסית" - כל אחד יכול לפרש את המילה הזו איך שהוא רוצה ובנות לפעמים מפרשות אותה כמשהו מעליב (ולמרות שגם אני פעם חשבתי ככה...אני לא זוכרת למה אנחנו חושבות ככה...)אבל בד"כ בת שמסתובבת מספיק עם בנים - מבינה שבד"כ זו דווקא מחמאה (בדרך המוזרה שלכם להחמיא לבנות לפעמים.... )

ב. אני לא יודעת איזה סוג קשר יש לך עם ידידות שלך - אבל לי ממש אין בעייה לשמוע מה ידידים שלי חושבים על בנות אחרות (ואני לא רואה שום סימן שזה מפריע להם כשאני מדברת על בנים אחרים...ואני מקווה שאני לא טועה ) - להפך, אני חושבת שככה אנחנו נותנים אחד לשני (או לשניה..) נקודת מבט שונה - וזה דווקא כיף.
אבל שוב, הכל במידה...אני לא אשב ואנהל עם ידיד שלי שיחה של שעתיים על בנים, איפור וקניות...-בשביל זה יש חברות...

ג.למה אנחנו חושבות שאתם רוצים לשמוע על בנים אחרים? - לא יודעת, כי ידיד רוצה לשמוע מה עובר עלי בחיים שלי ? גם אם זה כולל בנים "אחרים"...
- אבל שוב, זה הסוג יחסים שאני מכירה עם ידידים שלי - אני מניחה שאצל כל אחד זה אחרת...

ושוב (בפעם האחרונה להודעה זו, אני מבטיחה...), הכל תלוי כמה הרבה היא מספרת לך על "בנים אחרים"...

אה...ובקשר ל"ידיד ההומו" - אני יודעת שרוב הבנים לא מבינים למה רוב הבנות היו מתות לידיד הומו... אבל ככה זה... )
סיון

נערך לאחרונה ע"י _סיון_ בתאריך 19-06-2007 בשעה 16:53. סיבה: הוספה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר