לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 19:19
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
קודם כל, יש מצב שהוא היה שוטר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noam111 שמתחילה ב "שאלה קטנה לגבי שרוך משטרתי"

סירוב להזדהות לצערי הרב לא בדיוק נדיר במשטרה. לגבי ה"אין כובע", נו, כמה שוטרים לא חובשים אותו?

עכשיו יש להבהיר, דו"ח תנועה לא חייבים לתת לך ביד. ניתן לרשום אותו במועד מאוחר יותר ולשלוח בדואר. זה לא המצב האידיאלי, אבל נאמר שהשוטר לא מצוייד בדוחות הוא יכול לרשום זיכרון דברים בשטח ואת הדוח האמיתי לשלוח לנהג מאוחר יותר. אם וכאשר יגיע הדו"ח שמו של השוטר חייב להיות על הדוח. אני עשיתי את זה כמה פעמים.

אני הייתי ממליץ כמו קודמי לגשת למשטרה ולהגיש תלונה על התחזות לשוטר. במידה וזה נכון, טוב להאיר את עיני המשטרה שיש להם תחרות, תתפלא כמה יעילים הם בקטע הזה.

אם הוא באמת שוטר, הדבר יכול להוות חיזוק חיובי לדודה שלך אם היא תחליט ללכת למשפט תעבורה. (אני שם את הראש שלי שהשוטר רשם בדוח שהוא הזדהה כחוק) מה שיפיל את העדות שלו ודודה שלך תזוכה ואולי תפוצה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 18:34
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noam111 שמתחילה ב "שאלה קטנה לגבי שרוך משטרתי"

במידה ואכן מדובר בשוטר, הדו"ח יגיע בהרבה יותר משבועיים, מאחר והשוטר צריך למלא את הדו"ח ולשלוח אותו למטה הארצי, שם מעבדים אותו, מתאימים לו סעיף אישום מתאים ושולחים - וזה לוקח יותר משבועיים.
בכל מקרה, אם מישהו שלבוש כמו חצי שוטר היה מבקש ממני להזדהות ומסרב להציג תעודה - התגובה המיידית שלי היתה לחייג 100 ולהודיע שמישהו מתחזה לשוטר. על פי החוק ונהלי המשטרה, שוטר שלא לובש מדים חייב להציג תעודה ברגע שהוא מזדהה כשוטר, שוטר במדים חייב להציג תעודה, גם אם יש לו תג שם, במידה והאזרח מבקש ממנו לראות אותה.
לגבי הכובע - הנוהל המשטרתי מחייב שוטר להיות עם כובע, אבל לא כולם ממלאים אותו (למעשה רק שוטרי אגף התנועה מקפידים עליו)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר