לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2007, 21:17
  t_elad t_elad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
שאלה לגבי אפשרות קניה מאובטחת ושיפור אתר

שלום לכולם יש לנו אתר אשר נועד לפרסם מוצר אותו אנו מוכרים פעם בשנה
בתקופה של בין חודש לחודשיים .
השאלה היא כזאת יש לנו כבר את האתר אבל לא ניתן לרכוש דרכו אלה רק לפנות לאימייל,
הייתי רוצה להכניס אליו אפשרות של קניה דרך האתר באמצעות ישראכרט .
ניסיתי להיכנס לכל מיני חברות אבל אני לא גאון גדול בנושא ולא הבנתי מה בדיוק אני צריך?(אני מחפש גם ממשק ניהול לרכישות)
יש לנו כבר שם ואנחנו נמצאים ברוב המנועי חיפוש ראשונים בנושא.
האתר לא מוכר יותר מדי מוצרים זה אולי 5 הייתי רוצה המלצות מה עלי לעשות ?ודרך איזה חברות?
ראיתי גם שירות שיקל עלינו בנושא האימליים "רב מסר" הבעיה שהם לא נותנים שירת קצר וגם כנראה לא הכי מתאים לנו.
אולי יש איזה תוכנה מומלצת לניהול התיבה שלנו?
חוץ מזה האתר זקוק לשיפור ואולי אחת החברות נותנת גם שירות כזה?

אני מקווה שלא סיבכתי אותכם יותר מדי אמשמח לתשובות תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2007, 00:42
  ophir.oren ophir.oren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי t_elad שמתחילה ב "שאלה לגבי אפשרות קניה מאובטחת ושיפור אתר"

שלום,
מה שאתם צריכים זו חברה לבניית אתרים שתשפץ לכם את את האתר (אם זה מה שאתם רוצים) ותבנה לכם את המערכת.
לאחר שבניתם את המערכת יש כמה דרכים להתעסק עם הגבייה:
1. בניית המערכת כך שהמשתמש יכניס את כרטיס האשראי שלו ואתם תנהלו את המגע מול חברות האשראי ידנית.
2. שרתי שב"א - מה שיכול להיות קצת יקר בשביל חודש-חודשיים של מכירה של המוצר.
3. שרות של חברה שלישית שתנהל את תהליך הגבייה עבורכם ותשלח לכם צ'ק כל חודש מינוס העמלה שלהם.

בכל מקרה - מבחינת השרת שעליו מאוחסן האתר תזדקקו לשרת אשר תומך בשפת צד שרת כלשהי ולתעודת SSL שתאפשר רכישה בטוחה באתר.

ישן 11-06-2007, 14:06
  ophir.oren ophir.oren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי t_elad שמתחילה ב "ophir.oren תודה על התגובה..."

היי,
אין על מה להצטער - ככה לומדים.
שרתי שב"א (שירות בנקאי אוטומטי או און-ליין) הם שרתים של חברות האשראי. מה שקורה, זה שהקוד שמנהל את תהליך הרכישה באתר שלך יתממשק (בצורה בטוחה כמובן) עם השרתים האלו וישר כשיוכנס כרטיס אשראי לאתר הממשק ינהל את המגע עם חברות האשראי בשבילך (בדיקת הכרטיס אם תקף/גנוב...) ויבצע את פעולת הגבייה מחברת כרטיסי האשראי - ממש בדומה למכונת סליקת כרטיס אשראי ידנית. כמה זה עולה? לצערי אני לא יודע להגיד - צריך לבדוק - אבל אני יודע שזה לא זול ולכן רוב האנשים הולכים על אופציה מס' 1 ומי שלא אכפת לא להגיד שלום לעוד קצת אחוזים מכל רכישה הולך על אופציה מס' 3 - אשר כל אחת מהן יוצאת זולה יותר.
מאמר קצר בנושא שרתי שב"א

לגבי אימיילים - אני לא יודע בדיוק איזה שירות החברה הזו מספקת לך ולאיזה כתובות אימיילים. מי מספק את כתובות האימייל - אתה או הם?
אם הם - איך אתה יודע שהם פונים לקהל היעד שאתה צריך?
בעיקרון - אתה יכול לשלוח אימיילים בעצמך (יש שלל תוכנות שאפשר למצוא באינטרנט שיעזרו לך לבצע mass mailing - חלקם אפילו חינם). הבעיה היחידה (שאני לא בטוח שרב מסר פותרים בשבילך) היא שהרבה שרתי דואר יזהו את הדואר שלך כספאם ולכן יחסמו אותו (בשביל למנוע את זה תצטרך מישהו שישלח בשבילך ספאם).
אם אתה שולח את זה לבד אתה יכול לשלוח כמויות מסויימות כל יום וכך להקטין את הסיכוי טיפה שזה יקרה - כי זה לא יהיה ממש שונה ממיל שנשלח לרשימת תפוצה.
מה שאתה צריך זה להשיג רשימת אימיילים (מומלץ שתהיה כמה שיותר ממוקדת לקהל היעד שלך).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר