לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 19:55
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
לפי מה שאתה מספר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "הגבול הדק שבדין ידידות לחברות - איך שמים לזה קץ?"

אתה לא מתבייש ממנה, כלומר אתה לא תסתיר את מה שאתה מרגיש... הרבה דברים טובים יכולים להתחיל מדיבורים וירטואלים חחח
אל תסתיר ממנה את הרגש הספציפי הזה, זה יכול לעשות גם לה לא טוב במידה והיא מרגישה משהו אליך...
עצם זה שהיא מדברת איתך כל הזמן ומקדישה לך תשומת לב כבר מעלה לך את הסיכויים... זה לא שהיא מתחמקת ממך או מתרחקת אחרי שאתה אומר לה כל מיני דברים- אפילו אם היא לוקחת אותם בצחוק...
יכול להיות שהיא נהנית להרגיש מחוזרת ולכן עדיין לא אומרת כלום...
תיזום את הצעד הראשון- אין לך ממה לפחד או ממה להתאכזב... את הבנאדם שאתה היא כבר מכירה, ועכשיו זה בדיוק הזמן להוכיח לה שאתה כל מה שאמרת שאתה

תזמין לדייט, תקבע פגישה, דבר איתה. מהלב. זה עובד על בנות
שיהיה ים בהצלחות, ותעדכן

דניאל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2007, 17:53
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "הגבול הדק שבדין ידידות לחברות - איך שמים לזה קץ?"

אני חושבת שאתה בהחלט צריך לקחת צעד אחד קדימה מבלי לחשוש או לחכות שזה יבוא ממנה .
להציע לה לצאת זה אחלה רעיון, אבל אל תהיה רשמי יותר מדי (לא בנוסח של : "בא לך לצאת איתי ?" אלא יותר בכיוון של : "בואי נעשה משהו ביום שישי"- שזה לא מצהיר בוודאות על הכוונות וטוב שכך, זה מותיר לך ערב שלם להעביר אותן) .
הסבירות שהיא תסרב בצורה שכזו היא די נמוכה, בדיוק מהסיבה שאתה מעלה את השאלה בצורה שאינה מחייבת דייט ויכולה באופציה להרתיע אותה .

הסכימה ? -יופי, אתם יכולים לקבוע למעשה בכל מקום שנחמד לשניכם - בית קפה/בר/מסעדה וכו'.. למעשה -כל מקום שתוכלו בו לדבר (בית הקולנוע זה גם אחלה, אבל הוא מוסיף לך אופציה של החזקת ידיים ודברים מתקדמים יותר, דבר שמומלץ לדייט שני; אתה לא רוצה להיות שקוף להחריד, נכון ? )

משם והלאה די תלוי בשניכם, איך הקשר הטוב שלכם בתוך הצבא וברשת הסלולארית/וירטואלית בא לידי ביטוי כשאתם אחד מול השניה, מעבר למה שאתם רגילים .
אם אתה רוצה להגיע לליבה, אז כמובן שתכניס לערב מחמאות, מעט מחוות ג'נטלמניות ובהחלט מומלץ להמשיך את הערב בטיול קטן .

אסכם ואומר שלא תמיד טוב להתחיל קשר בהצהרת כוונות ורגשות, זה לעיתים מרתיע; עדיף לנסות להתקרב, ליצור סיטואציה שתרמז על אלו ולהשאיר את ההצהרות להמשך .
אני לדוגמה - בשביל להשיג בחור שרציתי, אחרי קשר ידידות טוב של כשנה (שרצה שנהיה ביחד כשרק הכרנו ואני לא רציתי קשר דאז), פשוט הפתעתי ונישקתי אותו !! (ובתוך תוכי התפללתי לא להתייבש ולמזלי הוא שיתף פעולה, ההסברים מצידי באו אח"כ )

שיהיה בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר