לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2007, 10:21
צלמית המשתמש של Dead Horse
  Dead Horse Dead Horse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.07
נפרדתי מחברה שלי

טוב אני לא רושם פה בד"כ יותר נכון אפ פעם
אז ככה אתמול נפרדתי מחברה שלי זה היה קשה גם לי וגם לה היא בכתה קצת,אני בן 18 וגם היא כמעט עכשיו סיימנו בית ספר(אנחנו לא באותו בית ספר גרים רחוק יחסית) וכולם נכנסים לחיים האמייתים כעקרון אני מתגייס בנובמבר והתחלתי לעבוד בעבודה במשרה מלאה והיא הולכת לעשות שנת שירות באילת (אנחנו מהצפון) עכשיו אנחנו היינו ביחד כמעט 4 חודשים במהלך החודשים האלה היה לנו טוב ביחד אבל לא הספקנו לעשות הרבה דברים ביחד שתככנו(בגלל אילוצים לימודים פרוייקטים ומחוויבות שונות והמרחק הדי גדול מאיפה שאנחנו גרים) עכשיו החלטתי לחתוך את זה למרות שאני מרגיש אליה כמה דברים+ אפילו אפשר להגיד את זה אוהב אותה למרות שבחיים שלא אמרתי לה את זה ,חתכתי את זה בגלל שהיא עוד חודש נוסעת לשנת שירות באילת ותצא רק פעמיים בחודש הביתה וגם זה יהיה לסופ"ש כלומר רק הנסיעה 16 שעות הלוך חזור ככה שנטו זה יום אחד, סה"כ יומיים בחודש
עכשיו אני מתגעגע אליה ומרגיש פיספוס ביחסים בינינו עכשיו אני רוצה עצות ממכם מה לעשות האם יש סיכוי למערכת יחסים כזאת?!
עידודים יתקבלו בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2007, 16:06
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
טוב, אני אגיד לך מה דעתי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dead Horse שמתחילה ב "נפרדתי מחברה שלי"

לדעתי, עשית טעות ענקית. אם אתה מרגיש כלפיה רגשות חזקים - עד כדי לאהבה - אז אתה נותן לשיקולים זרים להתערב.

חישבת הכל. באמת. מרחק כולל. זמני נסיעות. כמה זמן זה מותיר להשארות בבית. איך זה ישפיע על הקשר. מבחינתך. מבחינתה. דבר אחד שכחת.

הלב.

ללב יש רצון משלו. אין קשר בין הדברים שחישבת לרגשות. מבחינה תיאורטית - אתה צודק. מבחינה מעשית, אתה טועה. אם כבר לקחת את הדוגמא של הצבא... מה? אין זוגות בקרבי? אני יצאתי תקופה מסויימת עם מישהי בקרבי - בזמן שאני בקרבי. וכמובן שהיציאות לא תמיד תאמו. אז? קשה - אבל, זה מה שיש. האהבה הייתה מספיקה חזקה לצלוח את זה. הקשר הנוכחי שלי, עם המלאכית שלי, התחיל כשהיא עוד הייתה בקרבי. בשנה וחצי הראשונות של הקשר היא יצאה פעם בשבועיים. אז? מחר, אנחנו ביחד בדיוק שנתיים וחצי.

זאת רק שנה. אני יודע שזה נשמע הרבה - אבל, זה בהחלט בר ביצוע. אגב, אתה גם יכול לנסוע אליה. תרד לאילת פעם או פעמיים ותשנו שם... ואז, תראה אותה יותר זמן. בתור דוגמא.

זה יהיה קשה מאוד לשניכם. וזה יהיה מבחן אמיתי לזוגיות שלכם. אבל, אתה באמת תוכל לסלוח לעצמך אם לא תלך בדרך הזאת? אם לא תנסו?

כל מה שנשאר לי לעשות הוא לאחל לך בהצלחה בלהחזיר אותה אלייך - ובהצלחה (אם אכן תצליח) בהמשך.

ישן 16-06-2007, 18:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לשאר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dead Horse שמתחילה ב "נפרדתי מחברה שלי"

בעיקר חבל שלא התייעצת איתנו לפני שעשית את המהלך אלא רק אחרי, אני לא יודע מה אמרת לה כשנפרדת ממנה אבל נשמע שלא בדיוק הסברת לה את החששות שלך

מה שאתה בעיקר צריך זה להחליט כי עוד יותר לא יעזור אם תחליט שאתה נותן לזה עוד סיכוי ולא תהיה שלם עם ההחלטה כי במשבר הראשון תשבר ותחליט שוב לסיים
לא חסר סיפורים של אנשים ששמרו על קשר שהיו בשני קצוות של הארץ וגם אנשים שנסעו לתקופה וחזרו ונשארו בקשר (יש לי זוג חברים כאלו שהבחור נסע ללמוד בהונגריה והבחורה נשארה פה והיום הם נשואים פלוס ילדה חדשה )
לדעתי אתה צריך לשבת איתה לבקש את סליחתה על ההחלטה החד צדדית שלך וביחד להחליט אם מתאים לכם או לא, אולי לה זה לא יתאים הקשר ואז לפחות תסיימו אותו יפה מצד שניכם ולא בקטע שאתה זרקת אותה

שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר