לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2005, 22:33
  Pentagram Keeper Pentagram Keeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
כללי ברכות לפורום צילום, מספר שאלות...

שלום לכולם, מי שמכיר או לא מכיר אני מעצב גרפי. התחביב החדש שלי זה להתחיל לעסוק בצילום. אז נתחיל קודם כל מדגם המצלמה אני מניח: Nikkon Coolpix 4100 4 Megapixel. ולשאלות, ניסיתי לצלם בתאורה עמומה והתמונה יוצאת עם noise (מין נקודות על התמונה) ומטושטשת. עכשיו רציתי לשאול אם כל פעם שאני מצלם עם תאורה עמומה אני צריך לשים על חצובה או משטח נייח? ואם תוכלו גם לתת לי טיפ באיזה מצב לצלם בתאורה עמומה והאם אפשר ליצור מתאורה ביתית תאורת סטודיו עמומה?
אבקש לא לסבך אותי עם מושגים כי אני לא הכי מבין בזה, אז אם אתם עונים תעשו את זה לאט לאט בבקשה שאני אבין על מה מדובר.
תודה מראש.

דוגמא לתצלום עם סוג התאורה המדובר:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fs6.deviantart.com/i/2005/037/3/4/Back_to_black_by_Wagner.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2005, 02:25
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pentagram Keeper שמתחילה ב "ברכות לפורום צילום, מספר שאלות..."

האוירה בתמונה נוצרה ע"י white balance שהוא כחול יותר מזה שמתאים לתאורה, והפחתה קלה של הsaturation. אני לא מכיר את המצלמה שלך כך שאין לי מושג אם אפשר לשלוט ידנית בwb, אבל אני מניח שאפשר גם בפוטושופ ולפי האתר המרשים שלך נראה שלא תהיה בעיה
תאורה מפוזרת ורכה אפשר להשיג על ידי כך שהאור לא יבוא ממקור חד כמו פלאש או נורת להט, אלא מהחזר שלהם על לוח מחזיר (רפלקטור) שזה יכול להיות קרטון לבן, צלון של מכונית או מטריה בהירה. כמובן שצריך לכוון את הזוית של התאורה והרפלקטור כדי שיבואו בכיוון הרצוי ויתנו את התוצאה הרצויה. תאורה וסטודיו זו תורה שלמה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר