לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2007, 18:21
  שיקשיק שיקשיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.07
כבר מתוסכללל ;/

טוב אני בן 18 ..
בוא נגיד שעד לפני שנתיים לא ממש הלך לי עם בנות,ובשנתיים הראשונות של התיכון היו לי 0 חברות.
בשנה השלישית לקחתי את עצמי בידיים ... טיפלתי בפצעים שהיו לי,התחלתי להרכיב עדשות,ואמצתי לעצמי סטייל חדש ..

מתחילת השנה הרגשתי את השינוי שקיבלתי מכולם ..
חוץ מהחברים הקרובים שלי כולם שינו את הגישה שלהם כלפיי (מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי)

קיצרר .. לחבר טוב שלי יש אחות מזה יפה היא שנה מתחתינו ולומדת איתי בתיכון (חבר שלי בתיכון אחר)
קיצר אני והיא התחלנו להתסובב ביחד וכאלה וממש התקרבנו במשך החודשים ..
אני חשבתי שהיא מעוניינת בי ממש כמו שאני מעוניין בה ;/ היא עשתה כל מיני דברים כאלה שכאילו גרמו לי לחשוב שהיא מעוניינת בי, אז לקחתי אומץ ובאחת ההפסקות קראתי לה לשיחה ואמרתי לה מה אני מרגיש כלפיה .. התגובה שלה הייתה חיוך בלבד אחרי זה ישר שאלתי מה זה אומר והיא אמרה לי שהיא עדיין מאוהבת בחבר הישן שלה ... הם ביחד מהיסודי וזה קיצר ביאסה אותי אשש..
אמרתי לה אולי בכל זאת וזה .. והיא אמרה שלא.

אני לקחתי אתזה נורא קשה וזה עד שהכרתי עוד ילדה מהבצפר שדי נדלקה עליי (שלחה חברה שלה אליי,היא בשכבה של אחות של חבר שלי)
קיצר החלטתי לתת לזה ניסיון והתחלתי להפגש איתה וזה עד שזה הפך לרציני והפכנו לחברים.
במשל כל החודשיים שהיינו ביחד אפשר להגיד שהרגשתי אלייה משו חזק אבל לא כמו לחברה של חבר שלי. ועכשיו אני והיא נפרדנו.
עכשיו אני חושב על האחות של חבר שלי יותר ויותר ולאדע מה לעשות ;/
אני והיא מדברים הרבה וגם מסתובבים ביחד .. (קניון וכאלה) אבל היא עדיין אוהבת את חבר שלה לשעבר וכואב לי שהיא לא מביאה לי סיכוי

אז אולי תייעצו לי מה אני עושה במצב כזה? אם יש לכם סיפור דומה שתפו אותי..
תודה בכל מקרההה

נערך לאחרונה ע"י שיקשיק בתאריך 20-06-2007 בשעה 18:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2007, 14:52
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
למה?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dudiko שמתחילה ב "אחיי מה שאני לא מבין זה איך..."

מה ההגיון שלך?.....
יעני תחשוב זה בסדר אחותך תילך עם מישהו שאתה לא מכיר אותו ואת ההיסטוריה שלו וכאלה..
אבל שלא תילך עם חבר שאתה מכיר אותו יודע אם הוא חרא בן אדם או לא,אפשר לסמוך עליו או לא.
יש'ך הגיון מעוות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי dudiko
אחיי מה שאני לא מבין זה איך חבר שלך נותן לך בכלל להתחיל עם אחותו?

חח רק לחשוב על זה שכאילו חבר שלי ירצה את אחותי...אני יישר מפוצץ אותו מכות אם הוא רק יחשוב על זה! זה מוזרר כזה [בשביל האח שלה] בשבילך זה סבבה! אבל אתה צריך לשאול קודם את חבר שלך אם זה איכפת לו ! למה אני במקומו הייתי הורג אותך רק על השאלה

ישן 21-06-2007, 23:30
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
הממ:)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dudiko שמתחילה ב "[QUOTE=הציוני האחרון]מה..."

וואלה אחינו אין לי אחות אז אולי[רוב הסיכויים ת'יודע מה]שאני מדבר באוויר ואם כן היה לי אחות אז אולי הייתי חושב כמוכם
אבל שאני חושב על זה אז לא אני באותה דעה,אם יהיה חבר טוב הוא לא ידבר איך הוא זיין את אחותך כי יש לו כבוד אלייך ואל אחותך,אם זה חבר חרא אז הוא ידבר ככה ת'מבין.כל מה שתביא לי שהוא יכול לעשות אפשר להגיד שהוא לא יעשה אם הוא בן אדם טוב ובגלל זה אני אומר,אתה תידע אם הוא טוב או לא.
במקום בן אדם שאתה לא מכיר יבוא לבית שלך ישחק את המשחק של 'אחלה בן אדם' ובשניה שייצא מהבית יעשה דברים אחרים.יש?
לילה קטלני.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי dudiko
חחח אותו דבר המשפחה שלי אמרה שיצא לנו באיזה יום אחד לדבר על זה! אבלל אין אחי זה לא טבעי חחחח כאילו מה זה חבר שלך ורק המחשבה שהוא מנשק את אחותך(במקרה הטוב) גורמת לך ללכת לשבור לו את הפנים!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר