לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 15:49
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
צריך עזרה בעיצוב מכתב תודה !

שלום לכל חברי הפורום !
בשבוע הקרוב אני הולך לעזוב את ברזיל לאחר ששהיתי כאן יותר משנה, ובשנה הזו הכרתי המון משפחות שעשו הרבה למעני ולטובתי, ואני החלטתי לעשות להם כמין מכתב תודה - הוקרה על כל מעשיהם לעצב את זה יפה להדפיס ולמסגר יפה.
עכשיו הבעיה היא העיצוב, אני הכנתי כבר את הטקסט ואני מחפש מישהו שיכול לעצב לי את הדף על גבי נייר של A4 .האמת שיש לי הרבה רעיונות לעיצוב רק שאני חושב שעדיף שאני יראה דוגמאות שלכם ואז זה יהיה הרבה יותר קל להגיע לעיצוב שיתאים. מה שבטוח זה שאני חושב שזה צריך להראות משהו מכובד ולא ילדותי וכמובן על איכות טובה כי אני הולך להדפיס את זה, ובל נשכח שנצטרך לשנות את שמות המשפחה כי מדובר בכמה משפחות.
בתודה מראש לכל העוזרים והמסייעים...

מצורף בזה הטקסט.....

למשפחת נפרסטק היקרה !
אין מילים בפי בכדי להודות לכם על כל הטוב והחסד שגמלתם עימדי במהלך שהותי בברזיל, על האכפתיות, האוזן הקשבת, האירוחים למיניהם, המטעמים, האווירה הביתית שנתתם לי ועל כל אותם דברים קטנים שגרמו לשנה שלי להראות אחרת.
מי יתן ושהקב"ה ימלא את כל משאלות ליבכם לטובה, ושרק אושר ושמחה יהיו מנת חלקיכם כל הימים, ושתרוו נחת מילדכים ומיוצאי חלציכים, ושהברכה תהיה שרויה בבית זה לעד ולעולמי עולמים.
מכל הלב

נערך לאחרונה ע"י האור מציון בתאריך 09-02-2005 בשעה 15:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2005, 19:47
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
אוקי אני ינסה לשפר את בקשתי....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי skiper שמתחילה ב "כיוון יעזור... אפילו יעזור..."

האמת שזה קצת קשה, כי אין לי שמץ של מושג איך להסביר לך מה אני חושב, ולכן חשבתי פשוט לשים לך לינק שבהם תראה עבודות ואולי משם תצליח לקחת רעיון נחמד.

בבקשה ותודה מראש :

1. http://graphicard.co.il/new/default...ct&id=150&cat=3

עכשיו במחשבה שנייה אחרי שחיפשתי הרבה ברשת ולא מצאתי משהו מוצלח להדגים, אז אני חושב שהעיצוב שנראה לי זה דף שברקע שלו יש כמה פרחים נחמדים אבל שהצבע שלהם לא בולט, או כמו רקע של בד קטיפתי יפה ועדין, עם מסגרת עדינה ונחמדה ובפנים הטקסט וזהו זה .... אני מתאר לעצמי שזה קל לכתוב אבל לא כל כך קל להעשות, אבל אני מקווה שזה יעזור בכל מקרה...
תודה רבה ואני מחכה לשמוע ממכם בקרוב ...כי הזמן קצר והמלאכה מרובה
המשך יום נעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר