לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2007, 10:39
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי eliad11 שמתחילה ב "אבל היא לא קשורה לחברים שלי =\"

אחי אתה מחפש תירוצים למה לא לעשות שום דבר... אני מציע לך להתחיל לחפש סיבות למה כן לעשות את זה...

אם היא לא מכירה את החברים שלך אז כדי שתכיר!! חוץ מזה למה תמיד לחשוב שלילי?
למשל אם אתה רוצה ללכת לבריכה, אם אתה תחפש כל מיני דברים שמפריעים לזה אתה בחיים לא תלך!!! בגלל זה אתה מפנה הכל ופשוט הולך לבריכה... ככה גם איתה... אם היא לא מכירה את החברים שלך אז תכיר לה אותם... אתה מתבייש? בעיה שתצטרך להתגבר עלייה... אתה כבר לא ילד קטן ביסודי שחושב שבנות נושכות... בת זה בנאדם שאפשר לדבר איתו אפילו כמו עם החבר הכי טוב שלך (כמובן שלא תתחיל לדבר איתה על כוסיות וכל מיני דברים כאילה שאתה מדבר עם החברים שלך....)

אז אחי קח את עצמך בידיים ודבר איתה... ואל תפחד לקבל ממנה את ה"לא" כי אני בטוח שתקבל אותו לא פעם בחיים... (כל אחד מקבל את ה"לא" המעצבן הזה... חייבים לעבור את זה.... ותאמין לי שעדיף לעבור 10 דחיות בשביל לקבל את ה"כן" פעם אחת אפילו... זה מפצה על הכל)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר