לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 14:45
  NarkomanMarokay NarkomanMarokay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אזהרה!!! כל מי שרוצה לעשות רשיון לקטנוע שיקרא!!!

אנשים !!!!!!! אני כותב מהלב ומנסיון , ומקווה שבעזרת אשכול זה פחות ופחות אנשים שרוצים לעשות רשיון לקטנוע יפגעו.

אז לסיפור....

לפני מספר חודשים עברתי למרכז והבנתי מהר מאוד שבלי קטנוע אני לא אסתדר , אז עברתי ליד גני יהושוע וראיתי שלט ענק רשיון ל עד 125 בשבוע ימים בלבד. אמרתי סבבה ונרשמתי!
ביום ראשון נגשתי לשיעור הראשון נתנו לי הסבר קצר ואחרי 5 דקות לא הבנתי אם אני בשיעור נהיגה או שאני משכיר קטנוע ל 45 דקות , יש 50 תלמידים ו שלושה מורים בלחץ.!!!
כעבור 5 שיעורים הגיע יום רביעי ופתאום בחורה נחמדה נוסעת אחרי במגרש ושואלת אותי אם אני נרשמתי לטסט , אני עניתי לה שאין לי מושג (כי זכרת משיעוריי הנהיגה על אוטו שהמורה אומר לך אם אתה מוכן) אבל אני כמו כל ישראלי אומר לה כן תרשמי אותי למה לא (חשבתי שואללה אני אסיים את זה ציק צאק) הגיע יום חמישי ולפני הטסט עושים שיעור ובאותו יום גיליתי כמה דברים שצריכים לבצע בטסט שלא ידעתי בכלל.
אני אקצר ואגיד שכמובן שנכשלתי בטסט (אל תשאלו אותי למה לא עברתי כי עשיתי את זה טוב מאוד)
ואז עשיתי עוד שיעור ועברתי בטסט השני , אז חשבתי שואללה עשיתי טעטת ונכשלתי , ואז התחלתי סתם לפגוש אנשים ואני רואה שזה ריטואל קבוע כולם עוברים בטסט שני ואיפה כולם למדו ??? אצל החגי הבן זו$%$%$%$#^#$^$#^!!!!!!!!!!!!!

עכשיו למה אני רושם את זה???? אני לא אכנס לזה אבל הגעתי למסקנה שאני צריך רשיון ל עד 500 , כמובן שלא הלכתי לחגי , הלכתי סתם למורה שפירסם באינטרנט (לא היו לי צפיות) המורה עושה שיעורים מול משרד הרישוי בחולון (התאים לי) והתחלנו שיעורים , אני שוב אקצר אבל בגדול פתאום אני מקבל יחס אישי מהמורה שזה מדהים , יושבים ולומדים את כל הניאנסים של הטסט , בקיצור מורה מדהים סבלני , אכפתי , הרגשתי שהוא רוצה יותר ממני שאעבור טסט ראשון!!!!(משה אתה מלך)!!!
בקיצור ב 8 שיעורים(מינימום השיעורים לבעלי רשיון קטנוע) ב 4 ימים (שיעורים כפולים) טסט ביום חמישי מכה ראשונה תענוג!!! והכל זה המורה זה הבדל ענק!!!!!!!

לסיכום מי שרוצה לעשות רשיון על אופנוע בגל נפח אני ממליץ בחום!!! לא ללכת לחגי!!

מי שרוצה אני אפרסם גם את מספר הטלפון של משה המורה בשמחה הוא באמת אחלה בן אדם!!!

מקווה שלא כואבות לכם העיניים מרוב הקישקושים שלי!!! אבל זה באמת כואב לי!!!

מקווה רק לעזור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר