לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2005, 18:12
  gyuval13 gyuval13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל gyuval13 שלח הודעה דרך MSN אל gyuval13
המלצה 15 דברים שאני שונא בך....

והפעם: הפלאפון

http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=71756
1.רינגטונים - כמובן הדיבור פה הוא על הפלאפונים היותר ישנים עם הציפצוף הזה שאמור להיות שיר ונשמע כמו משאית חונה.

2.רינגטונים פוליפונים - זמרים זייפנים , ציפורים , נודים וגניחות של שחקניות פורנו! יוחזר ה"רינג רינג".

3.המצלפון - פלאפון המצלמה אותו דבר גועלי שבו גם מלי לוי (אתם יכולים לבחור דוגמנית אחרת) נראית רע.

4.שיחות וידיאו- למה צריך את זה? אני לא רוצה שיראו אותי שאני מדבר בטלפון וחוץ מזה מי האידיוט שחשב על זה? הרי אם אני הולך ברחוב ומסתכל לפלאפון אני יתקע בעמוד , ידרס , ידרוך על גוש חרא , יכנס בתחנת אוטובוס ועוד...

5.את הדור השלישי.. נו באמת ! זה בכלל לא עובד ברוב הארץ והדבר הזה מתחיל להשתלט על הכל : הדור השלישי ברפואה , הדור השלישי במוכנאות רכב ..!

6.דיבוריות ואוזניות בלוטות - כי פעם שהיית רואה אדם מדבר עם עצמו ברחוב היית יודע ב100% שהוא משוגע

7.את נוקיה מסיבה אחת החוצפה שיש להם לקצר את אורך הודעת הSMS מ160 תווים ל70 בלבד , אני לא יודע למה זה טוב אבל נראה שזה כאילו רק להרוויח עוד כסף!

8.את הלחזיר צלצול - אותם אנשים מעצבנים שמתקשרים אלייך כדי לתת לך סימן להתקשר בחזרה.. גרר...קמצנים!

9.את הרטט ואני לא אומר שזה דבר רע אבל שפתאום בלי התרעה מוקדמת אתה מקבל את הזרם הזרם הזה בכיס ואתה מתחיל להשתגע.

10.את הטקסט "רשת מקומית" שאי אפשר להעלים (טוב נו רק אם משלמים {מורידים אייקון} )

11.את העובדה שאני אמור לשלם 10 שקל על משחק לפלאפון (תגידו יצאתם מדעתכם?? זה משחק לפלאפון!)

12.את זה שאתה שם את הראש על הכר (כרית יעילגים) אתה עוצם עיניים ופתאום טוו טוווו , טו טוו קיבלת הודעת SMS , חבר בצרה אני חייב לעשות משהו אני בשיא הלהט לפתוח את ההודעה "לקוחות סלקום היקרים רוצים רינגטון של מאיה בוסיקלה...".

13.את המנגו ,שזה הפלאפון הראשון שהיה לי (אי שם בכיתה ג' או ד') שהיה הפלאפון הכי לא שימושי בעולם אם אפשרות לחייג למשהו כמו 3 מספרים בלבד.

14. את הקרינה , לא כי זה פוגע במוח או משהו כזה זה פשוט גורם לדברים בסביבתי להשתגע (כמו הרמקולים של המחשב)

15. וכמובן שהדבר שאני הכי שונא בפלאפון זה לדבר בו , לא סובל לדבר בפלאפון..(קצת צפוי לא?)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2005, 11:16
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
המלצה הלוואי שכל העם הישראלי היה ככה.!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gyuval13 שמתחילה ב "15 דברים שאני שונא בך...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gyuval13
והפעם: הפלאפון

14. את הקרינה , לא כי זה פוגע במוח או משהו כזה זה פשוט גורם לדברים בסביבתי להשתגע (כמו הרמקולים של המחשב)

15. וכמובן שהדבר שאני הכי שונא בפלאפון זה לדבר בו , לא סובל לדבר בפלאפון..(קצת צפוי לא?)

| תבליט||ת בליט||תב ליט||תבל יט||תבלי ט|
טענה שלי:
אם הייתה אפשרות ליצור תכונה או שאנשים יסגלו לעצמם הרגל של לא לסבול לדבר בפלאפון (שלא היו מדברים גם כתוצאה מכך - סעיף 15)
ובנוסף שהייתה סיבה לא לדבר בטלפון כמו בסעיף 14. שכתבת.

אז הייתה יכולה להפתר כל הבעיה שהסלולרי פוגע במוח או גורם לנזקים.. כיוון שאז לא היו משתמשים והבריאות לא הייתה נפגעת!!! כתוצאה מהקרינה...
| תבליט||ת בליט||תב ליט||תבל יט||תבלי ט|

לא לשכוח שהקרינה של הפלאפון היא כמו קרינה של מיקרוגל רק ברמות יותר נמוכות

אני דוגל בסעיפים 14 ו 15

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 11-02-2005 בשעה 11:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר