לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2007, 20:06
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
מתחיל עם מישהי

אני מתחיל עם מישהי גם ממכבי ( XD ) צעיר.

אנחנו מדברים מלא זמן במסנג'ר, כמעט כל היום (מלפני יומיים (שני ימים) ואני לא יודע אם היא מבינה את הרמזים שאני שולח אליה, אני שולח לה רמזים מאוד מאוד ברורים, ו... אולי היא קלטה קודם רמז ששלחתי אליה, אבל אני עדיין לא בטוח

לכן פעם הבאה במכבי אני אגש אליה אזמין אותה לגלידה (מחברים שמעתי שזה תמיד עובד )

וזהו, גם היא נורא חמודה ועוד הרבה דברים אחרים, פשוט לא מכיר אותה מספיק

יצא לי לשוחח איתה ביום שלישי ככה פנים מול פנים, ואתם לא תאמינו איזה עולם קטן!

אח שלה גם הוא מטיס מטוסים בשדה דב שגם בטיסות שאני עושה, ראיתי אותו! ויש איזה פורום של חובבי תעופה אז אני מכיר אותו משם! ולא ידעתי קודם.
פשוט עולם קטן שאוהב אנשים שאוהבים אותו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2007, 15:37

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "מתחיל עם מישהי"

בנתיים אין כל כך התקדמות,

כל פעם שאני מדבר איתה אז אני זורק לה מחמאות (לא יותר מדי ולא פחות מדי - במידה הנכונה),

ו.. או שהיא ביישנית (אני לא מכיר אותה עד כדי כך טוב) או שהיא מתעלמת או שהיא לא מבינה (למרות שהייתי מצפה מחכמה כמוה כבר להבין).

בדיוק קודם דיברתי איתה ואצטט לכם חלק ממחמאה שאמרתי לה ומה שהיא רשמה לי:
(שם בדוי שלה: XXX)

אני: "חוץ מזה, מתגעגע, הרבה זמן לא התראינו ודווקא כיף לדבר איתך."

אני: " בגלל זה שאלתי לגבי הריצה." (רציתי לעשות איתה ריצה אך היא אמרה שהיא לא בנויה לריצות).

היא: "אע ^^" אממ..אוקי, אני פשוט צריכה להתחפף"

אני: "OK"

היא: "נדבר. ^^"

אני: "CYA"

וזה חלק קטן משיחה די קצרה.

בשיחה במסנג'ר הראשונה שלי איתה, שאלתי אש יש לה חבר. (רק כדי להיות בטוח שאני לא מתחיל עם מישהי שיש לה).
והיא אמרה לי שאין לה ושאלה למה ועניתי לה "סתם".

אתמול בערב דיברתי איתה והיא אמרה שהיא יוצאת עם חבר טוב שלה לסרט, אז שאלתי אותה שוב אם יש לה חבר, אז היא ענתה לי לא :| אז כנראה היא התכוונה לידיד טוב, חוץ מזה היא אמרה לי שהיא חושבת שזה מוזר שרק היא והוא הולכים ולא הסבירה את עצמה בדיוק אך זה ברור - מוזר לה שנער ונערה הולכים לסרט להנות, (כלומר דייט) אבל עם ידידים זה לא נחשב, אז אני לא יודע.

אני רוצה לשמוע דעות ולא רק בהצלחה וכיף לשמוע כאלה (אני לא אומר שבכלל אלא אני צריך ייעוץ ואני מודה לכם על התמיכה אך אני זקוק לייעוץ).

תודה.
ובבקשה אל תנסו לדמיין את מה שהיא רוצה ממני (חבר, ידיד, לא רוצה חבר, מי זה בכלל) כי יכולים להיות 1000000 דברים שהיא חושבת עלי, אז זה לא יעזור לי אם מישהו יאמר שהיא דלוקה עלי ומתביישת ויסביר את עצמו (וההסבר יכול להיות הגיוני ומשכנע אך לא בטוח שכך היא חושבת - למרות שאני מקווה שהיא חמה עלי חחח),
מקווה שהבנתם את הפואנטה ואני מקווה שלא פגעתי באף אחד עם השורות האחרונות, אז תודה וחופשה נעימה
וכנראה יום פעילות הבאה אני אעשה את הצעד ואזמין אותה לגלידה (כבר אמרתי שזוהי הדרך מס' 1 להצלחה עם בנות? אם לא אז כן! חח).
ישן 24-06-2007, 16:13
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אמממ
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "עידכון קטן"

עזוב אותך ממסנג'ר, אי סי וכאלה.....תתקדם לטלפון !
אותו ידיד שלה או שניסה להתחיל איתה ותירץ את זה ב"לצאת כידידים" או שבאמת סתם ידידים טובים אי אפשר לדעת...
בכל מקרה, יכול להיות גם שהיא אולי מתחמקת קצת כי זה נראה לה מהיר מדי...לך תדע בנות והשטויות שלהן....
אני (אם הייתי עכשיו במקומך) הייתי שואל אותה בעוד איזה שבוע אם היא רוצה ללכת לאיזשהו מקום.....אם היא הייתה אומרת שהיא עמוסה עוד פעם הייתי אומר לה "אז מתי את כן יכולה? אני יכול מתי שאת יכולה" או משו בסגנון הזה.....ואז רוב הסיכויים שלא יהיה לה עוד איזשהו תירוץ.....אם כן לדעתי זה לא ילך איתה ויכולות להיות לה 20000 סיבות ככה שלא מעניין גם מה תהיה הסיבה שלה.....

קיצור, עוד כמה זמן תתקוף שוב ותראה את התגובה שלה.....לפי זה תדע, לדעתי...
ישן 28-06-2007, 12:21

היא לא נראית ונשמעת מעוניינת..

אממ מאיפה להתחיל...

במסנג'ר לא שלחתי אליה הודעות כבר כמה ימים ורק פעם אחת היא שלחה לי הודעה אבל הייתי בדיוק צריך לזוז. ויכול להיות שזה המשחק שלה אבל אני לא יודע..

גם כשראיתי אותה פעם אחת אז אמרתי לה שלום מה קורה היא גם החזירה אבל זהו.. :|

אתמול היה לי טיול במכבי, טיול סניפי.. היה מהנה מאוד, בעיקר לקראת האמצע-סוף, היינו בחוף הים, שטנו בסירה ואכלו ארוחת ערב ורקדנו... (זה היה באשדוד, עם כל הסניף).
אז היו את הרגעים השקטים שלא היה עם מי לדבר... וכמו idapal אמר, שיש את האלו שמצליחים ואי אפשר להבין איך זה (בדיון אחר שלי), אז לדוגמא בחוף הים, ישבנו במעגל על המגבות, לא נכנסנו למים ואחרי שהרכז דיבר איתנו אז היא ישבה לבד כזה על המגבת והסתכלה סביב, וזאת הייתה ההזדמנות שלי לשבת לידה ולדבר איתה, אך בדיוק כששאלתי אותה אם המקום פנוי (והוא היה פנוי ) אז היא אמרה שהיא בדיוק קמה... באסה. בדרך לשיט (הלכנו) אז ניסיתי לדבר אך פשוט לא מצליח איתה.. היא לא דברנית גדולה אך יש את האלו שמצליחים לדבר עם כל סוג של בת ולא תצליח ולהבין את זה...
ומהשיט הלכנו ברגל למקום עם האוכל והמוזיקה וניסיתי לדבר איתה שוב, אמרתי איזה כמה משפטים כי התחלתי להיות כזה סטלן חח מוכן להתפרע ברחבת הריקודים XD ו.. כשניסיתי לדבר איתה אז היא לא בדיוק שמעה אז עזבתי את זה אך יצאתי בהרגשה שאני מנסה מנסה מנסה והיא בכלל כזה לא קשורה.. כי אני מתחנף אבל אני לא... לא יודע להסביר :|
בשיט נהנתי ואחר כך הלכנו לאכול והיה שם דיג'יי וקריוקי ושם באמת נהנתי מהריקודים ומהאוכל .

היא באמת יפה, אני לא מכיר אותה בדיוק, קשה להעביר איתה שיחה, אפילו במסנג'ר היא לא בדיוק פתוחה ומשתפת, וכשאני מדבר איתה אני מרגיש שכל הנטל של השיחה מוחזק עלי, שאני צריך איכשהו לגרום לה לדבר כי אם לא אז היא לא תדבר...

ואני כבר לא יודע בקשר אליה.. יכול להיות שאני דלוק עליה אך החסרונות גוברים על ההיתרונות (ולא יצא לי לראות יתרון שממש הדליק אותי כמו בשתיים האחרונות) יכול להיות שדיברנו ואז נדלקתי עליה ...

עכשיו אני לא יודע מה לעשות, נראה לי נרעיון הכי טוב זה לעזוב את זה כרגע, לא להתאמץ ואם ייצא אז ייצא, כי בנתיים זה לא נראה מבטיח מצידה...
למה תמיד בנות הן כלכך קשות :|
ויכול להיות שהיא סתם שיחקה בי, ברגשות שלי?
ישן 28-06-2007, 13:20
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
וואי, נשמע לי סיפור מה זה מוכר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "[font=Verdana]היא לא נראית..."

קודם כל, אתה יכול ליזום שיחות על כלום. ופשוט לשאול שאלות ומהתשובות לבנות עוד התעניינות בנושא (גם היא זה על בלט קלאסי, היא מדברת, היא מרגישה בנוח)
נושאים? מה שקרה היום. מה שקרה אתמול. בית ספר. חיים. תסתכל מסביבך ותמצא נושאים לשאול. תיכנונים לחופש. חברים חברות. בילויים. דבירם מצחיקים......אינסוף

ובאשר לבחורה שתקנית, הייתה לי איזה מישהי שאי אפשר לקרוא למה שהיינו חברים, אבל נפגשנו כמה פעמים וכל מה שעשינו זה להתנשק, כי היא לא דיברה על כלום. כל השאלות שלי נענו בתשובות ישירות וקצרות. אפילו אמרתי לה פעם "את נורא מסתורית את יודעת..". ואחרי כמה פעמים שנפגשנו היא אומרת לי "אין בינינו שום דבר משותף...אני חושבת שכדאי שנפרד". לא לקחתי את זה ככה. אבל אחר כך הבאתי לעצמה כאפה לראש וחשבתי לעצמי "איזה מטומטמת אהההההההההההההההה".
ככה שיש בחורות כאלו, שאם אתה לא סופר בקטע שלהן, אז זה נהיה קשה (היא הייתה דיי פריקית שכל החיים שלה זה מוזיקה. ואני לא בדיוק מקשיב למוזיקה..)

ישן 29-06-2007, 18:35
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06

אני אתן לך את דעתי, זכותך לקבל או לא.
קודם כל, אין ממש טעם בלדבר במסנג'ר, זה לא כמו פנים מול פנים ואני מעדיף לעשות דברים אחרים כשאני על המחשב.
אתה מקדיש לזה יותר מידי מחשבה, במציאת בני זוג זה המשחק היחד שבו לאנשים "חכמים" קשה יותר. אנחנו רגילים שאם אנחנו מנתחים משהו אז נוכל להבין אותו, בדייטינג זה פשוט לא ככה.
לפעמים בנות ישחקו אותה לא מעונינות בגלל שהן חושבות שהן משדרות שהן נואשות.

מהרגע שבו אתה חושב על זה כ"כ, אכפת לך יותר מידי מכל העניין, והיא מרגישה את זה.
כמו כל בני האדם, היא מרגישה כוח עליך והיא אוהבת את זה. היא משחקת בך, היא יודעת שאתה רוצה אותה וזה עושה לה טוב.

בנות מבינות רמזים הרבה יותר טוב מבנים, סמוך עלי, היא יודעת.

"אני: "חוץ מזה, מתגעגע, הרבה זמן לא התראינו ודווקא כיף לדבר איתך."" זה פשוט לא מתאים.. משפטים כאלה אני אולי אגיד לחברה שלי וזה גם לא תמיד.

"כל פעם שאני מדבר איתה אז אני זורק לה מחמאות (לא יותר מדי ולא פחות מדי - במידה הנכונה),"
גם.... אני מעט מאוד מחמיא לבנות, אבל כשאני מחמיא הן יודעת שאני מתכוון ובמיכוון שזה נדיר אז יש לזה יותר ערך.

מקווה שתבין למה התכוונתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר