לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2007, 15:47
  physics physics אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ariel-el שמתחילה ב "בנוגע לאומנות איסאיי"

שלום רב לך אריאל ..
וו... "הריקוד" שאנחנו בשמחה אוהבים לקרוא לה ככה האמת ..
היא מה שאתה עושה כל החיים !
ומהוא ?
התנועות הטבעיות שלך בחיי היום יום !
מה שמניע את איסאי היא בעצם התנועה הטבעית תנועות גוף טבעיות !
ממש רעיון של תנועות הגוף הטבעיות שלך !
כגון :ריצה הליכה זחילה זריקה התמתחויות ועוד ..
התנועה בעצם - הריקוד :
הוא תנועה של הליכה אם תנועה מסביב לכמה דברים !
יש את המשולש שזה בתור מתחילים !
יש את השעון חול שזה עשוי משתיי משולשים !
ויש את החצי משושה שבנוי משלוש משולשים !
ויש את המשושה שזה בנוי משש משולשים דיי שייך למתקדמים !
ויש אחרון את המגן דוד שאת זה אפילו אני עדיין לא למדתי זה מה שאמור לתת בדרך כלל ללוחם איסאי את מרבית התנועה שהוא רוצה ותנועה חדה יותר מבלבלת יותר ומהירה יותר !
התנועה שלנו בעצם בונה את מה שנקרא תנועה אוניברסלית !
זאת אומרת אפ פעם לא תראה לוחם איסאי עושה קרב ועוצר אם סוף לתרגיל " dead ending" ...
אנחנו מתמחים בעיקר על עבודה מול מספר אנשיים ביחד על לוחם אחד ....
על עבודה של חוסר פחד ותמיד להיות רגוע !
ועל מכות שבדרך כלל פשוט לא רואים שהם מגיעות ומאיפה !
בנוסף לזה עבודה על משתחים שונים ביגוד שונה כמו ג'ינסים זה שונה שאי אפשר להרים את הרגל אם ג'ינסים אני צודק ?
על משטחים חלקים מה עושים אם המשטח חלק לבעוט ?
או דשה חלקלק או מקום חם או מה אם יש לך שקית ביד ועוד !
אם יש שאלות על מספר נשקים על איסאי:
לוחם איסאי שברגע שהוא יודע איסאי אוטומטית יודע להישתמש בכל כלי נשק שהוא ירצה !
העבודה על איסאי היא דיי מדעית ועובדת ומלמדת תוך כדי על ביומכניקת גוף האדם !
ואת הדברים שהעין בדרך כלל רואה בקרב !
ומדי פעם באימונים אנחנו זוכים לקבל ממשה איזה שהי נסיון מדעי שבדרך כלל עובד ומראה לנו עד כמה שזה באמת נכון !!

impossible is not a fact it's an opinion

נערך לאחרונה ע"י physics בתאריך 27-06-2007 בשעה 15:49.
חזרה לפורום
ישן 27-06-2007, 16:48
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
מעניין
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "שלום רב לך אריאל .. וו......"

תגיד , משה גורליק עושה סמינרים ?
ומה ההשכלה שלו ? יש לו תואר בפיסיקה או מטמטיקה ? איפה הוא למד את הנושא של ביו פיזיקה ?

בכל מקרה , מעניין מה שאתה אומר פה . אני לא מכיר את השיטה ואני באמת רוצה לראות מה טמון בה . אתה אומר בין היתר שהריקוד הזה הוא בעצם דבר הכי טבעי שיש . תרשה לי לחלוק על זה .

אם תיקח בנאדם כלשהו שמרביצים לו , תשים לב מה הוא עושה , כי זה דבר טבעי שבנאדם עושה בקרב . זה התפתח משחר האנושות לאינסטינקט , כי בנאדם למד שזאת דרך הכי טובה לספוג וזה הועבר הלאה בזכרון גנטי .

הבנאדם סוגר את הפנים שלו הרמטית ומתכווץ בכל הגוף שלו . אם הוא יכול הוא גם יעלה את הברכיים למעלה (אם הוא שוכב) , או יעמוד בעמדה צידית (יש טוענים שעושים את זה כדי לתת מטרה יותר קטנה ליריב , אני אומר שזה די אינסטינקטיבי כי בנאדם עומד ככה על מנת להגן על הביצים שלו) . וזאת עמדה נוחה ואינסטינקטיבית לבנאדם , תראה שיש הרבה אומנויות לחימה שעומדות ככה. זה נכון , וזה גם חוסך כוח ומאמץ (לדובים יש מנגנון שלמשל עוזר לו להוציא מהגוף משקל עודף כדי שיהיה יותר קליל בקרב . הוא פשוט מחרבן הכל החוצה בזמן הקרב . כאשר בנאדם מרגיש פרפרים בבטן ומתחיל לאבד שליטה על הסוגרים במצבים קשים , זה פשוט הדרך של הגוף שלו להכין אותו למצב קשה , שיהיה קליל ובלי דאגות . אז למה ללכת נגד הגוף ולבזבז אנרגיה בריקודים?)

בהתחלה , בקרבות VALE TUDO , UFC , NHB וקרבות MMA אחרים בחיתולם באו אנשים מכל סוגי אומנויות לחימה . חלק עמדו בתנוחה שאני כתבתי עליה למעלה , תנוחה "אורטודוקסית" , וחלק באו מכל מיני אומנויות לחימה מוזרות כאלו ואחרות , עם ריקודים וכאלו .

אני יכול להביא לך דוגמא למשל , בין קיקבוקסר לקפואריסט . קפואריסט בהתחלה מנסה לעשות את הריקוד שהוא למד , אחרי זמן מה מתעייף , וכבר זמן מה בתוך הקרב הוא עומד בעמדה הכי אורטודוקסית שיש (לו עוזר לו כל כך והוא חוטף נוקואוט) .

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לרוב בנאדם יותר סלחני לקבל מכות לגוף מאשר בראש , לכן האינסטינקט הוא גם לחבק בכוח את הראש (ולנסות להגן על הביצים) . את הגוף גם אפשר לחשל , את הראש לא . לכן , קשה לי לראות איך הריקוד הזה עוזר להגן על הראש דבר ראשון , ואיך הוא בדיוק הכי טבעי שיש ?
כאשר בן אדם עצבני הוא בעצמו קובע איזשהו מין ריקוד שמרגיע אותו . תשימו לב , כאשר אתם עצבניים אתם מתחילים "לקפוץ מרגל" לרגל . זה הריקוד הטבעי של הגוף בזמן הקרב , למה להקצין אותו לריקוד מוזר שחוץ מזה שהוא לוקח אנרגיה ממך , הוא גם מערער את השיווי משקל ?
חזרה לפורום
ישן 27-06-2007, 19:36
  ariel-el ariel-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "מעניין"

אני גם חושב שהריקוד הוא לא תנוע טבעית של הגוף ......אני בטוח במאה אחוז שאתה מאמין באומנות שלך איסאיי אבל קשה לי להבין איך ריקוד יכול לעזור לך בקרב כי אני מנסה לדמיין איך אתה מנצח שלושה אנשים שאפילו עם קצת ידע באומניות לחימה שאתה בכלל לא שומר על הפנים....יכול להיות שאני צריך להבין את הריקוד יותר טוב כדי להחליט אבל ניראה לי שכדי להוכיח לי ולאנשי ם שלא שייכים לאיסאיי ובכלל לעצמכם שהאומנות טובה תנסו להשתתף בתחרות פתוחה לסוגי אומניות לחימה שונים....זה צריך להיות מעניין......אני חושב שדבר כזה יכול לשפר מאוד את השיטה שלכם....או שכבר השתתפתם בתחרויות שכאלו בכל מקרה אם יש לכם סירטונים שעוד לא פירסמתם פה אז אם אתם יכולים אני אשמח אם תציגו אותם
חזרה לפורום
ישן 27-06-2007, 23:34
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "שאלה"

אנשים פה צודקים לדעתי , גם בחלק שאולי אנחנו לא מכירים את האומנות ולא מבינים מה אתם עושים
ורק שופטים לפי איך שזה ניראה , הגיוני ואפשרי ..
אבל לגבי הוצאת האנרגייה אני מאמין בזה וזה גם מה שכתבתי בהודעה הראשונה הראשונה שלי עוד על ISAI ..

לפי איך שהאנשים מסתכלים בצד אני יכול להביא שזה ספארינג , נכון?
http://youtube.com/watch?v=VFPcf8jD-dA

אם אלו האגרופים המהירים שאנחנו לא יודעים מאיפה הם יבואו , אני לא רוצה לדעת מה החלשים שלכם
מלא הפניות גב , אלף סיבובים , התקפות חלשות , בעיטות ברמה נמוכה , וניראה כאילו הוא מכונית
ניראה כאילו אם אני יעשה רוח עם היידים בתנועות הבחור יצא משווי משקל ( הכחול כן ? )

כל מה שאמרתי עכשיו נובע רק מהריקוד הזה לדעתי , אפילו הבעיטות במקום להביא אחת חזקה נכנסת ולא שקופה כמו שהוא עושה , הוא רק עושה אותה תוך כדי סיבוב וכבר חושב שניה אחת קדימה כדי להמשיך את הריקוד.

ולפי מה שהבנתי ההוא עם הכחול ברמה יחסית גבוהה אם זה אותו אחד שאני זוכר ,

אממ..
http://youtube.com/watch?v=isUh1KDP...=related&search=
שוב הפניות גב , אלף סיבובים שבגללם גם ההוא קיבל (יכל לקבל) בעיטה בגב ,
אתם נתקעים אחד בשני בזמן הריקוד זה עלוב.

אבל כדי שלא יחשבו שאני רק חושב על הרע , הינה משהו שאהבתי

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
זה יכול לעבוד אם היריב שלך קטן כמו היריב ששם ואם הוא יחסית רגוע ולא משתולל לפי מה שאני יודע ערסים זורקים מכות כמו כלום , אבל יפה דווקא אהבתי .. ומה קורה אם אתה מפספס לו את היד? ובמקרה הזה יש מכות מאוד מהירות שגם חוזרות ( לא כמו ההוא שמשאיר יד ) ?

סרטון יפה

תודה
חזרה לפורום
ישן 29-06-2007, 12:28

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי V1ciousLB שמתחילה ב "תשמע גם אני חושב שISAI"

חחחחחח ....
הנה לכם האתר של איסאי http://isai.info/
הוא מלא בהסברים !
ולצערי באנגלית מקווה שכולכם תצליחו להבין משהו !
הגלרייה של התמונות והווידיאוים הם ממש ממש ישנות !
והאתר עובר חידוש ועכשייו יתחילו לעלות גלרייות חדשות !

תאוריה של משה מהאתר !

AI is a highly efficient self defence and healing art which is very beneficial for both body and soul. ISAI is the only art which combines the natural movements of the human body with mental and spiritual activities, flow of internal energy, breathing and regular daily activities and merges them into a single unified system.
All activities in ISAI, both internal and external, are based on the same principle and consist of a single principal movement. This the fact makes ISAI absolutly unique in the world of the martial arts. ISAI stems from traditional Jewish roots and Kabbalah and its symbol is a 6 petal flower inside a Star of David. It is basically an Israeli and Jewish modern art and has no Chinese or other Far East theoretical backround....

עוד תאוריה של משה מהאתר !

GENERAL - ABOUT ISAI

My own art ISAI first was developed as a theoretical concept of the Art with only one mental, internal and external principal movement-form.
It is difficult to point out exactly the exact year when ISAI was born, but let’s say that it was the end of 1997.
This is a kind of ‘two fish play’ which is an very ancient Semitic symbol and probably arrived much later to the place known as China today (pls. see the discoveries of the archeological excavations at the Neolithic site at Banpo near Xian, China, 4–5thousands years B.C.. The findings include alphabet very similar if not identical to the ancient Hebrew alphabet as well as other very typical Semitic cultural reminding) and most probably came back to the West as Yin-Yang.
I found that this kind of movement is the very basis of the every vertically performed natural human movement.
This is a theoretical study, external-internal exercises, external-internal form (Chinese term is Tao, Japanese Kata), internal-external exercises and internal-external form.
This is also the application study.
Lets say that I never saw something similar to ISAI but of course this is only my own personal impression (and the opinion of the few my friends and colleagues who saw the demonstrations) and I can be wrong.
I use also the breathing exercises in order to create sufficient amounts of the energy (Ruah in Hebrew, Chi, Ki, Prana) and to create the ability of iron shirt and so on. These exercises passed the same process as all other movements and drills and came from Hatha Yoga (I studied it since I was 15 years old) and different Chigong drills.
They can be performed statically (almost statically) and dynamically.
I also elaborated the symbol of ISAI which reflexes its meaning and different aspects of the art.
This symbol reflexes internal meaning of ISAI as well as the walking patterns and the internal and external movements and directions.
Basically this is rounded a bit Magen-David (David Star). Inside there is a circle. Inside the circle there is a flower having 6 petals (it is also 6 pairs of fish) with a center.
The Magen-David itself is located on the smaller than itself 6 wide-petals flower, turned 30 degrees relatively to Magen-David and giving to the symbol somewhat rounded appearance.
This symbol reflexes also the very important principal of the ‘three’ which I didn’t describe here – see the triangles of Magen-David.
By the way, Magen-David itself is a pair of male-female or two fish as well as it represents the human body. But this is a little bit too complicated for this short article.
I would say that one of the most important feature of ISAI is that all internal and external movements and meanings of ISAI are the same.
All these movements are the only one principle movement which reflexes the basic low of the Nature. I would say that this is a reflection and application of the monotheistic approach to the bodily mechanics and to the Martial Arts.
I have to say that to consider ISAI only in the narrow meaning of of its martial application is very stupid as well as stupid to spend many years to polish the art just for propelling fists and legs near somebody’s face.
But it is even more stupid to be in so poor condition that other people can propel their fists near your face.
The real target of study is quite different and generally speaking ISAI is just a tool for better life, for better understanding of ourselves, and of the great world which we are only part of it.
This art is addressed to all these who will like it.
The process of creating of the art took about 8 years of the very hard and intensive work in order to understand how simple and natural the things are.
And … I still continue my investigations

ויש לכם עוד הסברים שמה כגון :
The anatomy, biomechanics and energy centers of human body

חזרה לפורום
ישן 29-06-2007, 13:49

..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "ה"תאוריות" שהבאת כאן ממש לא..."

בדיוק , ההסברים באנגלית לא נותנים לי שום הסבר למה שקורה בסרטונים

אני יגיד לך תאמת ו וואלה אני נישבע שבאמת מעניין אותי מה אתם עושים שם ולא בקטע של לרדת על
ISAI למרות שאני אישית חושב שזה לא יעיל ופועל , זה יותררר מדי רך חסר לי אגרסיביות.

וסתם ראיתי פה עוד משהו :
http://youtube.com/watch?v=vpkME4KvzXs
אתם מאמנים ילדים ? יש לכם רשות ממשה ?? ואם יש לכם זה רק מעיד מה האומנות הזאת שווה ,
לא פעם ראשונה שאני שומע שאתם מאמנים אנשים , ואיך אתם יכולים ? אצלנו כל דבר אם הוא לא 110%
הוא לא טוב , עזבו שקשה גם ללמד משהו טוב וגם תוכל להטעות את מי שאתה מלמד.

הילדים האלה קדים לך ? הייתי שם לך משהו לראש אם היית אומר לי לקוד לך אחרי אימון של ילד
שלומד רק אומנות מסוימת ..

נ.ב אתה קראת לקוקי שרמוטה ??? היה לי דודה לכתוב אתזה

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 29-06-2007 בשעה 13:52.
חזרה לפורום
ישן 30-06-2007, 05:48

עזוב אותך גיל
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי GIL PERTEZ שמתחילה ב "יש לי שאלה למה משה לא מעלה..."

וואלה תאמין לי גיל לא שווה להיכנס לאשכולות כאלה הגעתי למסקנה
שהם רק מחרטטים והם גם יכולים לענות לך תשובות שהם לא אמיתיות ואתה סתם מבזבז תזמן שלך

אני הבנתי מי הם ISAI וזה העיקר וגם הרבה מאוד אנשים כאן אני מקווה ,

רק אחריזה שלא יגידו שמישהו מתחיל אצלהם שסילבר מאמן יכול לקחת 3 מהסטודיו 81
רק זה שיגע לי תמוח וגרם לי להגיב פה כמו משוגע ...
שמע אתם מצחיקים כולכם פשוט בדיחה ואני לא הולך להגיב יותר בנושא ISAI

כדי שתבין אתזה עכשיו גיל לא שווה להגיב לISAI

תודה רבה ושלום ,

נ.ב לPSYCISKS , איזה ערסים טעמו מכות ? ערסים בכיתה א' זה גם אפשרות ? למה אני מכיר אחד אסור להתעסק איתו

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 30-06-2007 בשעה 05:56.
חזרה לפורום
ישן 01-07-2007, 14:11
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
תמיד נחמד למצוא מישהו שמבין בחוקים, אבל בניגוד לזריקת ענבים המצב כאן קצת שונה...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "אין שום חוק שאומר שאסור לאמן..."

בחיפוש פשוט בגוגל היית מוצא שעל פי תקנות הספורט (חיוב בתעודת הסמכה), התשנ"ז - 1997 :

הגדרה : 1. בתקנות אלה, "תעודת הסמכה" - לרבות היתר זמני שניתן לפי סעיף ‏4(ב) לחוק.

חיוב בתעודת הסמכה : 2. (א) בענף ספורט תחרותי או שיש בו סיכון גופני כמפורט להלן לא יוכל אדם לעסוק כמאמן או כמדריך ספורט, אלא אם כן יש בידו תעודת הסמכה לאותו ענף:

‏1. איגרוף
‏2. אייקידו
‏6. ג'ודו
‏8. ג'יאוג'יטסו
‏13. הגנה עצמית
‏17. היאבקות
‏24. טאי-צ'אי
‏25. טאקוונדו
‏50. קראטה, קרב מגע וכל אמנויות הלחימה לסוגיהן

סוג התעודה : לענין אימון בענפי ספורט מן המפורטים בתקנה ‏2(א), די בתעודת הסמכה של מדריך לגבי הפעילות המפורטת בטור ב' לצד הענף: (2), (6), (8), (13), (24), (25) ו- (50), כל פעילות המיועדת לספורטאים ברמה שאינה עולה על חגורה כחולה.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 01-07-2007 בשעה 14:15.
חזרה לפורום
ישן 01-07-2007, 19:16
צלמית המשתמש של רוכליצון
  רוכליצון רוכליצון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
שלח הודעה דרך ICQ אל רוכליצון
הבהרה קטנה מצידי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ariel-el שמתחילה ב "בנוגע לאומנות איסאיי"

שמי רוכליץ חן

אני לומד מספר שנים ISAI
ואני קורא בפורום הזה שנתיים בערך

די מחליא אותי הויכוח שמתנהל פה
אני מדבר בשם עצמי בלבד

רוב לוחמי הISAI שכותבים פה די מבזים את האומנות לחימה, אתם מדברים כילדים קטנים עם אגו יותר מדי גדול...עם סילבר היו לי לא מעט ויכוחים ושורר בינינו מתח מסויים, אני די מתנגד להרבה דברים שהוא מייצג,ואמרתי לו לפני הרבה זמן, עוד לפני שהתחיל המאבק בפורום, שיעזוב ועדיף שישתוק, אך כמובן הוא לא מקשיב לי ורק לאגו שלו ואפילו הוא בטח לא זוכר שאמרתי לו את זה...אבל אני לא אבא שלו אז אני לא יכול להגיד לו מה לעשות..כל אחד אחראי לגורלו שלו...אני מבקש מכל לוחמי הISAI שכותבים פה שינהגו בחכמה וידברו בגובה העיניים, והויכוח על המקלות היה די מגוחך...
אני עוסק באומנות לחימה רק מסיבה אחת
כי אני אוהב את זה זה דרך החיים....
ושום דבר אחר לא מעניין אותי...

בקשר לאלה שהגיבו שזה ריקוד ולדעתם זה לא הכי יעיל...אז זה תלוי בבנאדם שלומד את זה ואיך הוא מפיק את המירב מהאומנות הזאת...לדוגמא בקרב אמיתי אני אישית הופך את התנועות הרחבות לתנועות קטנות וזה נראה יותר כאגרוף, אך עדיין תנועה טבעית וISAI , אני אישית עובד על התנועה ולא על זריזות, אני פועל לפי השיטה של סופר איטי, ואוהב קרבות ממש איטיים, אני לומד את התנועה ככה ומצליח לפענח באמצע הקרב את כל האפשרויות, הזריזות באה לבד עקב כך, למרות שלכמה זה ישמע מוזר, לי זה מאוד עוזר והוכחתי לעצמי שזה דרך די מוצלחת, ואני נהנה מזה ולמי שיש בעיות אז "רוח תפלה לא מזיזה יער וגם לא את עליו הנושרים מבושה"...
נ.ב
אני מקווה שישרור פה יותר שלום, הרי כולם אחים באומנויות לחימה, ואנ מקווה שהמאבק המטופש הזה יפסיק.

להט הקרב / חן רוכליץ

בלהט הקרב נלחם כה מהר

מכווץ אגרופים ומחזיק את הנר

יריבים כה רבים אך עם זאת רק אחד

במראת ערפל, בוהה שם לבד

עם כל הכעס והזעם על ימי השפלות

יש הרבה אך בתוכי נשארו המכות

אינספור יכולות ואינספור רגשות

כמצפון שמכה ושולח לנקות

את כל ההרס שנוצר בגלל מעשיי

פצוע אנושות ואדומות שתי עיניי

מושבת למיטה עם כאבים בליבי

אך להט הקרב עודנו בוער בתוכי

חזרה לפורום
ישן 01-07-2007, 22:12
צלמית המשתמש של רוכליצון

הלא דבר
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

תודה על השיר..מדי פעם אני אשים פה עוד שירים שלי בסגנון הלחימה...
תאמין לי , אני לא לבד, יש עוד כמה חסידים מסדום...
כמובן שאתה אשם, הרי צריך שניים לטנגו...לצערי חלקכם ירדם לרמה שחלק מלוחמי הISAI הציגו וזה די עצוב, ממקרים כאלה אפשר רק ללמוד, למזלנו זה לא נגרר למצב ממש אלים...
אולי לחלק מאיתנו סילבר הוא המנהיג...אבל יותר נכון אלון אדלמן הוא המנהיג...
אבל לי אין שום מנהיג...אני מייצג את עצמי, מנהיג של עצמי...
ואני לא נוהג לקחת על חסותי תלמידים או לוחמים...

והנה שיר שכתבי מזמן, כאשר שברתי על עצמי מקל בפעם הראשונה...

לא רוצה לשבור / חן רוכליץ

שבר המקל
קרס לרצפה
שבר בלב
מאופיין בשאלה

מרגיש לא במקום
גופי כולו אדום
התת מודע מכה
אתה אמת מכסה

מתגאה ללא מצפון
שבר לא הגון
לא רוצה לשבור
לא רוצה לקבור

ידיי כבר לא נקיות
התאים שלי בבעיות
הכאבים לא פוסקים
הלב קורס לבפנים
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 01:36

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי רוכליצון שמתחילה ב "צבא אחי..."

ראשית כל אני חייב לצין אהה ...שאני מן הסתם אתן את מרבית הכבוד לך רוכילצון בתור היותך כאח ממשפחתנו .....
אבל תרשה לי לחלוק על כמה דברים שאמרתה ..
החוצפה שהם ירדו עלייו !
היא כל כך גדולה שאתה אפילו לא מאמין לעצמך לכמה הם הרשו לעצמם לדבר על משה דברים לא יפים שאם ותסלחו לי הייתי רואה את אותו הבן אדם מול הפרצוף שלי הייתי שובר לו יד ורגל ....
ובשום אופן אני לא מוכן לא אני ולא סילבר לשתוק עליהם ....
ואין שום מנהיג באיסאי !
אלה מורה ויותר נכון אבא ואדם מדהים שאני מייצג אותו בכיף ובשמחה ובאושר כשאני אומר גראנד מאסטר משה גורליק ולא אחר ממנו !
הפורום הזה בישבילי עשוי מחלק מהאנשים שחסרי כבוד ומדברים לא בצורה מתורבתת ובכלל לא היתנהגות שלוחם אמור להיתנהג ..
אף אחד לא ירד לשום רמה נבזית ואפ אחד לא הוריד מהרמה של איסאי על תדאג ..
כל מה שעשינו היה לתת תשובות כשנשאלו שאלות ..
וכשהיו עקיצות הם קיבלו בחזרה עקיצות ..
אני לא ישב בשקט וישמע עלבונות בנוגע לאומנות שלי ...

חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 01:55
צלמית המשתמש של רוכליצון

תשמע
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "ראשית כל אני חייב לצין אהה..."

הם לעגו על האומנות שלנו כי גרמתם להם ללעוג, הצגתם בדרך לא נכונה, ויש כמה מISAI שחושבים כמוני...
אבא תמיד היה אומר לי שבשביל רגעים כאלה יש לנו שני אוזניים...
אז אמרו!!!...אל תתייחס אליהם, לא דרך חשיבתם צריכה להטריד אותך, אלה התמקדות באימונים!!!...גם אם יש מישהו שאני חולק על דעתו , זה לא אומר שאני חייב להתווכח איתו ולהוכיח לו שאני צודק והוא טועה, יש לו את הזכות לחשוב מה שהוא חושב, כל עוד הוא לא מפריע לי באימונים...

ונתתם תשובות שמנוסחות לא כל כך נכון...בגלל זה חלק מהכותבים פה רשמו שהם לא הבינו את המהות של הISAI

חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 06:58
צלמית המשתמש של רוכליצון

אמממ
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "תן לי שם אחד של מישהו שלא..."

יש הבדל עצום בין לא להסכים לבין לא להבין, אנשים פה כותבים בעצמם שאחרי ששמת את הקטע באנגלית זה לא עזר להם להבין...תקרא בעצמך כמה פעמים את ההודעות פה...
והנה דוגמא יפה מאוד להתחלה של תת רמה...

נכון יש לך כבוד אלי (וגם הפוך כמובן) בגלל שאנחנו מאותו אומנות לחימה, אבל אתה תאכלס לא מכיר אותי אישית, אז לומר:
"אם כל הכבוד יש לי קצת יותר ידע ממך .." ?
גם אם אתה מתכוון וגם נגיד שזה נכון, זה לא במקום, דברים כאלה שומרים בלב, מדבר כזה מתפתח ויכוח וזה התת רמה שעליה אני מדבר שבגלל התנהגות הזאת הויכוח הדרדר כל כך...אתה ,סילבר ועוד כמה צריכים לשנות גישה, אני לעגתי על התנהגות ואתה פתאום עוקץ ומדבר על ידע, אני יכול להשיב מלחמה אבל אני לא אלחם, זה לא המלחמה שלי...
אני בא לתקן את מה שאתם הרסתם...

נערך לאחרונה ע"י רוכליצון בתאריך 02-07-2007 בשעה 07:17.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר