לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2007, 21:22
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי michelle15g שמתחילה ב "אז חשבת שכשאתה לא התמיינת לכל..."

בשלושה מסלולים שונים עברתי את הכל הכל...
שאר החברים היו במסלולים אחרים. וציינתי שיש מסלולים שדורשים.
אני אקל עליך. יודעת מי עושה את התחקיר? השב"כ, כן כן, השב"כ. מישהו מהמשפחה שלי שהיה מפקד חמ"ל במודיעין בזמנו הוא עכשיו בשב"כ וממנו יש לי את המידע אודות הפוליגרף בחיל המודיעין וגם ממספר אנשים שראינו אותי למסלולים שונים בגאמא ואמרו לי בראיון את מה שאני אומר כאן.
שימי לב, קיימת אפשרות שהוא יעשה פוליגרף, אבל הסבירות נמוכה ולא גבוהה כמו שאת קבעת!. עובד, 4 אנשים שונים כל אחד במסלול שונה שלא עשו (משמע זה לא דרישה בכדי להתקבל) אומר משהו. מה גם שאחי שהיה בקממב"ר בחיל המודיעין לא עשה גם כן, כך גם בנוגע לחברו הטוב ביותר אשר משרת בשחקים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 21:38
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "בשלושה מסלולים שונים עברתי את..."

החברים האלה מרשימת הקשר המפורסמת שלך? מהיום ההוא של ה200 איש במבחנים כשיש מקום בקושי ל110? שלא לדבר על זה שאני בטוחה שמבין הבנות שהתמיינו, חצי מהן לא היו נותנות לך את האימייל שלהן כמו כן לא את הטלפון.

זה פרט די ידוע שמשרד ראש הממשלה עושה את התחקירים. היועצת שלי ציינה זאת עשרים פעם. לא צריך קשרים מיוחדים כדי לדעת את זה. וזה לא רק לחיל המודיעין.
קצת תחשוב על מה שאתה אומר לפני. אמרתי לאילו מסלולים התמיינת. גם קבעת עובדות ממש לא נכונות על רובם ואנשים שמשרתים בתפקידים ציינו זאת. בכל מקרה אם היית עובר את המיונים, היית יודע שאתה טועה וגם לא היית מוותר בשביל מסלול אחר.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 26-06-2007 בשעה 14:35.
ישן 25-06-2007, 21:51

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "לא, מהכיתה שלי, אבל יפה שאתה..."

שמע, אני לא התכוונתי להעליב אותך יותר מדי. רק רציתי להזכיר לך שיש כמה דברים שאתה אמרת ואתה לא יכול לקחת אותם בחזרה. האמינות שלך הלכה לפח. אתה מסתובב בפורום וקובע עובדות לא נכונות. אומר לאנשים שהם לא מספיק טובים כדי לקבל זימונים בלי להכיר אותם, בלי לחשוב שאולי הם נפלו בין הכיסאות כמו שחצי מבני גילנו. אני עשיתי לך הנחה כשאמרתי שכנראה נפלת במיונים למסלולים במקום להגיד לך שכנראה לא התמיינת בכלל. אם כל אחד פה היה אומר לך באמת את מה שהוא חושב על מה שאתה אומר היית מקבל פי 5 יותר תגובות. תפסיק לזלזל באנשים האחרים פה ואנחנו נפסיק להגיב על השטויות שאתה אומר.
אל תשבש את תהליך המיונים של אחרים. ההנחה שהם לא יעשו פוליגרף היא שגויה. אני מניחה שחלק מהם כן מספיק טובים כדי להגיע לזה ובגלל זה אני אומרת שזה סביר מאוד.
ישן 25-06-2007, 22:14
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי michelle15g שמתחילה ב "שמע, אני לא התכוונתי להעליב..."

כל מה שיש לי להגיד לך זה
ציטוט שלך:
שלא לדבר על זה שאני בטוחה שמבין הבנות שהתמיינו, חצי מהן לא היו נותנות לך את האימייל שלהן כמו כן לא את הטלפון.

וכמובן:
בהמשך התגובה שלך רמזת שמי שמספיק טוב יגיע לפוליגרף וכיוון שאני לא "הגעתי" את למעשה אומרת שאני לא מספיק טוב, אז תגידי את זה למסלול "גאונים" שלקח אותי, לממ"ס ולאר"מ אשר בכולם עברתי את הכל והייתה לי אפשרות בחירה לאיזה מסלול מבינהם אני מעוניין ללכת, אז עשי לי טובה. עברתי את כל המיונים בעוד מספר מסלולים שכיוון ששמם לא נכתב בפורומים כאן לפני כן אני לא אכתוב את שמם כעת. מציע לך להוריד את האף למטה ולא להפך, כיוון שהיחידי שזלזל עד כה באשכול היה את והיחידי שאי פעם ירד לטונים אישים היה את.
ישן 27-06-2007, 10:02

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי מורעל בנשמה שמתחילה ב "אבל אתה יודע לא צריך לספר כי..."

בסדר אם אתה שקרן טוב אז תצליח להתמודד אחר כך עם שאלות שנבנות על השקר הזה. האם יש לך את הידע? אם כן למה לא פרצת? אם אין לך את הידע, באיזו קלות לדעתך אתה יכול לרכוש את הידע?
ברצינות, זה לא שווה את הסיכון. אחר כך עוד יפלט לך משהו בראיון אחר.
שלא לדבר על זה שיש מצב שיעבירו אותך פוליגרף. אם אתה כבר הצלחת לרמות פוליגרף (שזה אפשרי- פשוט צריך להאמין למה שאתה אומר), אז כך את הסיכון.
אל תשכח שהם יכולים לשגע אותך שם אם הם חושדים. ברגע שתתמיין למסלול מחשבים הולכים לחקור אותך בקשר לעבר שלך במחשבים יותר מאשר אחרים.
אני אישית ישבתי שם וצחקתי כששאלו אותי את כל השאלות האלה ובכל זאת עברתי כי לא שיקרתי.

אגב, זה שהמשטרה לא פעלה, לא אומר שהיא לא תפסה אותך. בהרבה מקרים היא פשוט עוקבת אחרי מישהו (אחרי פעולותיו במחשב) ומחכה שיהיה לה משהו מפליל. אם זה קורה אחרי התחקיר ויגלו ששיקרת זה יעשה רושם לא טוב עליך. לדעתי, עדיף לצאת אמין מאשר שקרן.

נערך לאחרונה ע"י michelle15g בתאריך 27-06-2007 בשעה 10:07.
ישן 29-06-2007, 14:16

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי gilibzbz שמתחילה ב "ואם אכנס לקורס ולא אלמד?"

אני לא דיווחתי על שום דבר כי לא היה על מה. יש אנשים שדיווחו ועדיין קיבלו סיווג.
לא הבנתי למה אמרת להיכנס לקורס ולהמתין לסיווג. אתה חייב לקבל סיווג מסוים לפני תחילת הקורס אחרת לוקחים מישהו אחר.
השאלות שציינתי הם שאלות ששאלו אותי. כנראה שהשאלות עוזרות להם להבין מה קרה. אם זה היה מתוך בחירה שלא עשיתי משהו או שזה בגלל חוסר ידע. מה גם הופתעתי בכלל שהגיעו לנושא בתחקיר, הרי המראיינים ישר יכולים בערך להבין אם יש או אין את הידע.
אני לא יודעת לאיזה קורס הגעת אז אני לא יכולה להגיד לך אם כדאי ללכת לזה או לא.
ואם הבנתי את שאלתך נכון-
לא דיברתי על המוסריות של עצם הפריצה, אלא על שאלת הדיווח. יש אנשים שפרצו ואישרו להם בכל זאת סיווג ויש אנשים שלא אישרו להם סיווג. אם כך, כל אחד צריך לעשות חשבון אם עצמו. מישהו שיקח את הסיכון שלא יאשרו לו יצא אדם כן ומי שלא יקח את הסיכון שלא יאשרו לו יוכל לצאת שקרן אם יעלו עליו וכנראה שמתישהו יגלו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר