לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 04:30
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "אחי.... אממ לא שאני מזלזל בכך..."

הוא רוצה מטכ"ל, שילחם לקבל מטכ"ל. הוא לא רוצה חובלים, אז הוא לא ילך לחובלים. הפניה של מדור סיירות לאחת משלושת היחידות לא מחייבת במאה אחוזים.

אני לא הייתי עושה קורס חובלים אף פעם, זה פשוט לא מעניין אותי. המקסימום שהייתי עושה זה עובר את הגיבוש כדי לקבל איזה ראיון ליחידה כזו או אחרת.

בדיוק בגלל שכלום לא חרוט באבן יש בכלל את תהליך העירעור. הם יודעים טוב מאוד שהמיונים לא מושלמים ושלפעמים הם ישלחו אנשים שמתאימים דווקא ליחידה א, ליחידה ב. אני גם בטוח שהם בונים על זה שמי שבאמת רוצה להגיע ליחידה א ילחם ויבקש ולא יוותר, ובסוף יקבל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 03:31
  o.k o.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי the blue baron שמתחילה ב "מיון "היחידה""

תקשיב אחי אף אחד פה לא יודע להגיד מי מתאים ומי לא, אם באמת יש לך הזדמנות לך על זה..

עכשיו מה שיהיה לך שם זה אחרי שתגיעו עם האוטובוס שיאחר לכם בשעה אחרי שתחכו לו כמו מפגרים בתחנה המרכזית שם זה תיכנסו לחדר כולם ימלאו בשקט את השאלונים (כמו שאמרו כבר, שאלון 300..השלמת משפטים-64..ושאלון פרטים אישיים ארוך מאוד של איזה 15 עמודים שבסוף יש מצב גם שתצטרך לכתוב עמוד או שניים קורות חיים וכדאי שתכין מראש תחסוך הרבה כאב ראש) אחרי זה כל מי שסיים יוצא ומחכה להיכנס לפסיכולוג, יקראו לך תיכנס ותדבר עם הפסיכולוג בין 5-15 דקות על החברים שלך על המשפחה שלך על מה אתה אוהב לעשות על למה אתה רוצה להתקבל ולמה אתה חושב שאתה מתאים ומה יקרה אם לא תתקבל..הוא יהיה נחמד לא מלחיץ על אזרחי וזהו תצאו החוצה תחכו שניםם לתשובות בינתיים תאכלו סנדוויצ'ים מסריחים כאלה ותתיבשו עד לתשובות... מתקבלים בערך 70 אחוז.. השאר מקבלים מיונים לחובלים ולפי מה שראיתי כשאני הייתי שם היו גם מעטים שלא קיבלו כלום... אל תזלזל ביום הזה הוא חשוב תהיה בטוח בעצמך תראה מוטיבציה תהיה חד אותי הוא גם שאל על החבר הכי טוב שלי ולספר לא עליו ומה אני דומה לו ומה אני שונה ממנו.. תראה לו שאתה מפרגן שאתה אוהב את החברים שלך גם אם הם שונים ממך... זהו בעיקרון שיהיה המון בהצלחה!
ישן 28-06-2007, 14:29
  the blue baron the blue baron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי el-toro שמתחילה ב "אם הוא רוצה להגיע לשם והוא..."

קודם כל כדי להבהיר קצת, אני כבר כמעט שנה קורא פה בפורום אבל רק עכשיו נכנסתי רשמית.
אני ספורטאי מגיל צעיר כך שעברתי כמעט את כל סוגי הספורט שחיה, טריאטלון, ג'ודו, ובעיקר ריצה.
אני מתאמן כבר שנה בקבוצה להכנה לצבא ויחסית למבדקים אני בכושר בכלל לא רע ביום סיירות הייתי כמה ימים אחרי מחלה שנמשכה לי כמעט שבועיים עם חום והכל, דחיתי את היום סיירות פעמים עד שהגעתי ליום האחרון חשבתי שאני אסתדר אבל אז בשלב הספרינטים התחלתי להקי (בפעם הראשונה בחיי) לא עצרתי לרגע אבל אני לא יכול לתאר לכם את ההרגשה, ליום סיירות אין הזדמנות שניה ולכן לא חשבתי לרגע להפסיק חזרתי הביתה עם חום ועוד שבוע של מחלה.
קבלתי חובלים כי בכל זאת היתי יחסית חזק שם בין כולם ולא ויתרתי למרות הכל אני אישתי רוצה להגיע לשלדג אבל לשלדג דרך חובלים זה קצת בעייתי ולכן שלחו אותי למטכ"ל.
אז אנשים אל תעשו את השטות שלי חכו עד שתרגישו ממש טוב לפני גיבוש או יום סיירות כי אחרת אתם תצטערו על כך.
ותודה על כל העזרה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר