לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2007, 22:28
  nir8 nir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
חברים לצאת איתם, להיפגש איתם וכו..

ואוו הרבה זמן לא כתבתי פה.. חח אז קודם כל שלום!
אוקי ככה השנה סיימתי את כיתה י' והרבה השתנה.. אני רוצה לדבר איתכם על משהו שהפריע לי השנה - החברים שלי..
אוקיי אז ככה יש לי הרבה חברים כאילו אני בחור כזה שקל לו להתחבר עם אנשים אבל זה לא מספיק.
תראו יש לי ארבעה חברים כזה שאנחנו חברים נורא טובים ועד כיתה י' היינו נפגשים מלא וחוץ מיזה כל שאר החברים שלי זה כזה לא יותר משלום בבית ספר (ומדי פעם דיבור ולפעמים נפגשים) כזה לוחצים את היד וזהו (זה הקדמה קטנה)
עכשיו בשנה הזאת הכרנו מלא ילדים כל אחד הכיר את הילדים שלומדים איתו עכשיו חברים שלי הכירו הרבה חברים וגם אני. הבעיה שמי שהם הכירו הם התחברו איתם יותר ואז יוצא מצב שהם כבר יוצאים איתם ואז אני ועוד חבר שלי נשארים לבד (וזה לא שהפסקנו להיות חברים אנחנו עדיין כזה מספרים דברים שלא מדברים איתם עם כל אחד).
ובקיצור מה שאני רוצה להגיד שהם הכירו אנשים והם כזה התחברו אליהם יותר והם כבר יוצאים איתם ואני הכרתי גם הרבה חברים וכאילו זה רק דיבורים כזה אני נהנה לשבת איתם בהפסקות ומדברים וזה אבל לא יותר וזה מעצבן.
אז רציתי לשאול איך אני יכול לפתח את זה כמו שחברים שלי עשו כי זה מבאס אותי שהחבורה שהיינו דיי התפרקה וכשאנחנו מדברים הם מספרים לי שהם יצאו עם אלה ואלה וזה משגע אותי.
מקווה שהבנתם ותוכלו להגיד לי משהו ומצטער על החפירה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2007, 21:46
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "חברים לצאת איתם, להיפגש איתם וכו.."

מסכימה בהחלט - אם תכיר טוב יותר את החברים החדשים של החברים שלך תרוויח פעמיים - גם יהיו לך חברים חדשים לצאת איתם וגם יהיו לך הרבה יותר נושאי שיחה משותפים עם החברים הישנים שלך (כי ככה אתה תכיר את האנשים החדשים שמהווים חלק מהחיים שלהם.)

וחוץ מזה, אתה יכול גם להציע לחברים שלך מהלימודים לעשות משהו ביחד אחרי הלימודים - ולאט לאט אולי תתחילו לצאת באופן קבוע (ואז גם תוכל לצרף את החברים הישנים שלך ליציאות...)

רק משהו קטן, מניסיון, לפעמים קצת קשה בהתחלה לערבב כמה חבורות שונות של אנשים - כי לכל חבורה יש את הבדיחות שלה ואת הדברים שהיא רגילה אליהם - אבל אחרי כמה מפגשים - זה מסתדר...אל תתייאש...

יהיה טוב, תיזום קצת ותן לזמן לעשות את השאר...

סיון

ישן 27-06-2007, 10:05
  nir8 nir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "חברים לצאת איתם, להיפגש איתם וכו.."

אוקיי תראו נתחיל אחד אחד.
דבר ראשון לנתק את הקשר עם החברים שלי לא חשבתי לעשות ואני גם לא אעשה.. זה החברים הכי טובים שלי מכיתה א' ויש דברים שאני מספר רק להם.
עכשיו בקשר ל-לצאת עם חברים שלהם תראו זה ככה. יש חבר אחד שהכי ועוד 2 שככה בקטנה והם לא ממש יוצאים איתם. עכשיו זה שהכיר ויוצא איתם אני התחלתי להכיר את חברים שלו ויש כזה שלום שלום. אז מה, נגיד לפני כמה ימים רצינו לצאת אנחנו ואז החבר הזה אמר שהוא כבר יוצא עם חברים שלו ומה כאילו לשאול אם גם אני יכול לבוא? זה נראה לי קצת בעיה כי זה ייחשב הפקרות מבחינת 2 החברים האחרים (והם לא יוכלו לבוא.. למה זה כבר סיפור אחר) וגם זה קצת מה שנקרא נדחף לא?
בגלל זה שאלתי על החברים שאני הכרתי אבל גם פה יש בעיה כי הם לא חברים ממש טובים ונראה לי פתאום להגיד למישהו בוא נארגן יציאה זה נראה לי מפדח..

ישן 28-06-2007, 15:14
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "תראה, את חברים שלי חברים שלי..."

זה תלוי בקשר שלך עם החברים שלך.

לי חשוב להכיר את החברים הטובים של החברים שלי (כי הם חלק חשוב מהחיים שלהם...) אז יוצא לי מידי פעם לצאת עם חברות / ידידים שלי וחברים שלהם שלא הכרתי קודם. וזה דווקא נחמד. ואני גם מנסה לחבר מידי פעם את החברים שלי מהצבא, מהבית (כאילו, מהתיכון..) ואפילו מהלימודים ביחד. (אפילו שלא תמיד זה עובד הכי טוב... )

אבל
... זה צריך גם לבוא מהם - הם צריכים לרצות שתכיר את החברים שלהם יותר טוב...

אולי תנסה לדבר על הנושא עם החברים שלך...-תראה אם הם חושבים כמוך - שזה יהיה נחמד אם תכיר את החברים שלהם יותר טוב...

בהצלחה,
סיון

ישן 28-06-2007, 18:21
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "אז לפי מה שאת אומרת אני לא..."

ממ...אולי תציע להם לארגן משהו גדול, אולי נגיד, "על האש" או טיול או יום כיף איפשהו (סופרלנד, מימדיון...) - או מה שזה לא יהיה שאתם עושים בחופשים...אני יודעת...) - ותציע שכל אחד יביא את החברים שלו כדי שתהיו קבוצה גדולה...

וזה לא באמת משנה אם גם החברים שלך החדשים ירצו להצטרף -
- להפך, תציע להם - אתה אומר שהם לא ירצו (או לא יכולים..לא משנה..) אבל אם יסתדר והם יבואו אז הרווחת משני הכיוונים ואם לא - לפחות הייתה לך הזדמנות לבלות עם החברים שלך ועם החברים שלהם...

אין לי רעיונות אחרים בינתיים - אבל אני בטוחה שתמצא רעיון
- אתה הרי מכיר את עצמך ואת חברים שלך

שיהיה בהצלחה,
סיון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר