לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2007, 00:25
  benelbaz-ISAI benelbaz-ISAI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
הזמנה לאימון משותף בנושא "ISAI- הבט קרבי לא ספורטיבי"

הינה היא ההזמנה ----
הזמנה לאימון משותף בנושא "ISAI- הבט קרבי לא ספורטיבי"

מדי פעם אנו עורכים סמינרים, סדנאות ואימונים מיוחדים ע"מ להסביר ולהדגים נושאים שונים ב-ISAI.

הפעם בעקבות שאלות והבעות דעות שונות בפורום פרש החלטתי לערוך אימון חווייתי משותף בו ינתנו תשובות חווייתיות למשתתפים.

אימון יתקיים בפארק הירקון מול בית מס' 50 ברח' קוסובסקי בשיכון בבלי, תל-אביב ביום שישי בתאריך 13.07.07 בשעות 12:00 – 13:00. ההשתתפות תהיה ללא תשלום.

ברצוני להוסיף עוד דבר חשוב.

בעבר תלמידיי קבעו פגישה עם שי חי ותלמידיו על מנת להתאמן ולערוך קרבות ידידותיים בין תלמידיי ובין שי חי ותלמידיו.

לפי העדויות של 4 תלמידיי שנוכחו במקום בזמן האירוע שי חי הגיע למקום עם עוד 7-8 מחבריו, בוגרים מעל לגיל 20 והם תקפו את תלמידיי בבעיטות ומכות ללא שום התגרות מצידם, תוך שתלמידיי יושבים על הספסל ומברכים את שי חי לשלום. יש לציין שזאת הייתה תקיפה מתוכננת מראש, שהוכנה בעוד מועד בכוונה פלילית לכאורה.

לאחר האירוע, לפי מה שסיפרו לי, שחר זוהר,תלמידו של שי חי איים על סילבר והזהיר אותו ששי חי מקושר עם הרבה עבריינים רציניים בהרצליה. כמו כן גיל פרטז, עוד תלמיד של שי חי, ניסה לסחוט באיומים את סילבר.

אי לכך, ללא שום קשר להמשך הטיפול בנושא זה, שי חי ותלמידיו לא יורשו להשתתף באימון.

כל משתתף שיתנהג באופן לא ראוי יורחק מהאימון מיידית וזאת לפי החלטתי בלבד.

כל השאר מוזמנים בחום ואני מקווה שיהנו מהאימון ויקבלו תשובות חד משמעיות.

משה גורליק

מייסד שיטת ISAI
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 09:57
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
פשוט שקר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "הזמנה לאימון משותף בנושא "ISAI- הבט קרבי לא ספורטיבי""

וזה בסדר כי הכל מצולם ומתועד במצלמת וידאו.
כל נסיון שלכם (וזו לא פעם ראשונה) לקשר אותי עם העולם התחתון הוא בגדר הוצאת דיבה ויטופל מול הגורמים המוסמכים.
הסיפור הוא פשוט.
אתם הזמנתם אותנו כבל עם ועדה לאימון קרבות משותף ולכך יש אינספור עדים ושירשורים אליהם ניתן לפנות באתר זה ובתיבת המייל שלי.
אתם קבעתם איתנו להגיע למכון שלנו,ולא הגעתם מבלי להודיע.
לאחר שיחת טלפון הוחלט שאנחנו נגיע אליכם לחולון לאימון ידידותי בו יעבדו תלמידיי עם תלמידיי איסאיי והמדריך אלון יעבוד איתי.
אני הגעתי עם 5 מתלמידיי שהם בני 17 והעוזר שלי שחר שהוא בן 22, בכדי לערוך אימון ידידותי ואולי ללמוד כמה דברים. אלון לא הגיע.
תלמידיי איסאיי היו 6 חברה וכך גם אנחנו אך זאת לא הנקודה מכיוון שלא באנו לריב או להכות אותם בצורה עבריינית לכאורה כפי שטענת אלא לעבוד כפי שנקבע מראש מול עשרות עדים באתר זה. כל נסיון לבוא ולהתעלם מההזמנות שהיו מצדכם היא חוצפה. כשהגענו למקום בו קבענו מראש עם תלמידיי איסאיי הם ראו אותנו נבהלו וברחו מיד מבלי כל פעולה מצידנו ומבלי שהספקנו לעבוד או להתאמן. הכל מצולם ומתועד מתוך ידיעה שאולי תנסו למשוך את הסיטואציה לכיוון כזה.

אני לא עבריין. אנחנו לא עבריינים. ואיש לא ניסה לסחוט אף אחד או להתנהג בצורה שאינה הולמת אמן לחימה כלפי אף אחד.
משה אני מצר על המצב שנוצר ומאמין כי העובדה שלא נכחת באירוע היא הסיבה הישירה למילותיך שאולי שמעת מתלמידייך אך אני יכול להבטיח לך כי זה אינו המצב.אין לי שום רצון או סיבה להיכנס איתך לדין ודברים. אני מכבד אותך בתור מורה לשעבר שלי ואת מה שיצרת ועשית בחייך.אתה אדם טוב לדעתי ואני מאחל לך ולתלמידך כל טוב והרבה הצלחה.

שי.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 13:30
  physics physics אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
חחח למזליי שי חי אתה טיפש !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "הזמנה לאימון משותף בנושא "ISAI- הבט קרבי לא ספורטיבי""

בבקשה חברה איימאיל ששי חי שלח לי !
i have a little surprise for you and isai students
guess what i just finished editing???!!!! thats right silivi..a certain clip my student asaf filmed today in holon..i'm sure you know what i'm talking about right??
your name and isai's name will be destroyed after that..i'm sure the other isai students as well as moshe gorlik, richard, my students and FRESH members would enjoy watchin you runing like a little girl screaming "i'm sorry it was just a joke" while your friends and members of isai looking and than runing..hahahah i just cant get enough of it i watched it 10 times and its still so fuckin funny you wouldnt believe it you would love the YMCA song we added there and the little flowers
now you will understand how it is to have a clip of you runing on the net so everybody can see
you my friend are little cunt and i have it on tape!
should the clip of my fight that you posted will not be erased immediately and permanently your HIT clip will go online sooner then you'de expect!!!

אני דיי בטוח שזה מראה אחרת !
חתיכת פחדן !
אתה מורה ?
או אפס ?

impossible is not a fact it's an opinion

חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 20:41
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אתה דו פרצופי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי physics שמתחילה ב "מצדיק את בן אלבז !"

מצד אחד אתה מתחיל לפתוח את הפה המלוכלך שלך כנגד כולם, קורא לי חארטה ומשמיץ מורים,
ומצד שני עכשיו אתה מצדיק מישהו שמנסה להרגיע את הרוחות? עדיף שתשתוק.

ברגע זה אולי חשפת את הצד החלש שלי, זה קורה מתי שילדים בני 12 תופסים עלי תחת ומתחילים עם התינוקיה שלהם, יש לך חתיכת חוצפה להסתתר מאחורי המחשב
שלך ולדבר לאנשים איך שאתה רוצה.
כל החברה פה מהאיסאי כבר שיגעו לי את השכל, ואל תחשוב שאני מצדיק פה את התלמידים של שי חי, אבל לפחות הם שותקים מידי פעם ולא נובחים על כל דבר שזז.

ואני אגיד לך את האמת- אם הייתי צריך לבחור אם להאמין לאיזה ילדון עם פה מלוכלך או להאמין לשי חי, סביר להניח שאני אאמין לשי. קודם תשפר את ההופעה שלך ותנקה את הפה אם אתה רוצה שלאנשים בכלל יהיה כוח להקשיב לך שלא לדבר על להאמין לך.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 21:01
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אתה דו פרצופי"

חשפו את הצד החלש שלך , לא מזמן איזה אחד מהפורום ( HATORI ) עשה לי הרצאה על הצורך
לשמור על איפוק בזמן שאיזה פלוצים בני 12 מתגרים בך , אמרתי לעצמי כן אני יהיה בוגר אני יתעלם זה זה
אבל יש גבול מסוים ותחשוב שאתה רק מהצד HWRANG זה בקשר אלייך ,

אני בדרך כלל מאופק לילדים שחושבים שהם גברים על המקלדת , אבל מה לפעמים יש קו אדום שחוצים אותו אצלי ואני מתפרץ ומתחיל להשתגע .. שדרך אגב אני מצטער על זה עכשיו , רק חשוב שלא יחשבו שאנחנו איכשהו קשורים להתנהגות החסרת כבוד והפחדנית של חברי הISAI ,

וחשבתי עלזה קצת ניטחתי את הדברים והגעתי למסקנה אחת , שילדים לא מתחנכים מעצמם , אם זה היה ילד 1 קטן סילבר לצורך הדוגמא שמתנהג ככה זה היה מילא , אבל כניראה שזה מה שהמורה שלהם מחדיר בהם , לגבי הצדיקים כמו חן רוכליץ , שמדובר בבנאדם בן 30 שכניראה אי אפשר להשפיע עליו כי הוא לא ילד.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 21:16
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אני אגיד לך מה קרה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

ראשית כל, אני לא מסכים איתך שזה מה שמשה גורליק מחדיר בהם...
המאמן לא יכול לשלוט שליטה מלאה בהתנהגות של התלמידים שלו, אני בטוח שגם החברה של שי אמרו כמה דברים שלא לרוחו, אבל אין מה לעשות, ככה זה.
אין צורך להאשים את משה גורליק כי אני בטוח שהוא לא רצה שהריב הזה יתפתח למצב בו אנו נמצאים.
פשוט כל תלמיד צריך לשקול את המילים שלו לפני הוצאתם לאור.

ואמנם אני מכסים איתך שצריכים להישאר מאופקים, אבל כבר המון זמן שהויכוח המטופש הזה מתנהל פה בפורום ומקלקל אותו ליסוד. שמרתי המון זמן על שתיקה/כתיבת תגובות מאופקות (עד מאוד!)
אבל כשאחד מהתלמידים פונה אלי ומכנה אותי כחרא, וזה עוד כשאני שומר על נייטרליות בויכוח הזה ומנסה למנוע גיצים, זה ידידי אכל אותי. ואם אתה אומר שהבנאדם בן 30 אז המצב אפילו עוד יותר גרוע, הייתי מעדיף שזה יהיה איזה ילד מחוצ'קן בן 12, ממש עצוב לדעת שמישהו מבוגר פונה ככה לאנשים.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 21:32
  GIL PERTEZ GIL PERTEZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

כפכפי אל תקפוץ למסקנות לגביי גורליק לפני שאתה יודע אם יש דברים בגו ולכן אני מציע שאם כבר אתה מגיב תתיחס לתלמידים בלבד אני בטוח שם הייתה מספר לשי שקרים הוא היה מאמין לך בגלל שיש לו כבוד כלפי התלמידים שלו הוא היה מברר את הדברים בשקט אבל קודם של מאמין למזלי יש לי מורה שאני מחשיב כמו אח בכור שרוכש לי כבוד ואני לו ולכן אני לעולם לא משקר לו בכללית אני משתדל לא לשקר בחיי זה גורם לראש לא שקט ומחשבות חסרות תחתית לכל אילו שסיפרו למשה שהגיעו 8 חברים של שי בגיל 20+ שהתנפלו עליכם אני מציע לכם לחזור בכם סילבר במיוחד לך אתה משמיץ פה מורים על ימין ועל שמאל אבל איך לא תעשה את זה?
אם אתה לא רוכש כבוד למורה שלך למה שיהייה לך כבוד למורים אחרים
ובעניין האיומים לא היה ולא נברא אני דברתי עם סילבר בטלפון הוא הזמין אותה לאימון של משה אמרתי לו שאי רוכש למשה את הכבוד שלו אבל איני רוצה להגיע לאימון שלו בכדי לא ליצור אי נעימות ואווירת קרב
הצעתי לו שנפגש במסעדה נלבן את הדברים רק התלמידים הבכירים של שי והוא ואלון המטרה שיוריד את ההשמצות על שי שגורמות לרושם מוטעה ומבזות את סילוור ומה שהוא מייצג תזכיר לי איך איימתי עליך יכול להיות שבגיל 17 לאת זיקנה אני יהייה סנילי
כל תגובה פה באתר מצידי ומצד שי היא על מנת לתקן רושם מוטעה שנוצר עקב דברים בזויים שנאמרו כאן אני לא מדבר על שאר תלמידיי 81 מפני שאייני יודע מה מתרתם בכתיבה פה חשוב שהרושם המוטעה פה ישתנה מפני שאנחנו רוצים להפיץ את עצמנו ואת האומנות שלנו וגם ללמוד מאומניות אחרות בתור חברים לאומניות הלחימה וני לא חושב שאפחד ירצה לעבוד או ללמוד עם צלם התלמידיים שהרושם המוטעה גורם לחשוב שאנחנו
חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 20:40
  GIL PERTEZ GIL PERTEZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07

שמעו שמעו זה לא עניין כל זה תלמידי סטודיו 81 פנגיינון לא השמיצו את משה גורליק מעולם הם שומרים לו את הכבוד המתאים בתור תלמידו של מאסטר ריצ'רד ומורה לשעבר של שי

אני אישית הלכתי עם שי לאימון בחולון על מנת להתאמן לדבר ולעשות קרבות מה שתלמידך סיפרו לך משה הוא שקר ובעניין זה שקרה למורה שלי שקרן ופחדן אני מציע לך לא להיות בריון מקלדת צלצל לאלון אדלמן הוא דיבר עם שי בטלפון יותר מפעם אחת שי ביקש ממנו שידאג שסילבר יפסיק לחמם את העניינים בין התלמידים ואלון הכחיש כל קשר שלו אל הילד הזה הוא אמר שהילד מטוסקל ומעוער בנפשו בגלל סיבות שאיני רוצה לציין פה
אלון הציע לשי לטפל בילדים אישית ולדאוג שיורידו את הסרטונים שי אמר לו שלא שבה להתאמץ לשתות מיץ שלא שווה את הסחיטה השם שלכם גם ככה מקולקל למה לקלקל אותו עוד יותר
ובקשר לסדנא הזאת אנשים מאומניות לחימה לא הולכים לאומנות אחרת כדי ללמוד אותה לפני שהם בודקים אם האומנות שלהם יותר טובה בסדנא הזאת לא יהיו קרבות ולא ספארינג אנשים יבואו להתסכל על אומנות איסיי וישארו אם אותה השאלה פתוחה האם זה יעיל?
אני אישית בתור תלמיד של שי לא יגיע כי כמובן שאני לא מוזמן אבל לכל ההולכים בהצלחה תלמדו מה שאתם יכולים שמרו את הטוב זרקו את הרע

נ.ב
בקרוב סטודיו חדש
חזרה לפורום
ישן 03-07-2007, 05:28
  physics physics אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
ניר אני נורא מצטער אך אני חייב לדעת !

זה אני סילבר !

ראשית כל חברים אני נכנע מכם !
אבל אולי אם עזרה קטנה בקרוב תבינו ...
אני רציני גיל אתה רוצה להגיד שלא קרה בינינו אוקי סבבה תכחישו !
תדע את הכבוד של עצמך את האמת של עצמך !
כי אכן וקרה המקרא המביש ...
אלון אדלמן בחיים לא יאמר דבר כזה עליי ...
ואני יגיד לך מה אני אפילו לא מתווכח אני פשוט יודע ומכיר אותו הוא מכיר אותי בתור אדם שצוחק הרבה וחברותי נורא ...
והוא אמר לי ששי חי אמר לו בטלפון שקפקפי הזה ואני הם אותו דבר פלצפנים חח ואלון זרם אם זה שאני פלצפן אני בררן תקראו לזה פלצפן ..... !
האמת שלי עלייך שי אני יודע ..
אני אומר בן אדם זה הגיוני ?
זה אמיתי ?
אדם שהיה לך כמו אבא עושים לו דבר כזה ?
משה אמר לי מילים שהיתגשמו בדיוק כמו שטען שיקרו !
אני לא האמנתי כל כך ואפילו זילזלתי !
היתבקש ממני לא להיכנס איתך לשום קטע קרבי אם זה יהיה בעינין של קרבות לא מתורבתים ראה את זה כך אני הזמנתי אותכם לאימון ידידותי !
הבאתי מצלמה מחבר כדי לצלם והגעתי !!!
אבל מעשה פחדני כמו שלך ידידי מיימי לא ראיתי !
שי אני רוצה לדעת תכלס איך זה שאתה לא חיי יותר אם אבא שלך ?
אני מדבר לא באמת זה שהיה לך באמתת כמו אבא שלך ....
כן כן אני מדבר על אותו אחד שאתה חושב ...
משה בישבילך היה כמו אבא ואני יודע ואתה יודע שאתה מת לחיבוק חם ממנו ושיסלח לך ..
שתוכלו לקבל רק עוד רגע שיעזור לך שיתמוך בך שיחזק אותך !
אבל משה ידידי כבר לא שם.... כי כל צעד שאתה עושה קדימה היא לתהום ...
אתה אולי מראה אחרת אבל האמת האמיתית ידועה לך .....
המקרא אכן קרה והוא לא נועד בישביל להוכיח לאף אדם מפרש !
אלה בישבילי תודה רבה שי !
הוכחת לי חד משמעית !!
שהמורה שלי אכן צדק לגבייך ולגבי כל מה שיקרא באותו היום כל צעד אחר צעד ממש 1 2 3 ....
תאמר לי לא אמרתה : תחכה סילבר אני ישים אותך בארון וימסור ד"ש לאימא שלך ?
את מר שי חי לא אמן לחימה ובישבילי אתה חד משמעית פסול בתור אמן לחימה או בכלל בן אדם !
יש לך חוצפה ...
והנזק שאתה גורם וגרמתה למשפחה של משה היא בלתי נסלחת !
אני לא מביןןןןן איךךך משהה כל כך טוב לב שהוא לא מחפש אותך אפילו הוא פשוט לא מעונין לשמוע עלייך !
הוא לא רוצה לראות אותך אפילו קשה לשמוע על זה אה ?
אנחנוו כל תלמידי איסאי כבני משפחת איסאי ביקשנו את רשות משה לבוא למכון שלכם ולנהל איתכם ישירות קרבות...
ולא קיבלנו רשות תבין ....
ותאמין לי או לא אתם לא אוהבים לראות אותנו מאחורי המצלמות אנחנו נפתיע אותכם מחוץ להם !
אתה עוד לא יודע דבר עליינו ועל הרמה שקיימת כי אין עוד אפ מכון שהפסדנו לו ....
חבל שאתה לא ביפנים ואם אתה לא ביפנים אתה בחוץ לצערי ולצערך ...
אז אחרי הכל אני פונה לכולכם ואומר לכם תמשיכו בשלכם !
אני מדיי פעם אכן יעלה סירטונים ואשמח לקבל כל תגובה שלא כוללת אדם מהפאנגיינון אני מבקש שבאמת הרי מה אכפת לכם מאיתנו ?
על תגיבו יותר אצלנו לא אוהבים והכל אני מבקש אם יד על הלב לא חייבים רציני זה פשוט כזה קל סתם מתחברים ריבים והורס לנו את האשכול !
לשאר החברה ..
תבואו לסדנה אני מבטיח לכם שזאת אכן תהיה חוויה מלמדת אני מבטיח ובאמתת אם יד על הלב אין לכם מה להפסיד חד וחלק !
אם לא תאהבו אני ישלם לכם את הדרך חזרה !
רק תנסו לנסות אני מבקש כדי שתחזרו לפורום ותראו שתפתיעו אחרים שמה שראיתם שם הוא עולם אחר לגמריי ..

סילבר

impossible is not a fact it's an opinion

נערך לאחרונה ע"י physics בתאריך 03-07-2007 בשעה 05:37.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר