לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 13:01
  Alpha_Amir Alpha_Amir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.07
כושר לגיבושים

אני רוצה לקבל ביקורת בונה על רמת האימונים והכושר שלי

בספטמבר התחלתי להתאמן בריצה, פעם ראשונה בחיים שלי. התחלתי 4 פעמים בשבוע, מ5 דקות הגעתי ל40 ואפילו לשעה. התאמנתי ליום סיירות
אותם אימונים היו מלווים בכפיפות בטן ושכיבות סמיכה כל יום כל בוקר
כחודש לפני היום סיירות (חודשיים אחרי שהתחלתי להתאמן) הלכתי מעט לכושר קרבי
יום סיירות לא עברתי, אבל המשכתי להתאמן
כיום אני בתקופה כבר של 3 חודשים בערך שבה אני רץ פעם- פעמיים בשבוע ריצות במהירות יחסית גבוהה (יחסית אלי)
הריצת 2000 שלי עומדת בסביבות 8-9 דקות.

מסיבות כאלה ואחרות אין לי כל כך זמן להתאמן (עבודה אימונים של קרב מגע וכו') והכושר קרבי נפסק מסיבה לא ברורה לפני חודש
כיום אני עדיין עובד על בטן ושכיבות סמיכה, כל בוקר ללא יוצא מן הכלל.
מתח אני לא עושה כי אין לי איפה ואני מצליח לעשות גג 3
מבחינה מנטאלית אני עומד ב10 קמ ריצה. הייתי במרוץ לילה לבן עשיתי את ה5 קמ עם 5 קילו על הגב ללא כל בעיה, האם זה הרבה או מעט? (לקח לי בערך 25-30 דקות)

עוד 3 חודשים אני מועמד לגיבוש טייס

אני מאוד מאוד רוצה את עזרתכם על מנת לדרבן את עצמי להתאמן כמו שצריך לגיבוש הזה. אמנם הוא לא גיבוש מטכל אבל אני משער שגם הוא בעל קושי פיזי מסויים

אלה שהיו בו ומבינים, האם אני צריך להתאמן יותר? 4 פעמים בשבוע אולי? לוותר על עבודה ולמצוא יותר זמן?

שאלה נוספת, לעבוד על ריצות ארוכות או על ריצות מהירות או על ספרינטים? ואם על ספרינטים אז איך? כמה בשבוע מזה וכמה מזה?

זה מאוד מאוד יעזור לי התשובות האלה ויכול להיות שתוכלו להוציא ממני יהירות מסויימת שנמצאת.

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 13:11
  גל עומר גל עומר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל גל עומר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alpha_Amir שמתחילה ב "כושר לגיבושים"

עקרונית, גיבוש טיס הוא לא מהקשים פיזית.
הפיזיות מתבטאת ב:
א. בתיזוזים, שאומרים לכולם להקיף איזה חבית או אבן במרחק ככה וככה ממך, ולעשות את זה כמה פעמים ברצץ.
ב. שכיבות שמיכה, אמנם לא הרבה אבל שם זה קשה.. תתאמן על להחזיק את עצמך כמה שניות בין כל עליה וירידה.
ג. מסעות - המסעות מתבצעים בהליכה מהירה עם אלונקות, וכל כמה דקות אלה שסחבו את האלונקה מתחלפים.
בעליות יש ספרינטים.
המסעות לא קשים פיזית (לפחות לא היו לי).

אני חושב שרצוי מאוד שתשלב מתח באימונים שלך, אם קשה לך לעלות אז רק תתלה ותחזיק את עצמך כמה שיותר כי יהיה לך מבחן כזה בגיבוש.

חוץ מזה, האימונים שלך מספיקים לדעתי =]
ישן 06-07-2007, 13:28
  גל עומר גל עומר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל גל עומר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Alpha_Amir שמתחילה ב "תודה רבה!"

אין בר אור, אין ריצות ארוכות, ואין לך מה לדאוג כי המסעות בהליכה מהירה בשורות. אם מתרחקים קצת ממך תצטרך לרוץ טיפה אבל זה לא בשמים.
הספרינטים משתנים... זה תיזוזים וכל מפקד עושה את זה איפה שבא לו ובאיזה מרחקים שבא לו.
אני חושב שהספרינטים הם בערך 40 מטר עד 200 מטר כל פעם סך הכל.
רוב הפעמים יגידו לכם לעשות את זה במספר שניות לא הגיוני, למשל הצוות שלי היה צריך להקיף שירותים במרחק 100-150 מטר מאיפה שעמדנו ולחזור (סך הכל 200-300 מטר) ב25 שניות או משהו כזה.. ועם המדים, המימיות, הנשק, ואחרי זה להסתדר בשלשות (ועוד יש את אלה שלא נמצאים בכושר טוב מאחורה) ולתת הקשב, זה באמת בלתי אפשרי. כל פעם שלא תצליחו תצטרכו לעשות שוב, עד שלמפקד 'ימאס' ממכם. קח בחשבון שלא משנה מה, אתם תרוצו, אז אין מה לצעוק על חברים ולהאשים אותם שבגללם אתם צריכים לרוץ שוב.. גם אם כולכם תעמדו בזמן מדוגמים והכל המפקד ימצא על מה להריץ אותכם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר