לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2009, 15:19
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע חשד: חיילי מילואים עישנו סמים לפני פעילות בגבול הצפון

חשד: חיילי מילואים עישנו סמים לפני פעילות בגבול הצפון

בבדיקה שגרתית בבסיס בצפון הארץ התגלה כי שני לוחמי צנחנים במילואים השתמשו, ככל הנראה, בסמים. הם נעצרו רגע לפני שהיו אמורים לצאת לפעילות מבצעית לאורך גבול הצפון, בדיוק במקום בו נחטפו גולדווסר ורגב

ניר דבורי | חדשות 2
לצפיה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2009, 15:42
  YoavG YoavG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "חשד: חיילי מילואים עישנו סמים לפני פעילות בגבול הצפון"

אכן, ידיעה מרעישה.

למרות שזה חוסר אחריות משווע מצד החיילים, התופעה כשלעצמה נפוצה וקשה להגדיר את הגילוי כידיעה מרעישה. אני מקווה שהפרשה תסתיים במחבוש קל בלבד ולא בעונש מפלצתי כיוון שלמרות שמעשה לכשלעצמו הוא פוטנציאלית חמור מאוד, יש להקל עם אנשים שלמרות הכל, כן מגיעים למילואים ובנוסף, אף מפקד בצבא שעיניו בראשו לא חושב שחיילי מילואים לא מעשנים מידי פעם משהו לרימום המצברוח מתוך תקווה שזה לא נעשה בפעילות מבצעית. לדעתי הענישה במקרה זה צריכה להיות מקבילה לזו שתינתן על השתכרות לפני פעילות מבצעית (למרות שיש כאלה שיאמרו שאלכוהול גורם לאובדן שליטה גדול יותר מאשר מריחואנה) ולא פסיק יותר.

יואב.
ישן 17-04-2009, 16:50
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי YoavG שמתחילה ב "[font=Verdana]אם כך, כל מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YoavG

אין צורך להתלהם, מה שהם עשו לא שונה מכל פעולה הפוגעת בפעילות המבצעית ולכן אין צורך שיענשו בחומרה רק בגלל שמדובר במריחואנה ולא באלכוהול.

יואב.

למה אתה חושב שאני מבדיל בינהם?
כל פרט הפוגע בפעילות מבצעית צריך להענש על כך בפומבי בצורה מספיק חמורה ליצור הרתעה.
האופציה האחרת היא שחבריו ישלמו על כך בדם ברגע שפוטנציאל האסון בסיטואציה זו יתממש.
עד כדי כך פשוט.
אם אין להם מספיק שכל להבין שהטמטום שלהם יעלה בהרבה דם של חבריהם ליחידה, הם יאלצו ללמוד זאת "דרך הרגליים".

ישן 17-04-2009, 17:15
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתם יודעים מה? אם תהיה..."

ככל הידוע לי, צריכת ואחזקת אלכוהול אסורות בצה"ל - יין הקידוש בשישי הוא היוצא מן הכלל.

זה לא מונע מחיילים לצרוך אלכוהול כמובן. הגדוד הסדיר שלי היה די מוכה-שיכורים, וזכורים לי המקרים הבאים.

1) מימיות "ויסקי" (מימיות שטוחות של חצי ליטר) שהיו באמת מלאות בויסקי, או אחת בוודקה והשניה במיץ תפוזים.

2) חייל שהיה עולה לשמור כשמפאוץ' הגב באפוד שלו מזדקרים צוואריהם של שני בקבוקי יין פטישים, כאילו זה פק"ל RPG משונה למראה.

3) חייל שבנה לעצמו פאב סודי בבונקר התחמושת - הוא לקח ארגזי פגזים ריקים, הניח אותם בערימת ארגזי תחמושת הכוננות, ובתוכם טמן כל מיני פריטים משמחים כמו בקבוקי וודקה, עראק וליקרים, כוסות חד-פעמיות, פיצוחים ובשלב מסויים גם נרגילה ושרפרף מתקפל. בסוף תפסו אותו מעשן להנאתו את הנרגילה (כן, בין כל חומרי הנפץ) ושלחו אותו לכלא.

4) חייל שהגיע לשמירה לאחר שחגג את ליל השנה החדשה לפי מסורתו הפרבוסלבית בשתייה לשוכרה. אח"כ מצאו אותו שוכב עירום ושר שירים.

ישן 17-04-2009, 17:35
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "ככל הידוע לי, צריכת ואחזקת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
ככל הידוע לי, צריכת ואחזקת אלכוהול אסורות בצה"ל - יין הקידוש בשישי הוא היוצא מן הכלל.

כבר לא. יין הפטישים הוחלף לפני שנתיים בתירוש בדיוק בגלל שזמינותו נוצלה מעבר לקידוש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
3) חייל שבנה לעצמו פאב סודי בבונקר התחמושת - הוא לקח ארגזי פגזים ריקים, הניח אותם בערימת ארגזי תחמושת הכוננות, ובתוכם טמן כל מיני פריטים משמחים כמו בקבוקי וודקה, עראק וליקרים, כוסות חד-פעמיות, פיצוחים ובשלב מסויים גם נרגילה ושרפרף מתקפל. בסוף תפסו אותו מעשן להנאתו את הנרגילה (כן, בין כל חומרי הנפץ) ושלחו אותו לכלא.

נראה לי שמדובר בבן הדוד של מישהי שלמדה איתי בתיכון כי הסיפור דומה מאוד.
למיטב זכרוני הבחור היה שבוע לפני חפש"ש ובנרגילה שלו לא היה טבק בטעם תפוחים אם אתה מבין למה אני מתכוון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר