לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2007, 18:33
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
הייתה לי פשלה קטנה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "שמע רוב הסיכויים שהטסטר לא..."

אם אתה מכיר קצת את מודיעין את כביש 443 אז אני אפרט קצת..
יצאתי מהכניסה הראשית למודיעין לכביש 443 והיה לי נתיב השתלבות ורוכב אופנוע שנתקע ליפני והתנועה והייתי צריך לתת זכות קדימה לתנועה בכביש שאני רוצה להשתלב בו.
מה שקרה הוא שעצרתי עד שאני אוכל להשתלב והטסטר אמר לי תתקדם עד שהנתיב השתלבות נגמר.
לנבחן השני היו מלא טעויות והטסטר העיר לו עליהם.הוא עבר נתיב ועקף בלי לאותת,הוא נסע לאט בהרבה מקומות,הוא נתקע בצמתים יותר מדי,על כל אלה הטסטר העיר לו כמה וכמה פעמים,ואותו הוא העביר.
איך זה יכול להיות?!?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 21:31
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
אממממ :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "מישהו פעם ערער על טסט והתוצאה השתנתה?"

קודם כל אחי, לא נורא.

דבר שני, במידה ותחליט לערער, והערעור שלך יתקבל, זה לא אומר שהסטטוס ישתנה מ"נכשל" ל"עבר" אלא, תהיה זכאי לטסט נוסף בחינם. (כמובן שחינם = בלי האגרה, אתה עדיין תשלם בערך 300 ש"ח למורה שלך.)
בנוסף, בכל אותה תקופה של הערעור לא תוכל לגשת לטסט נוסף, וזה יכול לקחת גם כמה חודשים.
מבחינת משרד הרישוי, הבית ספר/משרד הרישוי חייבים לספק לך טסט פעמיים בשנה.

חוץ מכל מה שחפרתי עליו למעלה, אני בעצמי ערערתי, לא עזר.
במקרה הערעור שלי היה מהיר, הלכתי עם אבא שלי לדבר פנים מול פנים לרב בוחן, לא שלחתי מכתב או משהו.
אצלי זה היה הזוי שלא עברתי, אבל שיהיה, מה שהיה יותר מוזר שהערעור לא התקבל, אבל המורה שלי הסביר לי את בצורה מאוד הגיונית, טסטר במשרד הרישוי, הוא חלק מהמערכת, והמערכת, לא דופקת אנשים שהם חלק ממנה.

חבר שלי ערער, עזר לו, קיבל טסט חינם. (ועבר.)

לא משנה מה תחליט לעשות, בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר