לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2007, 18:47
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
לא משנה הגיל העיקר התרגיל ?

כשהגעתי לגיל 30 הרגשתי שנפקחו עיניי. ראיתי את עצמי באור שונה ובהיר וידעתי בדיוק מה אני רוצה עם עצמי. בגיל הזה בדיוק החלטתי לשנות את חיי לגמרי ולהתחיל לדאוג לעצמי ולמה שטוב לי. זה נשמע אגואיסטי אבל אנחנו מגיעים לפעמים בשלב בחיים שהגיע הזמן שאם לא אנחנו נדאג לעצמנו אז בעצם אין מי.

בהתחלה זה מפחיד השינוי הגדול בחיי. לקראת מה זה מוביל ומה יהיה ואיך אסתדר.

אבל הלכתי עם הרגשתי ועשיתי את הצעד הגדול בחיי אזרתי אומץ והתגרשתי. זה היה צעד קשה עם הרבה דמעות אבל הצעד הכי נכון ונבון בחיי.

לא יודעת למה דווקא בגיל 30 נעשה השינוי אבל הרבה אנשים אומרים שאשה בגיל 30 היא אשה בשלה בשיא פריחתה. היתה חסרה לי הפריחה בגיל הזה והייתי כבויה בלי אור בעיניים בלי פרפרים בבטן בעיקר עם פחדים מה יהיה והאם מגיע לי מה שהיה

היום במבט לאחור אני רואה כמה חכם היה הצעד הגדול הזה בחיי שעשיתי ככה באמצע החיים. היום אני אשה בשיא פריחתה, שמרגישה חיה .. לפעמים מתה . אבל זה מתשישות ועייפות כי החיים כאמא ואבא הם לא קלים..

מה אני מנסה להגיד בעצם בכל הסיפור האישי הזה. שלא צריך לפחד מהגיל ולא מהתרגיל צריך ללכת עם תחושות הבטן כי הן לעולם לא משקרות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2007, 21:54
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "לא משנה הגיל העיקר התרגיל ?"

הכי חשוב (אם לא חשוב ביותר) להיות שלמים על הבחירות החשובות ביותר בחיים,
כמו גם הבחירות החשובות לא יותר, אבל קצת פחות. (פטנט ברישום על סגנון הכתיבה... )

כמו לכל דבר בחיים, מסתבר, יש יתרונות ויש חסרונות.

אני לא מכיר את הרקע שלך ספציפית כך שבלתי אפשרי בשבילי לומר
מה היו היתרונות והחסרונות אז ומה הם היתרונות והחסרונות היום.

אני מזהה את המוטיב של היתרונות והחסרונות לאחרונה בתחום התעסוקתי,
בהשוואה של מקומות העבודה שלי בעבר ובהווה, ושל מספר חברים.

כולנו עשינו בחירות מסוימות מסיבות מסויימות, אצל חלקנו חזרו אותם
המוטיבים פחות או יותר בקבלה לעבודה ו/או בהחלטה על מעבר.

חלקנו היינו עושים דברים קצת אחרת, חלקנו שלמים יותר עם הבחירות.

הנוחות (פנים רבות לה, אם זה במיקום גיאוגרפי יחסית למקום המגורים [קרוב לעומת רחוק], אם זה בסביבה של אנשים [נעימים לעומת לא נעימים]) היא מוטיב חזק. יש עבודות רחוקות מהבית (חסרון גדול) אבל כל השאר יכול להיות אחלה (אנשים טובים, מעסיק נעים, מקום יפה). ויש עבודות קרובות לבית (יתרון גדול) אבל לא כל השאר אחלה.

על המאזניים נמצאים יתרונות וחסרונות, ואנחנו משתדלים לבחור את החבילה המתאימה ביותר לנו / החבילה הכי נוחה / הכי פחות לא נוחה לנו מסיבות שונות.

אומץ זה דבר חשוב, האם הוא מגיע ממקום שבו אין פחד?
- או -
האם הפחד נמצא גם איפה שנמצא האומץ? אם כן, מה הוא עושה שם?

ישן 03-07-2007, 22:36
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
הפחד והאומץ משולבים האחד בשני
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "הכי חשוב (אם לא חשוב ביותר)..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
אומץ זה דבר חשוב, האם הוא מגיע ממקום שבו אין פחד?
- או -
האם הפחד נמצא גם איפה שנמצא האומץ? אם כן, מה הוא עושה שם?

אין אומץ, ללא היכולת להתגבר על הפחד שנמצא לו ברקע...

יש את הגיל שבו אתה מביט על המציאות, ואתה שואל את עצמך-
האם זה המקום שבו אני רוצה להמצא כל חיי?
וככל שמקדימים לקבל את ההחלטות- כך ניתן לקוות שתוכל לחיות טוב יותר בעתיד.

והכי עצוב- אלה שאין להם את האומץ לקבל את ההחלטות-
ואז כל החיים מתנהלים להם בהרגשת החמצה...

ישן 03-07-2007, 22:53
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "הפחד והאומץ משולבים האחד בשני"

לגבי הכי עצוב, הייתי הולך על אלה שהחלטות החשובות בחיים שלהם מקבלים מחברים / חברות / הסביבה שלהם בלבד, קרי, מבטלים את דעתם והיא קיימת לא קיימת. מבחינה אחת, הם מסודרים. לא צריכים לחשוב הרבה, יש מי שעושה זאת בשבילם. מצד שני, ההתפכחות, כשתבוא, עלולה להיות להם כואבת. ואם ההתפכחות באה בגלים של גאות ושפל, מסכנים.

הרגשת החמצה זה משהו שלא חייבים להרגיש, גם אם יש סיבה לכאורה, וזה לא בהכרח קשור לנוכחותו או היעדרו של אומץ לקבלת החלטות, אלא יותר עם להיות שלם עם המסלול כפי שנעבר עד כה. את העבר לא ניתן לשנות, ניתן רק להשלים איתו, להכיר בו וללמוד ממנו. אה, וכמובן להחליט איך אנחנו מרגישים לגביו.

ישן 05-07-2007, 20:15
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
אני בשוק...................
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "אני לא רוצה להשמע מגעיל אבל"

איך אתה לא מתבייש להגיד שאנחנו המרוויחות בענין של הגירושין.. אין בך טיפת ידע למה שקורה בעולם הגרושות כנראה ואתה שומע רק את החברים שלך כמה הם אומללים

שאל אותם בלילה מי קם לילדים שהם בוכים, שאל אותם אם הם קופצים באמצע היום מהעבודה שמתקשרים מהבית ספר שהילד לא מרגיש טוב שאל אותם אם הם מפסידים ימי עבודה כשהילדים יושבים בבית וחולים, שאל אותם אם הם צריכים לדאוג לילדים כשהם נמצאים בבית בקייטנות..

ויש הרבה מה לשאול אותם,, יקירי שזעזעת אותי במחשבה שלך שאנחנו "נהנות" צר לי להגיד לך שאנחנו כאן הקורבנות.

אתם מהרגע שאתם מתגרשים מאיתנו, אתם חופשיים פרפרים בלי דאגות חוץ מלשלם מה שמגיע לילדים שלכם.. אתם לא משלמים מזונות לנו לאשה לנו הוא לא חייב כלום, הוא הביא ילדים, אתם משלמים לילדים שלכם שיגדלו ויתפרנסו בכבוד.

הנשים הגרושות עם הילדים חייהם לא קלים בכלל, אנחנו שורדות יום יום מלחמת קיום חזקה וקשה מבחינת מזון לבוש ושלא יחסר כלום לילדים שלנו.

אז אבקש את התנצלותך.מה אתה חושב שאנחנו נסבול אתכם כשאתם הולכים לאחרת, כשאתם מרימים ידיים כשאתם עושים מה שבא לכם ונשאר נשואות לכם.. איפה הכבוד שלנו..אי אפשר לאכול מהעוגה ושהיא תשאר שלמה

הייתי אומרת שאתה ממש חצוף בתגובה שלך ואני כשאה חד הורית שחיה יום יום במלחמה בבית אבקש התנצלותך.

ישן 05-07-2007, 21:13
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני מסכים איתך באופן כללי, אולם החוק לעיתים עושה עוול
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "אני בשוק..................."

לגברים בנושא זה.
החוק כיום באופן כמעט אוטומטי נותן את הילדים למשמורת אצל האם ואת דמי המזונות לאב.
עלול להווצר מצב בו האם מצליחה (בתחבולות עו"ד) למנוע מהאב לראות את הילד המשותף (אע"פ שהוא מעוניין בכך) תוך כדי תשלום דמי מזונות גבוה, וזאת אע"פ שהמצב הכלכלי של האב עלול להיות גרוע בהרבה מהמצב הכלכלי של האם.
גם חישוב גובה דמי המזונות הוא עניין הפכפך (כל הנושא של "לשמור על רמת המחיה" של הילד). כאשר מדובר בחבילה משפחתית מתפקדת, ברגע שיש קושי כלכלי, אין מה לעשות, רמת החיים יורדת (כולל רמת החיים של הילד). בגירושין ניתן להגיע למצב בו האב משתכר פחות, רמת החיים שלו יורדת באופן דראסטי כי הוא צריך לשלם דמי מזונות לפי חישוב שכבר לא אקטואלי וגרושתו חיה ברמת חיים גבוהה בהרבה.

ברור לי שטובת הילד צריכה להיות מעל הכל, אולם כל המשחק המלוכלך שמשולהב במיוחד ע"י עו"ד תאבי בצע משני הצדדים עלול לגרום לאנשים להחזיק בדיעות מעט קיצוניות כנגד החוק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר