לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 13:45
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תורי (בסימן סלבריטאים)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת קיץ :-)"

1- בגיל 8 קיבלתי מכות ממיקי קם שביקשתי ממנה חתימה כמה שניות לפני שהייתה צריכה לעלות לבמה
(למרות המכות הייתה גם חתימה)
2-אושיק לוי היה הרבה יותר נחמד (נתן חתימה בלי מכות)
3-אדם פעם שיחק באולינג עם הכיתה שלי במגדל שלום אם אני זוכר נכון
4-חבר שלי הופיע באיזו תוכנית הכרויות ושלא רצו להכניס אותנו לצילומים בגלל שהיו יותר מידי אנשים, פירקנו כדור פורח שעמד ליד האולפן של ערוץ הילדים (משטרת ישראל ה"מכובדת"-זה היה לפני 10 שנים אז אל תזמנו אותי לחקירה. מצד שני אם אתם שוטרים אז אתם בטח לא יודעים לקרוא בלי ניקוד )
5-פגשתי את אלי ומריאנו לפני הפרסום הגדול שלהם כשהם הופיעו במסגרת נופש יחידתי שהייתי בו בצבא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 18:40
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
ארז איזה זיכרונות עלו לי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת קיץ :-)"

חמישה דברים שלא ידעתם על מירי וסופר מירי.

1.(זה מסוכן) אני עושה מסאז' ממש ממש טוב!

2.אני מכינה טוסטים טעימים.

3.יש לי חוש כיוון טוב.(תשאלו את אחותי תודות לי היא ניצלה אינספור פעמים!)

4.תנו לי רק הזדמנות ואני אתחרפן בשמחה.

5.כשאני משתכרת זה מתחיל מעייפות ונמשך לצחוק מטורף ואז אני עירנית ומסטולה!

ו-6.זה הוספתי כי רציתי יש לי קרצייה שאני הכרתי פה והוא מתעלק עליי כבר כמעט שנתיים.וב-17 לספטמבר אנחנו נהיה מוכרים זה לזה שנתיים.אה והוא אחד המנהלים פה!

שלכם בשמחה ובאושר בלתי נגמר,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 07-07-2007, 02:39
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile

1. אני פרפקציוניסט, הכל חייב להיות אצלי פיקס ואם הוא לא פיקס אז הוא על הפנים. למשל, השולחן שלי שסידרתי לפני יומיים, אני חייב או שהוא יהיה ריק או שיהיה מפוצץ בדברים, ניסיתי להשאיר דברים חיוניים אבל בסופו של דבר ויתרתי עליהם והשארתי שולחן ריק. לפני הסידור השולחן היה מכוסה בדברים ובכלל לא ראו את המשטח. או שוב, כושר, או שאני עושה אימון מסודר ברמות מטורפות עם יעד בריצה, הפסקות קבועות בין סט לסט, לא יורד ממספר חזרות בתרגיל מסויים אפילו אם אני רואה שחור, או שאני בכלל לא עושה כלום. או עם אוכל, או שאני אוכל מסודר בצורה מפחידה או שאני גורס שוקולדים בטירוף (שמתם לב למוטיב חוזר?).
2. אני מאוד מאוד אוהב נהיגה, סימולטורים וכו', אוהב את איך שהפיזיקה משתלבת בחיי היומיום.
3. הפעם האחרונה שקניתי לעצמי בגדים הייתה לפני שנתיים (אני באמת צריך לחדש את המלאי!).
4. אני שומע מוזיקה מאוד מאוד חלש, כשחברים באים אלי אני מגביר את הווליום פי 20 כדי שישמעו משהו ועדיין יש תלונות על ווליום מאוד נמוך.
5. מאוד מאוד חשוב לי לדייק בזמנים, כשאני קובע עם חברים אני מגיע בדיוק בזמן (על השנייה ) ותמיד יוצא לי לחכות להם איזה 10 דקות רבע שעה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-07-2007, 06:31
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אצלי זה מתמטיקה
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "ואי אחי זאת יציאה של חנון..."

קרה לי שיצאתי לטיול עם הח'ברה בטבע, ראיתי פרח יפה שלא ראיתי מעולם, 5 עלי כותרת ומיד חשבתי לעצמי: "חבורה-5"; "חבורה דיהדרלית", "סימטריה 5". אלה מושים מתמטיים מאלגברה דלומדים באוניברסיטה.
קרה לי שאני רואה ציפורים עפות באוויר - הסנוניות לעת ערב ואני חושבת על הצורות שהן עושות ומנסה לפענח את המתמטיקה שלהן.
בשיעור טאי צ'י המורה הדגים תנועה על אחד התלמידים. תנועה שאמורה להיות איטית עם מושגים של אנרגיות. ואז הוא הראה יישום שלה בלחימה, כדי שנבין. הוא דיבר על כל מיני אנרגיות והדאן טיין וכו', אבל מיד איך שראיתי את זה ואיך שהוא עושה את זה אמרתי לעצמי: "אבל זה פיסיקה! לא אנרגיות ולא כלום. זה רק עיניין של פיסיקה!"
באופן כללי אני מנסה לעשות/לחפש נוסחאות בכל דבר, ואם מצאתי הקבלה לנוסחה מתמטית - זה די אושר.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 07-07-2007, 03:51
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05

אשכול משעשע, אני גם אשתתף.

1. לא שתיתי שוקו כבר 6 שנים.

2. יש לי קטע מוזר - כל פעם שיש חבילה או ערימה של משהו(כלומר צלחות מסודרות אחת על השניה, כוסות חד פעמיות שנמצאות אחת בתוך השניה), אני אף פעם לא אקח את הצלחת/הכוס הראשונה. אף פעם.
קטע מוזר לאללה,לא יודע מאיפה זה בא.
(דוגמא: במקום שאני עובד בו, יש קולר של מים, וליד הקולר יש חבילה של כוסות חד פעמיות, כל פעם שאני רוצה לשתות - תמיד אני מוציא את ה2-3 כוסות הראשונות, לוקח כוס ומחזיר את ה2-3 כוסות שלקחתי..)

3. פעם, כשהייתי קטן, נכנסתי עם האופניים שלי בתוך פחים(הבלמים לא עבדו, והאלטרנטיבה הייתה מכונית חונה. העדפתי את הפחים).

4. עברתי טסט ראשון(אממ..אין לי מה לכתוב נו)

5. אני מפמפם 250 שכיבות שמיכה ביום |:
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 07-07-2007, 03:57
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05

1. לא מזמן בעבודה יצא לי לדבר עם דוגמנית ממש מפורסמת, היא הייתה ממש ממש נחמדה ושאלה כמה עולה הודעה להולנד.

2. לפני שבוע התחלתי עם מישהי והיא נתנה לי את הטלפון שלה, חזרתי אליה ועכשיו אני ממתין שתחזור אליי ותגיד מתי נוכל לצאת כי שנינו עובדים וקשה לתאם...

3. עוד 3 חודשים אני עובר לחיפה ל-4 שנים.

4. עברתי בזמן האחרון תקופה נוראית ומשבר קשה, אני מקווה שזה לא יחזור, מי שרוצה לחפש מדוע שיקרא אשכול שפתחתי כאן לפני כ-3 חודשים.

5. אני כבר בקושי כותב בפורום השכן ("מה שבראש") כי הרמה שם התדרדרה פלאים, באופן כללי אני לא מוצא בזמן האחרון פורום שמתחבר אליו וסביר שבקרוב אנטוש את פרש לגמריי לטובת האוניברסיטה והחיים הסטודנטיאלים.

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 07-07-2007 בשעה 03:59.
ישן 07-07-2007, 09:45
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה אחרי שאני אומרת הכל על עצמי, להתחיל לגרד משהו שאתם לא יודעים?

גיליתי שיש הרבה:

1. אני לא אוכלת שוקולד בערך מכיתה ג'. לפני הרבה שנים אכלתי טיפה שוקולד, אבל זה היה בטעות. לא ידעתי שזה היה שוקולד, כי הוא היה מצופה וחשבתי שזה מין סוג של סוכרייה.

2. אני שותה מטרנה - טעים לי ומתוק לי.

3. לפני שנה וחצי פירסמתי בפורום של קריון הודעה שאני רוצה למסור את היומנים שלי - כל מה שכתבתי במשך החיים שלי - לכל מי שרוצה. מודעת לעובדה שזה אדם שאני בכלל לא מכירה. מקווה שינהגו בהם יפה והם יעזרו למישהו. מישהי תסריטאית יצרה איתי קשר, וקבענו והכל. אבל בסופו של דבר זה לא יצא לפועל. באותו זמן הרגשתי שאני "מוסרת את החיים שלי". בסוף גרסתי אותם.
בפעם השנייה שהרגשתי דחף לתת אותם למישהו, היה בפסח, השנה. הפעם הרגשתי באופן ספציפי תחושת בטן חזקה לתת אותם (את כל מה שכתבתי מאז גרסתי את האחרים) למישהי ספציפית פה בפורום, שמעולם לא הכרתי ועד עכשיו אני לא מכירה. הדבר התעכב. למרות שהיא ענתה שהיא רוצה ורשמה לי שהיא תיתן לי את הכתובת שלה (זה מרצונה החופשי. אם היא היתה מתחרטת לא הייתי אומרת מילה.), היא התעכבה לתת לי את הכתובת שלה, ואני חשבתי שאולי היא התחרטה. אז זרקתי את היומנים בבוקר אחד הימים. ואז, פתאום אחה"צ קיבלתי ממנה הודעה שבה יש את הכתובת שלה. איך הצטערתי! אבל היתה מחברת אחת - אני קוראת לה מחברת החיוביות, שרק בגלל גודלה, שרדה את השואה של להיזרק לפח. אז שלחתי לה אותה. אין לי מושג אם היא קראה אותה או לא, מה היא חושבת עלי, מה קרה למחברת שלי. לא יצרתי קשר מאז עם אותה נערה, וגם היא לא איתי. אני רק מקווה לטוב. הפעם הרגשתי שאני "מעניקה מתוכי".
אני מתכננת בפעם הבאה שיהיה לי דחף למסור את היומנים לאנשים לא מוכרים לי לגמרי (בתקווה שיעזרו למישהו ובתקווה שינהגו ביומנים שלי יפה, ובתקווה שרק טוב יצא מזה) לפרסם אשכול בפורום זה.

4. אני מתה על קולות של בחורים וגברים, אפטר שייב על בחור/גבר, אוהבת שיער בגוף שלו (זה בניגוד לטרנד שלפני כמה שנים טובות הנהיג כריסטיאן דיור שגבר חייב להיות מגולח גם בחזה). מצד שני 99% מהפרצופים של גברים/בחורים אני לא אוהבת.

5. טוב לב של בחורים, בחורים שמעניקים מתוך הלב שלהם, בחורים שרגישים לאחרים, בחורים שאוהבים שירים פשוט ממיסים אותי מיד ואני יכולה להתאהב בהם בקלות. השנה גיליתי שלאוסף הזה התווספו בחורים שיודעים לכתוב מטריף בעיני. גם בהם אני יכולה להתאהב בלי שאני מכירה אותם.

אני אוסיף עוד כמה סעיפים, על חשבון אלה שלא רשם AU7

6. אני לא יכולה ולא יודעת להגיד לא. אני נותנת לכל אחד לעשות בי מה שרוצים, אפילו אם זה לא טוב לי בטירוף, וזו אחת הסיבות שאני לא יוצאת לפגישות עיוורות.

7. אין לי בעייה לשכן במוחי תיאוריות שסותרות אחת את השנייה - אני חיה עם זה בשלום ויכולה לישון טוב עם זה בלילה (סוף סוף יוצא לי להשתמש בסמיילי של המלאך!...)

8. באופן קבוע אני מטילה ספק באמת שלי, ובהבנתי את המצבים, ואת כוונותיהם של האחרים. תמיד מסנגרת על האחרים. זה עוזר לי לחיות טוב, פחות אפשר להפתיע אותי, אני מרגישה שאני יותר פתוחה. זה+סעיף 7 עוזר לי להסתגל במהירות למצב חדש.

9. אני מאוד אוהבת לפרש שירים.

10. רק השנה, באופן מפתיע פרצה מתוכי האהבה וההבנה לספרות. כשנכנסתי לפרום "כתיבה וספרות" כאן בפרש, התחלתי באופן פתאומי, על התגובה הראשונה שלי שם, לדבר בשפה "מקצועית" יותר של אנשים שמבינים ספרות כמו מבקרים או מורים לספרות. דיברתי על משקלים ומבנים ועוד כל מיני דברים, וזה דבר שממש אני לא יודעת מאיפה זה בא לי, כי בספרות לא הייתי טובה, לא הבנתי כלום, לא הבנתי, לא הצלחתי לפרש אף שיר ועד היום אני לא אוהבת ספרות יפה. זה היה מפתיע ביותר בשבילי.

11. עד גיל 23 לא יכולתי לסיים לקרוא ספר מתחילתו ועד סופו חוץ מטרזן. הגעתי בקושי עד עמוד 10 (או פחות), השתעממתי והפסקתי. בגיל 23 קראתי את "שטוחלנדיה" ומאז אני מצליחה לגמור ספרים מתחילתם ועד סופם, וגם אוהבת לקרוא ספרים. דרך אגב את "שטוחלנדיה" קיבלתי בהשאלה מחברה שלי. כל כך אהבתי אותו, שהעתקתי אותו בכתב יד יפה לנייר וכרכתי אותו.

12. תמיד היה לי פונטציאל וכישרון ליצירה, אבל הוא מעולם לא יצא כמו שצריך החוצה. את היצירתיות והמקוריות והדחף ליצור קיבלתי במתנה מאלהים לפני כמה שנים. פשוט נחת עלי יום אחד, ומאז אני כך. קשה להסביר.

13. נכשלתי בבגרות למתמטיקה, אבל הגעתי לעשות תואר שני במתמטיקה (לא סיימתי אותו), הייתי מתרגלת במתמטיקה במקצוע הכי קשה, בכל הקורסים של תואר שני קיבלתי 95-100, אבל היום, אחרי שאני כבר לא מתרגלת כבר יותר מעשר שנים אני לא זוכרת כלום במתמטיקה. ממש כלום כלום כלום. אני צריכה ללמוד מאפס את הכל. גם את החומר של התיכון. כל האנשים מסביבי תומכים בי וחושבים ומאמינים בכל ליבם שנאי מסוגלת לסיים את התיזה אבל אני היחידה שלא מאמינה.

טוב, אז אני באוברדראפט של 4. לפחות זה לא בחשבון הבנק
אני שומרת לעצמי את הזכות להוסיף עוד במידה ואזכר.

ישן 08-07-2007, 01:07
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "[right][QUOTE=NVJ]1. 6. סבא..."

הו זה סיפור מוזר ומסובך.

לסבא וסבתא מצד אמא יש אחינית (בת דודה של אמא שלי).
כל המשפחה של אותה אחינית (סבים/סבתות/דודים/דודות/אחים/אחיות/אבא/אמא/וכו' של אותה אחת) מאוד בכאסח עם אותם סבא וסבתא שלי בגלל שמישהו מהמשפחה שלה (של האחינית) פעם אחת באיזו חתונה אמר בקול ליד כל האורחים "אתם הרסתם לנו את כל החתונה!" על הסבא והסבתא שלי.
סבא וסבתא שלי לקחו את זה מאוד קשה, ומאז הם מנותקי קשר עם אותו צד של המשפחה (זה לא אישי כלפי האחיינית, הבאתי את האחיינית בשביל הסיבה לנדר עוד מעט)

לפני כ-3 חודשים, אותה אחיינית התחתנה, ואמא שלי הלכה (בכל זאת הן בנות דודות...) וסבא שלי ידע על זה איכשהו, ואז הוא אמר שהוא חייב להעניש את אמא שלי בכך שהוא לא יבוא לבר-מצווה של הבן שלה (אח שלי הקטן).

פאק, זה הנכד שלו :\ את מי הוא חושב שהוא מעניש כאן?? :\

סיפור משפחה מוזר ביותר אני חייב לציין.
ישן 10-07-2007, 12:31
  stst stst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.07
ממצב?:)

אצלי הכל תקין, אצלכם?....

דברים שלא ידעתם עליי (מה אתם כן יודעים עליי?)

1. יש לי 5 כינויים בפרש וכולם תלויים במצב הרוח שלי..

2. אני חפרנית מסוג נואש.

3. פגשתי מישהו מפרש (הפורום הזה..) שאני אתחתן איתו בעתיד (מתישהו..)

4. יש לי בעיה רצינית! אני אוהבת להתווכח עם אנשים (אני צודקת ברוב המקרים) אבל גם במקרים שאני לא צודקת, קשה לי להודות שאני טועה... והצד השני "מתייאש" - אז "הוא" מסכים איתי..

5. זכיתי להרגיש בשבוע אחד מה זה להיות הומלסית..

6. <תוספת על החשבון של השניים למעלה ^>- חרוב ומירי- - - אתם יקרים לי מאוד..

ישן 10-07-2007, 20:14
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
וואי אני אצטרך לחפור טוב טוב...

אוקיי:

אז חמישה דברים שלא ידעתם עליי- הגרסא הביזארית:

*אני בטוחה שכבר ציינתי, אבל יש לי בעיות בסגנון OCD שרק הולכות ומחמירות... ספוקי שיט

*אפפעם בחיי לא יצאתי מהבית במחשבה שיש לי GOOD HAIR DAY

*אני מכורה ל"טופ גיר"...

*אני אובססיבית לגבי שמירת מכתבים... שכתבו לי, שכתבתי לעצמי, שכתבתי לאחרים ושמרתי.. הכל הכל מעולם לא נזרק...

*ולסיום משהו שאפאחד לא יודע, אחד ההזויייייםםםםם: (לא מאמינה שאני מספרת):
לפני שנה בערך חזרתי מאיזו מסיבה, הפוכה לגמרי.. זה היה בחורף, ישנתי עם פוך... לימים התברר כי בפוך היה חור רציני והנוצות התעופפו להם בחדר בעוד אני ישנה לי לתומי. מרוב שכרות לא שמתי לב אפילו ולא התעוררתי...
בבוקר קמתי עם כאב בטן נוראי שהמשיך יומיים (!!!). הלכתי לרופא והוא אמר לי, מילים מדוייקות (אחרי אולטרסאונד):
"ההשערה שלי- מעט מגוחך, היא שבלעת יונה"...
כמובן סיכמנו שזה לא אפשרי, אבל התברר שבלעתי בלילה בסביבות ה350 גרם נוצות...
בעעעעעעע!!

ישן 13-07-2007, 17:23
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
גדול קרעת אותי
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "וואי אני אצטרך לחפור טוב טוב..."

עם הקטע של הנוצות אכן הזוי לגמרי
דוקא במפגש נראית כמו אדם נורמלי

לגבי שאר ההערות
פאקטשלי - אם לא הסתפרת מעולם השיער שלך לא היה צריך להיות יותר ארוך ממה שהוא? בכל מקרה יש לך יפהפה כמוך
מריאל - אם את רוצה יש לנו פה סטוקים של מטרנה תוכלי להתחלק עם לילך וגם באותו זמן לבקר אותה

חשבתי אם לפתוח עוד הודעה בשביל ה5 דברים שלי אבל בסוף החלטתי לכתוב בהודעה הזאת
So here we GO....
1. אם אנחנו בעניין אופניים אז גם לי לא חסר סיפורי אופניים או יותר נכון סיפורי תאונה עם אופניים: אז ככה בגיל 19 בזמן רגילה מהצבא נסעתי על אופניים דיי לאט ובגלל זה לא שמתי לב לדרך והאופניים נפלו ושברתי את עצם הבריח השמאלית, חוץ מזה היו אין ספור התחלקויות שכלל גם לרדת את הירידה של הקריה (מהקריה עד עזריאלי) לפני השיפוצים שעשו שם שלדעתי אז הירידה היתה יותר גדולה המזל הגדול שבאותו יום ירד קצת גשם ולכן החלקתי (וזה גם הסיבה שלא הצלחתי לעצור) כל הדרך אבל חוץ מלקום שחור בתכלס לא קרה כלום אה כן כמובן טוב שלא היתה מכונית שיכלה לגמור אותי אבל זה בקטנה
2. אני מגדל נחש בבית - נחש דיי קטן מטר וחצי אורך 4 קוטר 4 ס"מ נראה כמו נחש צעצוע רק ארוך ועם פסים לבנים כמו כן יש לי גם כלבה ושני חתולים וכל זה נכנס בדירה 3 חדרים
3. בטיול הראשון שלי ושל אישתי לצרפת הולנד ובלגיה הצלחנו לנסוע ולהגיע שהמד מהירות אומר שהוא לא יכול לרדת יותר (סך הכל הגיע ל180 מהיר אך לא טיל) וגם לשבור מחסום ולהעצר על ידי המשטרה, המקרים לא קשורים אחד לשני אם תרצו אספר את הסיפור המלא
4. אני מכור למנטוס פירות (יותר נכון כל הסוגים למעט מנטה) כבר מכיתה ח' אפילו בצבא נתנו לי את הכינוי קודקוד מנטוס
5. הייתי פעם בשלישיה עם 2 בנות אבל לא כמו שאתם מדמיינים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 15-07-2007, 15:17
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הסיפור המלא
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני משערת שסעיף חמש מתכוון אל..."

לאור בקשת הקהל שלא לומר לחץ מהקהל הנה הסיפור המלא על סעיפים 3 ו-5, אני יודע שכולכם רוצים יותר לדעת על 5 אך למען הסדר הטוב אתחיל מ3 אך אתם מוזמנים קודם לקרוא את 5 ואז את 3
וליעל שאמרתי שלשיה ב5 לא התכוונתי ללילך כי אנחנו לא פדופילים אבל כן התכוונתי למיכל אישתי ההסבר בהמשך (זהירות זה ארוך כדי להסביר את הכל )
הסיפור של סעיף 3: שלושת המקרים נשמעים טוב כשהם מחוברים אך כל אחד קרה בזמן שונה באותו טיול והנה הסיפור ה1: הנסיעה ב180 קמ"ש - בטיול הראשון שלי ושל אישתי שאז עוד היינו חברים טסנו לצרפת בלגיה והולנד למשך שבועיים, נחתנו בצרפת שכרנו רכב ובאותו ערב כבר היינו בבלגיה (אין שם גבולות בין המדינות זה כמו לחצות ערים בארץ), במהלך הנסיעה בכביש המהיר שם כשאנחנו נוסעים עם פיגו 306 חדשה קיבלנו אותה שסך הכל נסעו בה 100 ק"מ אני מוצא את עצמי ב 150 קמ"ש וכמובן שעוברים אותי חופשי ולכן החלטתי שבוא נבדוק עד כמה האוטו סוחב זה היה מאין פנטזיה להגיע עם אוטו למצב המקסימלי שלו שבמקרה שלו היה 180 קמ"ש ואחרי כמה שניות אני רואה את המחוג מגיע ל180 ואני ממשיך ללחוץ ורואים את המחוג צועק שאין לו לאן לרדת יותר ,סך הכל המכונית סחבה את זה טוב וכל הנסיעה ב180 ארכה כשתי דקות שכמובן גם במהירות הזאת עברו אותנו חופשי.
המקרה השני של פריצת המחסום התרחש בהולנד שרצינו לעלות על מעבורת עם האוטו כדי לעבור אגם מלאכותי לצד השני, והגענו למחסום ששם משלמים כדי להגיע למעבורת וכמובן שכמו ישראלי טוב שרואה טור מכוניות עמוס בצד אחד וריק בצד השני הוא מחליט לקחת את הצד הריק ואנחנו נוסעים ויש מחסום אחד שעולה ואז צריך להכניס את הכרטיס אשראי (הטור העמוס היה לאלו שמשלמים במזומן) כדי שהמחסום השני יעלה (ופה המקום לספר שנסענו לטיול שלמיכל (אישתי וחברתי דאז) היה כרטיס אשראי עם מגנט דפוק וגם לי המגנט נדפק ביום ה3 כך שהיה לנו כרטיסים אך בלי אפשרות לגהץ אותם או למשוך כסף באוטומט) ואחרי שראינו שהכרטיסים לא עוברים החלטנו לחזור לנתיב העמוס ונסעתי אחורה עד ששמעתי בום ואז נזכרתי שהיה שם מחסום ושכרגע הורדתי אותו מהלחץ נסענו קדימה וניסינו להעביר שום כרטיסים אך לשווא ואחרי כמה דקות יוצא מהבוטקה שם הולנדי דיי אדיש (בארץ היו יוצאים לך עם נבוט) הולך ומפנה את המחסום וקורא לי לעמדה שם אומר לי לשלם את דמי המעבר ולנסוע למעבר 7 בעוד כולם ראינו נוסעים למעבר 2, עשינו כדברו ולאחר כמה דקות יורד איזה בחור שקורא לנו לעלות למגדל הפיקוח שם ושם יושב מפקח מאוד אדיב שלוחץ את היד ומציג את עצמו ואז אומר ששברנו את המחסום וצריך לשלם ונותנים לו את כל המסמכים והוא רושם את כל הפרטים, אנחנו שמים לב שהוא מחפש משהו עושה טלפון ואז לוקח את הניירות וקורע אותם ואומר סעו לשלום, כאשר אנחנו מאוד מופתעים ושניה לפני שהולכים שואלים אותו מה קרה אז הוא אומר שאנחנו מישראל האוטו מצרפת ואנחנו נמצאים כרגע בהולנד, יש לו יותר מידי מדינות מעורבות בסיפור וכיוון שלא מצא איזה מספר ביטוח הגיע למסקנה שיותר פשוט שהביטוח שלו יכסה את זה, בדרך לאוטו אני אומר למיכל בצחוק אולי היינו צריכים לשבור גם את המחסום השני וכל הטיול שראינו מחסומים שאלתי אותה לפרוץ ? חחח.
והקטע השלישי של העצירה על ידי המשטרה זה היה בערב שנסענו דוקא נורמלי ורואים כמו בארץ 2 אופנוענים בצד הדרך, ולאחר כמה דקות האופנועים נוסעים שאחד מלפנינו ואחד מאחורינו בלי סרנות ובלי כל סימן פשוט נוסעים יחד איתנו ואנחנו פונים והם אחרינו ולאט לאט נשארנו רק שנינו ואז אנחנו רוצים לפנות ימינה למלון ואז אחד מהם חותך אותנו ומסמן לנו להמשיך ישר ועדיין הם ללא סירנות או אורות וזה התחיל להלחיץ אותנו והחלטתי שאם אני רואה משהו חשוד אני שם גז אך לשמחתי אחרי 2 דקות הגענו למגרש חניה גדול ששם היו הרבה רכבים משטרתיים והם פשוט עשו בדיקות כנראה למכוניות זרות כדי למצוא סמים או דברים כאלו ועוד יותר למזלנו זה היה בבלגיה ליד הולנד כך שהם ידעו אנגלית והיה אפשר לתקשר איתם כמובן שהכל נגמר תוך כמה דקות למרות שהם עשו חיפוש מאוד יסודי וידענו שאין לנו כלום אך תמיד אפשר לשתול לנו משהו, ומתוך כל הלחץ הזה שכחנו בכלל איך להגיע למלון ושניסינו לקבל הסבר וזה לא עזר אחד השוטרים עלה על האופנוע והדריך אותנו ובסוף שהביא אותנו למלון, וכמו ישראלי טוב ביקשנו להצטלם איתו ואז הוא הפעיל את כל האורות באופנוע ועוד נתן לי כרטיס ביקור של המשטרה איזה קטעים זה היה וזה הסיפור של סעיף שלוש עם הטיול לחול

והנה הסיפור שכולכם חיכיתם לו הסיפור של סעיף מספר 5:
אתחיל בסיפור ואחרי זה בהסבר: זה היה כחודשיים לפני יום החתונה שלנו שביום שישי אחד אישתי מודיעה לי שהיא החליטה עם ידידה טובה שלנו לעשות לי הפתעה לקראת החתונה ולהגשים פנטזיה של כל בחור לדעתי להיות עם 2 בנות ועם אלו במקרה גם 2 נשים שאתה מאוד אוהב עוד יותר טוב ואנחנו מגיעים לבית של ידידה שלנו והיא ואישתי מחליפות בגדים לבייבי דול ונכנסים לחדר שינה (עד כאן הכל הולך טוב ומקווה שאנשים עוד לא התחילו להזיל ריר ) שם אני ואישתי מתחילים קצת להתמזמז שהחברה מלטפת מאחורה כיוון שהיה לה לא נעים ואז פתאום יש דפיקה בדלת והחברה הולכת לבדוק ואומרת שזה חבר אחר שלנו ואני מסמן לה שתגרש אותו או שלא תענה שזה עדיף אך במקום זאת היא פותחת את הדלת והוא נכנס יחד עם גיסתי שאז כל הסיפור בכלל מתחיל להראות לי מוזר מידי אך האסימון עדיין לא נופל ורק שאני שואל את גיסתי איפה החבר שלה והיא אומרת שהוא באוטו אז נופל האסימון יחד עם זה שהחברה באה מחבקת ונותנת נשיקה בלחי ואומרת נו אמרת שלא נצליח למתוח אותך, ופה בעצם המקום להרחיב שכל הסיפור מדובר על זה שאני בין אלו שבדרך כלל מותחים או משתתפים במתיחות של אחרים אם זה אומר 1 באפריל או מסיבות הפתעה וכו והיתה טענה שלא ניתן למתוח אותי ולכן הידידה שלי ואישתי החליטו שהגיע הזמן ללמד אותי לקח ולאחר שתוכנית אחת לא הצליחה כי חשפתי אותה הם תכננו תוכנית שניה שבמקור היתה אמורה להיות כמו שסיפרתי אך כשהחבר הגיע הוא היה אמור לקחת אותי למסיבת רווקים אך לצערי התוכנית של המסיבת רווקים לא הצליחה וכך נשארו רק עם המתיחה בלי המשך שלפחות יצפר אותי על האכזבה
כמו שאמרתי לא בדיוק מה שחשבתם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 14-07-2007, 20:23
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה אני אוהבת את המטרנה שלי מרוכזת
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "גדול קרעת אותי"

שתי כפיות מדידה בחצי כוס מים.
אבל הסיבה היחידה שאני לא אגיע לבקר אותכם זה רק בגלל הכלבה. אני פוחדת מכלבים. גם מחתולי בית. מחתולי רחוב אני לא מפחדת. שנינו נותנים אחד לשני את מרחב המחיה שלו, שומרים על מרחק בטוח ולא מציקים אחד לשני. אבל חתולי בית - לא יודעת.
חוץ מזה, אתה בטוח שאתה מוכן שאפגוש את לילך? אחרי כל מה שאני מספרת לך בפרטי שאני עושה עם האחיין שלי (למי שלא יודע הוא בן שנתיים), וכל מה שאני רוצה לעשות איתו, אבל ההורים שלו לא מרשים לי? אני בטוחה שבייביסיטר בחיים אף אחד לא ייתן לי לעשות ובצדק. כי הבית ייראה כאילו הכניסו אותו למערבל. במיוחד המטבח. והקירות. והבגדים של הילד.

ישן 13-07-2007, 17:18
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

1. כל מי שלא יצא לו הרבה להכיר אותי, אומר שאני אדיש, ממורמר, עצבני, רציני מידי, מציאותי מידי.. אבל האמת שלרוב אני די ההפך מזה.
2. אני לא מסתדר עם אנשים לחוצים ופרפקטציוניסטים... זה ממש מגיע לקטע שאני די מתעב כאלה אנשים. לצורך העניין, אני לא מסכים להסיע באוטו בנאדם שנלחץ אם טועים בדרך, וקרה שסירבתי בגלל זה למישהו.
3. אני יכול להיות מאוד מאוד קנאי ורכושני.. ולפעמים ההפך הגמור - אני יכול לוותר על דברים ממש בקלות.
4. אני חושב שהמין האנושי הוא טיפש. הרבה אנשים אומרים לי שאני מוזר על כל מיני "נקודות מבט" שאני נותן להם.. חלק גם אומרים שהדימיון שלי מאוד מפותח.
5. אני שונא המון דברים.. חלק מהדברים שאני שונא : גברים ג'ינג'ים, פמיניסטיות, בנות שכל הזמן מחייכות בלי הפסקה אבל בבית הן בוכות כל הזמן, פרחות, ישראלים שנדחפים לתור ועוצרים כל הזמן בנתיב הימני, אנשים שמחזיקים מעצמם יותר מידי, מתרוממים סטייל דנה אינטרנשיונל.
לא בריא לשנוא הרבה, אבל ככה זה.
I'm praying
Dear lord above

ישן 14-07-2007, 17:31
  מיניק מיניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
הי ניראה לי שאני כותב פה פעם ראשונה

דווקא מה שקראתי עד אכשיו היה ממש מצחיק וליפעמים גם קצת מוזר אבל זה אנשים פשוט כל כך שונים שזה יפה.
אני חייב להגיד שאני קורא פורום ,צבא וביטחון" מ-2004 הגבתי אולי שלוש פעמים אבל זה לא קשור אז נו 5 דברים עלי:

1.שהייתי קטן פחדתי ללכת עם סנדלים ביגלל שחשבתי שעם ילדים גדולים ורעים ירדפו אחרי לא אוכל ליברוח מהר ביגללם
2.כשהייתי בכיתה י"א היצטרפתי לקורס הכנה לצה"ל שניקרה "אחרי" חשבתי שזה היה לחודש ואז מצאתי את עצמי משקיעה בו שלוש שנים,ובסוף נישארתי עם ההרגשה שעשיתי שלוש שנים הכנה לצה"ל בישביל שלוש שנים צה"ל ממממממממ כן
3.לדעתי יש לי תגובות מוזרות שלא מתאימות למצב שאני נימצא בו, לדוגמא אני יכול להיתעצבן כשמישהו שם לי משהו על המיטה ,לעומת חוסר כעס או הכזבה כשאני קובע עם מישהי להיפגש בראשון לציון להגיע ואז היא לא עונה לטלפון ולחזור הביתה ולא כל כך אכפת לי
4.אני גר בחור מדרום לבאר שבע וקרה לי כמה פעמים שחזרתי מקריית שמונה וניתקתעי בבאר שבע ונישארתי לישון בתחנה המרכזית
5.יש לי אחות אחת
ישן 15-07-2007, 11:55
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
היי, עכשיו אני..:)

לק"י

וואי קשה אתכם כל שניה שהאשכול הזה נפתח..
אוקי אני אשתדל להיות מקורית:

#אני חולה על טטריס...כמעט בכל צורה שלו..חולה על איך שמסדרים את הקוביות ואיך שזה מסדר את המחשבות שלי בראש..
#יש לי שישה עגילים באזור הפנים..(אחד באף, שניים באוזן אחת ועוד שלוש באוזן השנייה..)
#אני נורא אימפולסיבית...מלא פעמים אני עושה דברים בלי לחשוב..מתוך אינטואציה..והרבה פעמים זה יוצר בלאגן גדול..
#כשאני מתרגשת או נסערת מאוד אני מדברת בטילים והופכת את התשובות..ז"א עונה על ראשון אחרון וכאלה..

# אממ לא יודעת..נתקעתי אני אחשוב על משהו כבר..

יומטוב שיהיה..

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 15-07-2007 בשעה 12:10.
ישן 21-07-2007, 02:28
  MuseMan MuseMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07

טוב, אז עשרה דברים שלא ידעתם עליי:

1. אני אלוף ישראל בפינג פונג כפכפים (בקטגוריות כפכפי אצבע וקרוקס). אלא אם כן יש טוענים לכתר שלא ידעתי עליהם. הסבר קצר על המשחק: טניס שולחן, עם כפכפים. פשוט לא? =]
2. בחיים לא הלכתי מכות.
3. אני מומחה לשטיפת כלים. ברמה של ד"ר.
4. אני מתאהב בקלות, ונוטה להדלק על מלצריות עם שיער חום.
5. אני מתעב את קרן פלס.
6. שקלתי בטיפשותי לעשות ניתוח פלסטי, אבל ירדתי מזה מהר מאוד.
7. אני עדיין מחכה לשאלון העדפות מהצבא, ולאט לאט מתחיל לחשוד שאני לא בתוכניות שלהם...
8. אני צוחק מכל דבר. ממש מכל דבר.
9. כשהייתי בן 3 הייתה לי גירסא משלי ל"ט"ו בשבט הגיע"- "ומשחת הדיע חד לאילמות".
10. היום התברר לי שSivan# שכותבת פה למדה איתי בכיתה ו', ואני בכלל לא זוכר אותה (דבר שמתסכל אותי מאוד!). בכל מקרה, נעים להכיר... שוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:56

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר