לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2007, 23:43
  lordik lordik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
חברים חברים אבל בקיץ שוכחים...

היי, אני קצת כועס אז אני ארשום בקצרה:
עכשיו סימתי כיתה י', ואני בנאדם עם הרבה חברים יחסית, אין לי ממש חבר הכי או משהו כזה פשוט כולם חברים באותה מידה ותמיד יוצאים והכל.
אבל, זה תמיד קורה לי בקיץ, פתאום הם "שוכחים" להזמין, מסיבה פה, מסיבה שם וככה ליציאות וזה מעצבן שאני צריך לשאול כל פעם לבד אם יש משהו הערב ואז שפתאום 10 דקות לפני שיש משהו אני פתאום יודע עליו! אני תמיד אומר להם להגיד אבל הם בכל זאת שוכחים, וזה לא שהם לא רוצים הם פשוט ככה אבל יש לי את התחושה שזה קורה רק איתי ואני בטוח, ואחרי זה עד שאני כבר יודע שיש יציאה אבל רק כמה דקות לפני, אז כבר יורד כל החשק בגלל שהם לא סיפרו, ועכשיו להתארגן מהר וכו'...
מה אתם מציעים לעשות?
זה ממש מעצבן וזה יוצא שבקיץ אני לא קובע כמעט עם אף אחד ואני רק עובד.
ואין איזה מסגרת חברתית בקיץ אז זאת קצת בעיה ואני ממש מפחד עוד מעט שכשאגמור את הלימודים, בצבא לא יהיה לי אף אחד ואני אהפוך לאנשים הבודדים האלה שכל הזמן לבד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 00:24
  doronshitrit doronshitrit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lordik שמתחילה ב "חברים חברים אבל בקיץ שוכחים..."

אני אגיד לך משהו שלמדתי לבד
בסופו של דבר מעט מאוד נשארים חברים אחרי י"ב+צבא
אבל זה לא אומר שאתה תהיה לבד, זה אומר שאתה תכיר אנשים אחרים ושאיתם אתה תמצא שפה משותפת כמו שיש לך עכשיו עם החברים הנוכחים, אם אתה חושש שכבר מעכשיו אתה תהיה לבד זה מה שאתה תשדר לסביבה הקרובה שלך והם יקבלו את האיתות הזה.
אל תפחד להיות לבד כי כמו שאומר השיר הישן "חופשי זה לגמרי לבד" צא עם עצמך (נו בילוי זוגי טוב ) לאיזה מקום (אני לא יכול להגיד לך לצאת לפאב כי אתה קטין, אבל הבנת את הרמז כן ?? ) ותראה שזה לא כזה רע.
רוב האנשים שאני מכיר הם בסופו של יום עם בן/בת זוג ומעגל מצומצם של חברים, וככה זה יקרה אני מאמין גם לך אז בקטנה, אם מתקשרים אליך 10 דק' לפני תזרום עם זה למה אתה מכביד על עצמך?
לך, תבלה, (תשתכר) <--- מי אמר את זה :S , ותראה שיהיה יותר טוב
וואו זה ארוך....

ישן 03-07-2007, 20:14
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "אתה לא תהפוך לבנאדם בודד"

אני מחזק את מה שכתבת ויש לי משהו להוסיף לדברים שלך,
זה נכון שכל החיים תחליף חברים , במיוחד במעברים הקרובים (ביה"ס, צבא, לימודים, עבודה) אבל רק שתדע, אל תיגש לכל אדם בגישה כזו, בצבא למשל אם תהייה ביחידות מגובשות, אתה תמצא חברים לכל החיים.
וכשאני הייתי בשלב כמו שאתה נמצא בו, זה היה שלב קצר יחסית, אל תדאג, מתי שאתה מתחיל לחשוב על זה זה יעבור לך, אבל אתה צריך לתרום מעט מעצמך כדי שחברים שלך לא ישכחו אותך, אם לא הם יחשבו שאתה שכחת אותם, ואז למה להם להזמין אותך<?
תארגן משחק כדורסל או משהו כזה, לא חייבים להפגיז יצירתיות, תראה להם שאתה עדיין שם. תשאל, אל תהיה נבדל מהם, זה לא יעזור לך בהמשך.
הכי חשוב, אל תיעלב מפעם או פעמיים שלא הזמינו אותך, אל תיטור טינה, תן קללה או שנייים אבל לא יותר, תלמד להפוך את המצב לטובתך.

בהצלחה לך.
ישן 05-07-2007, 11:19
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lordik שמתחילה ב "חברים חברים אבל בקיץ שוכחים..."

אני מעידה על עצמי, שאני לא כ"כ אוהבת להתקשר לאנשים או להתחיל שיחות במסנג'ר, או ליזום יציאות.. אני לפעמים עושה את זה, אבל לרוב חברות מתקשרות אלי, או שאנחנו לא נפגשות אני לא יודעת אם זאת תכונה חיובית, אבל כזאת אני. אולי גם החברים שלך הם מהסוג שפחות מתקשר.

גם תיקח בחשבון שכשלא מתראים קבוע ולכל אחד יש עיסוקים משלו, במיוחד בחופש הגדול, אז הקשר פחות הדוק. ואני מכירה את זה. עצה שלי, אל תעלב ואל תיקח את העניין קשה. זה קורה, מה לעשות. אם זה באמת מפריע לך, תתקשר אתה, תיזום אתה תהיה יותר פעיל, כי אם בקשת מהם ובכל זאת הם שוכחים להגיד, אז אין ברירה אחרת.

רק חשוב שלא תתרגז מזה, כי חבל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר