לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 18:20
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MasterOfDeception שמתחילה ב "תודה רבה... אתה יכול רק..."

לא זה טיפה יותר מסובך.

השאלון שהעלתי לאתר הוא השאלון שמקבלים ביחידה החמישית.

היחידה הראשונה מורכבת מבע"פ שמהווה 20 אחוז ומבחינה בכתב שמהווה 80 אחוז. בכתב שואלים גם ארבע שאלות על תרבות צרפת והמדינות הפרנקופוניות. בטופס יש גם UNSEEN אחד וקטע דקדוק.

היחידה השנייה והשלישית זה טופס אחד. יש בו שני UNSEENS, קטעי דקדוק וגם קטע השלמה (cloze).

היחידה הרביעית מורכבת מבע"פ שמהווה 20 אחוז ומטופס בכתב ובו UNSEEN אחד וקטע דקדוק. יש בשאלון זה גם חיבור של בין עשר לשתים עשרה שורות.

היחידה החמישית מורכבת משאלון בכתב שזה UNSEEN בלבד. טופס זה מהווה חמישים אחוז מהיחידה. יש גם בחינה בספרות שמהווה חמישים אחוז מהיחידה הזו. הבחינה בספרות נעשית עכשיו בע"פ ולא כמו בשנים לפני כן בטופס. בספרות יש גם להכין עבודה (DOSSIER).

תוכנית הלימודים בספרות כוללת שלוש יצירות שבוחרת המורה. יצירות שמורים נוהגים לבחור הן:
La fin de Robinson Crusoe
Que serais je sans toi
L'avare
Mon uncle jules
ועוד

אל תפחד מהנושא של תרבות צרפת. בסך הכל יש אוסף של שאלות אמריקאיות שלרוב תוכל ללמוד את התשובות להן בע"פ לפני הבחינה.
הדקדוק הוא אמריקאי אבל כן צריך לדעת אותו בשביל החיבור. (בכל השאלונים)

בהצלחה
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 18:47
צלמית המשתמש של MasterOfDeception
  MasterOfDeception MasterOfDeception אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל MasterOfDeception
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי michelle15g שמתחילה ב "לא זה טיפה יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי michelle15g
לא זה טיפה יותר מסובך.

השאלון שהעלתי לאתר הוא השאלון שמקבלים ביחידה החמישית.

היחידה הראשונה מורכבת מבע"פ שמהווה 20 אחוז ומבחינה בכתב שמהווה 80 אחוז. בכתב שואלים גם ארבע שאלות על תרבות צרפת והמדינות הפרנקופוניות. בטופס יש גם UNSEEN אחד וקטע דקדוק.

היחידה השנייה והשלישית זה טופס אחד. יש בו שני UNSEENS, קטעי דקדוק וגם קטע השלמה (cloze).

היחידה הרביעית מורכבת מבע"פ שמהווה 20 אחוז ומטופס בכתב ובו UNSEEN אחד וקטע דקדוק. יש בשאלון זה גם חיבור של בין עשר לשתים עשרה שורות.

היחידה החמישית מורכבת משאלון בכתב שזה UNSEEN בלבד. טופס זה מהווה חמישים אחוז מהיחידה. יש גם בחינה בספרות שמהווה חמישים אחוז מהיחידה הזו. הבחינה בספרות נעשית עכשיו בע"פ ולא כמו בשנים לפני כן בטופס. בספרות יש גם להכין עבודה (DOSSIER).

תוכנית הלימודים בספרות כוללת שלוש יצירות שבוחרת המורה. יצירות שמורים נוהגים לבחור הן:
La fin de Robinson Crusoe
Que serais je sans toi
L'avare
Mon uncle jules
ועוד

אל תפחד מהנושא של תרבות צרפת. בסך הכל יש אוסף של שאלות אמריקאיות שלרוב תוכל ללמוד את התשובות להן בע"פ לפני הבחינה.
הדקדוק הוא אמריקאי אבל כן צריך לדעת אותו בשביל החיבור. (בכל השאלונים)

בהצלחה

תודה רבה. שאלות אחרונה- אני ניגש לבגרות באופן עצמאי (אקסטרני) ולא דרך הבית ספר עם מורה, האם זה עדיין אותו הדבר? מה צריך לדעת בבחינה בע"פ השנייה?החיבור הוא קטע לתרגום או סתם חיבור? תודה מראש

חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 20:47

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MasterOfDeception שמתחילה ב "[QUOTE=michelle15g]לא זה טיפה..."

זה כנראה יהיה אחרת. אם אתה ניגש אקסטרני אז אין לך בע"פ וכנראה אז ברוב הבחינות הטופס יהווה את הציון הסופי באותה יחידה. ההבדל העיקרי יהיה בכך שהבע"פ השלישי של הספרות, לא יתקיים ובמקומו יהיו שאלות בספרות בטופס עצמו כפי שהיה בעבר.

החיבור עצמו הוא כמו כל חיבור. הם יתנו כמה צורות: מאמר, מכתב רשמי... והם יתנו נושא ויפרטו אותו קצת. זה דומה מאוד לחיבור שיש באנגלית רק שכאן יש תמיד כמה אפשרויות לחיבור.

אני לא חושבת שזה עוד רלוונטי אבל בכל בבחינות בע"פ:
1)ליחידה הראשונה- שאלות על המטבח, המצאות במרחב, על החדר, על המראה שלך, על המשפחה שלך....
2)ליחידה הרביעית- זה דומה מאוד לבע"פ הקודם רק שכאן רמת הדיבור צריכה להיות יותר טובה והנושאים מוגדרים ככלליים. זאת אומרת שהם יכולים לשאול על כל דבר כמעט. לרוב על הצבא, על התוכניות לעתיד, על המגמות שלך, תאונות דרכים נראה לי...
3)הבע"פ בספרות- כאן כבר שואלים בעיקר שאלות על היצירות ועל העבודה שאותו תלמיד עשה.

האמת, צריך לברר שנבחן אקסטרני באמת נבחן בצורה ששיערתי. במידה ואין יחידה חמישית זה נראה לי פחות כדאי לגשת לבחינה עצמה. יש סיכוי שתגיע להסדר עם בית הספר הקודם שלך, שתיגש רק לבחינות שבע"פ ואפילו רק לספרות? פעם חשבתי שבע"פ זה לא יתרון, אבל בהחלט הציונים גבוהים.
קשה לי להגיד לך אם כדאי לך ללמוד צרפתית כי בכל זאת אני לא מכירה אותך. מה שכן, גם אם אתה לא דובר צרפתית מהבית, זה אפשרי להצליח בבחינה זו.
אתה מתכוון ללמוד באנקורי או מקום אחר, או שאתה חושב שכדאי לך לגשת לבד?
אם אתה עדיין מעוניין למצוא טפסים של בחינות בגרות, אנסה לחפש ולראות אם בכל זאת יש לי בקלסר משהו. אתה יכול גם להשיג מיקודית ישנה של רכס. ולרי לסקוב נדמה לי הוציאה מיקודיות ליחידה הראשונה ולשניה\שלישית. רכס הוציאו את ספריה שנה שעברה ותוכל להשיג אותם במחיר מוזל מהמחיר המקורי (65 שקל).
בנוסף לכך, אם אתה גר באזור ת"א, יש חנות ספרי צרפתית בה תוכל למצוא חומר ללימוד עצמי.

אם יש לך עוד שאלות, אז תשאל. אין לי בעיה לענות אם יש לי את התשובה.
חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 10:18
צלמית המשתמש של MasterOfDeception
  MasterOfDeception MasterOfDeception אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל MasterOfDeception
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי michelle15g שמתחילה ב "זה כנראה יהיה אחרת. אם אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי michelle15g
זה כנראה יהיה אחרת. אם אתה ניגש אקסטרני אז אין לך בע"פ וכנראה אז ברוב הבחינות הטופס יהווה את הציון הסופי באותה יחידה. ההבדל העיקרי יהיה בכך שהבע"פ השלישי של הספרות, לא יתקיים ובמקומו יהיו שאלות בספרות בטופס עצמו כפי שהיה בעבר.

החיבור עצמו הוא כמו כל חיבור. הם יתנו כמה צורות: מאמר, מכתב רשמי... והם יתנו נושא ויפרטו אותו קצת. זה דומה מאוד לחיבור שיש באנגלית רק שכאן יש תמיד כמה אפשרויות לחיבור.

אני לא חושבת שזה עוד רלוונטי אבל בכל בבחינות בע"פ:
1)ליחידה הראשונה- שאלות על המטבח, המצאות במרחב, על החדר, על המראה שלך, על המשפחה שלך....
2)ליחידה הרביעית- זה דומה מאוד לבע"פ הקודם רק שכאן רמת הדיבור צריכה להיות יותר טובה והנושאים מוגדרים ככלליים. זאת אומרת שהם יכולים לשאול על כל דבר כמעט. לרוב על הצבא, על התוכניות לעתיד, על המגמות שלך, תאונות דרכים נראה לי...
3)הבע"פ בספרות- כאן כבר שואלים בעיקר שאלות על היצירות ועל העבודה שאותו תלמיד עשה.

האמת, צריך לברר שנבחן אקסטרני באמת נבחן בצורה ששיערתי. במידה ואין יחידה חמישית זה נראה לי פחות כדאי לגשת לבחינה עצמה. יש סיכוי שתגיע להסדר עם בית הספר הקודם שלך, שתיגש רק לבחינות שבע"פ ואפילו רק לספרות? פעם חשבתי שבע"פ זה לא יתרון, אבל בהחלט הציונים גבוהים.
קשה לי להגיד לך אם כדאי לך ללמוד צרפתית כי בכל זאת אני לא מכירה אותך. מה שכן, גם אם אתה לא דובר צרפתית מהבית, זה אפשרי להצליח בבחינה זו.
אתה מתכוון ללמוד באנקורי או מקום אחר, או שאתה חושב שכדאי לך לגשת לבד?
אם אתה עדיין מעוניין למצוא טפסים של בחינות בגרות, אנסה לחפש ולראות אם בכל זאת יש לי בקלסר משהו. אתה יכול גם להשיג מיקודית ישנה של רכס. ולרי לסקוב נדמה לי הוציאה מיקודיות ליחידה הראשונה ולשניה\שלישית. רכס הוציאו את ספריה שנה שעברה ותוכל להשיג אותם במחיר מוזל מהמחיר המקורי (65 שקל).
בנוסף לכך, אם אתה גר באזור ת"א, יש חנות ספרי צרפתית בה תוכל למצוא חומר ללימוד עצמי.

אם יש לך עוד שאלות, אז תשאל. אין לי בעיה לענות אם יש לי את התשובה.

שוב תודה רבה לך על התשובה המפורטת . לגבי התשובה, אני לא בדיוק דובר צרפתית מהבית אבל גרתי בצרפת 5 שנים, ולכן אני חושב לגשת לבד או בעזרת כמה שיעורים עם מורה לפני הבגרות. אני חושב שכדאי לי לברר עם משרד החינוך מהם ההבדלים בין האקסטרני לאינטרני בצרפתית. בכל מקרה, האם את יכולה אולי להסביר לי מהי הרמה הנדרשת בבחינה בע"פ השנייה(כלומר עד כמה הבוחנים מחמירים) וכן האם רמת הכתיבה והידע הנדרשת בחיבור ובבגרות בספרות הצרפתית היא גבוהה. שוב- תודה מראש

חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 13:08

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MasterOfDeception שמתחילה ב "[QUOTE=michelle15g]זה כנראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MasterOfDeception
שוב תודה רבה לך על התשובה המפורטת . לגבי התשובה, אני לא בדיוק דובר צרפתית מהבית אבל גרתי בצרפת 5 שנים, ולכן אני חושב לגשת לבד או בעזרת כמה שיעורים עם מורה לפני הבגרות. אני חושב שכדאי לי לברר עם משרד החינוך מהם ההבדלים בין האקסטרני לאינטרני בצרפתית. בכל מקרה, האם את יכולה אולי להסביר לי מהי הרמה הנדרשת בבחינה בע"פ השנייה(כלומר עד כמה הבוחנים מחמירים) וכן האם רמת הכתיבה והידע הנדרשת בחיבור ובבגרות בספרות הצרפתית היא גבוהה. שוב- תודה מראש

נראה לי שאם גרת בצרפת חמש שנים, לא תהיה לך בעיה בבע"פ. הם לוקחים בחשבון שחלק מהתלמידים למדו צרפתית רק בבית הספר. זה לא שעל כל טעות שתעשה יורידו לך נקודות והם גם לא מצפים שתדבר שוטף ובלי עצירות. הבוחנים הם מורים לצרפתית ולכן הם גם מתחשבים בתלמידים ומתיחסים גם לרמה של תלמידים אחרים.
הבחינות בע"פ הם בסך הכל כעשר דקות ואפילו פחות אם הבוחנת כבר החליטה איזה ציון לתת.
אני גם חושבת שכדאי לברר עם משרד החינוך. אם הם לא ידעו לפרט, אז הם בטח ידעו למי להפנות אותך.
הרמה של החיבור לא נראה לי גבוהה מדי. בכל זאת זה רק עשר שורות. העיקר בחיבור זה לא לעשות שגיאות תחביריות ודקדוקיות. צריך גם לעבוד לפי המבנה של החיבור הרגיל. בסך הכל, החיבור לא מהווה חלק כזה גדול מכלל החמש יחידות. נדמה לי זה כעשרים נקודות בטופס של היחידה הרביעית. הטופב עצמו הוא 80 אחוז מהיחידה ההיא ועל כן צריך לשקול שבחיבור עצמו לא ירדו לך כל כך הרבה נקודות שבגללן לא תיגש.
שאלות של ספרות, תוכל למצוא בגרויות יותר ישנות (2004 ולפני כן). הרמה היא בערך תשובה של עמוד ואת השאלות תוכל לדעת לפני כן אם תלמד אצל מורה פרטית. השאלות בספרות יחסית קבועות ולא מפתיעים יותר מדי. שוב, ברגע שהבחינה היא אקסטרנית, לא בטוח שהניקוד של הספרות עדיין שווה למחצית היחידה. במידה וכן, יכול להיות שיהיו יותר שאלות במבחן עצמו.

בכל מקרה, כן כדאי ללמוד לבחינה הזו, מי שלומד גם מצליח בה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר