לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2007, 23:20
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתאכלס, זה קשה קצת, כן מה לעשות, רוב המקרים תקבל דחייה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "כמה שלא ניסיתי, כמה שלא חשבתי - זה בילתי אפשרי!"

אני חושב שכמה שינסו לעזור לך זה לא משנה כי בסופו של דבר אתה זה שתהיה לבד ברגע שתיגש אליהן.
או שתתחיל לנסות עד שתצליח או שתמשיך לבכות ככה במחשב, אין מה לעשות אף אחד לא יעשה את זה בשבילך.
הדבר הכי מעצבן זה שהם לא שמות עליך לפעמים ואתה בשבילן עוד אחד מתוך החבילה שרודפת אחריהן, כי בסך הכל יש להן בית טוב, פול חברים, יוצאות עם חברים וחברות שלהם כל שבוע, כמוני וכמוך.
אז מי אתה בנאדם זר שרק עכשיו מנסה להתקרב אליהן? באיזה קשר היית איתי עד עכשיו שאתה בא אלי.
דבר שני, כשתקבל דחייה, ותקבל, אתה צריך לקבל את זה שאתה לא יכול להכריח את כל הבנות בעולם לאהוב אותך.
מה שאתה רואה בסרטים, במיחוד עלילות כדוגמת היפה והחיה.. פשוט תשכח..
זה ממש לא ככה, כי במציאות זה הרבה יותר קשה להשיג מישהי על רמה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 00:33
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "כמה שלא ניסיתי, כמה שלא חשבתי - זה בילתי אפשרי!"

תשתחרר אחי, אל תחשוב יותר מדיי.
נניח אתה בגלידריה. רואה בחורה מזמינה גלידה, לבד, או עם חברה/ות. אתה רואה איזה טעם היא לוקחת אז אתה פשוט אומר, וואו זה בחירה טובה או משהו כזה, אני הייתי ממליץ לך לתאום ככה וככה. איך קוראים לך?XXX אה שם יפה,אני XXX, זאת סתם דוגמא. אתה פשוט צריך לדעת "לנצל" מצבים. אתה תדע לעשות את זה טוב מאוד ברגע שלא תחשוב על זה שאתה הולך להתחיל עם מישהי אתה פשוט מעיר הערה על משהו בצורה שנונה (ומקווה שהיא תבין ותאהב את ההומור שלך) גג לא ילך, לא קרה שום דבר. ממשיכים הלאה. מנסים שוב ושוב ושוב עד שזה כבר לא כזה מפחיד פתאום ואתה מרגיש בטוח מספיק להתחיל עם בנות בעוד מקומות.
באוטובוס לדוגמא אתה רואה חיילת אתה יכול לשאול מה זה הסיכה/תג וואטבר, להתעניין קצת על מה שהיא עושה, מאיפה היא בארץ, אולי אתה מכיר מישהו משותף ככה ופשוט זורמים. לא לחשוב, להרגיש. תהיה אתה ויהיה בסדר

ישן 13-07-2007, 03:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מסכים עם XENO
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "תשתחרר אחי, אל תחשוב יותר..."

מה שצריך כדי להתחיל זה או לנצל מצבים כמו שהוא אמר וגם עוד דוגמה שעולה לי בראש זה למשל באוטובוס יכול לצאת מצב שבזמן שהוא נוסע או עומד בפקק אתה ועוד בחורה מצליבים מבטים ואז אפשר פשוט לחייך אליה ולראות אם גם היא מחייכת אלייך אז יש כבר סוג של תקשורת וכמו בפאב שתראה מישהי מחייכת אלייך ותחליט לגשת לדבר כך גם במקרה הזה תוכל לגשת ולדבר ואז הכי פשוט זה לגשת ולהציג את עצמך ותמיד תוכל גם להגיד שבזמן שהאוטובוס תקוע בפקק אפשר לדבר ולהעביר את הזמן בכיף
אני זוכר פעם שהייתי חייל ונסעתי ברכבת ישבה לידי בחורה שלומדת בתיכון (ידעתי לפי הספר מתמטיקה שהיא עשתה בו שיעורים) ותוך כדי היא גם נרדמה על הספר אז לאחר שהיא התעוררה אמרתי לה בחיוך שאני רואה שאספיס (מאמין שכולם יודעים מי הוא לא?) מרדים גם אותה והיא חייכה ואמרה שכן מפה לאחר שהקרח נשבר דיברנו עוד טיפה ואז בדיוק הגענו לתחנה ופשוט אמרתי לה שאשמח להמשיך את השיחה ואם אוכל לקבל את הטלפון והיא נתנה, כך שזה לא בשמים פשוט צריך לנצל הזדמנויות

אופציה נוספת היא לתת פתק זה אופציה שאני מאמין שהרבה יגידו שהיא פחות טובה מכל מיני סיבות אך זה עדיף על כלום ואם אתה רואה שאין מצב שאתה יכול לדבר איתה כיוון שהיא עם חברות או בטלפון כל הזמן וכו או שסתם אין לך מה להגיד אתה תמיד יכול לעבור לתת לה את הפתק וללכת ולקוות שהיא תחליט לנסות את מזלה, זוג חברים טוב שלנו כך הכיר ישבנו (אני אישתי והחבר) בבית קפה וכשהגיע החשבון המלצרית הביאה לחבר שלי פתק ואמרה לו שזה ממישהי שרצתה לתת לו והוא התקשר למספר והיום הם נשואים באושר עם 2 ילדים כך שהכל אפשרי

שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-07-2007, 11:06
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06

(אני בן 14.5, אפשר להתחיל ע בנות בכל גיל P=).
הלכתי עם עוד חבר ועוד 2 בנות לקניון לרטות סרט.
אני הקדמתי וראיתי 7 בנות יושבת בגלדריה ביחד.
שאלתי אותן:"ראיתן בן עם עוד 2 בנות?"
הן אמרו "לא" ואני הלכתי לחפש אותם.
אחרי שלא מצאתי אותם, ניגשתי אל הבנות ושאלתי אותן:"אני יכול להצטרף אליכן עד שהחברים שלי יגיעו?" הן אמרו "כן" חושש כזה ולקחתי כיסא והתיישבתי איתן.
כשהחאים שלי הגיעו אמרתי להן שאני צריך ללכת וביקשתי מאחת את המס' שלה.
היא אמרה:"אממם, לא נראה לי" אמרתי:"אחלה" והלכתי עם חיוך גדול.
אחרי 2 דקות היא באה עם כל החברות שלה ושאלה אותי:"ליאור! יש לך מסנג'ר?".
לקחתי את המס' שלה בסוף =].
היינו ביחד חודש וחצי ונפרדנו לפני שבועים בערך.

זה אפשרי, זה עובד וזה מתגמל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:26

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר