לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 17:11
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
שכן טרדן או אני טרדן ?

שלום לכולם.

יש לי שאלה הנושא קצת מצחיק אבל האמת שזה כבר מטריד אותי.

יש לי שכן שכבר זמן רב מטריד אותי אם הוצאת לחה מהגרון.
אני לא יודע אם אתם מכירים את הרעש (חכחכח טפו) שמוציאים את הלחה מהגרון.

הקטע שב -6 בבוקר הוא מוציא לחה מהגרון זה מעיר אותי וההורים שלי מכיוון שאנחנו נמצאים
בחדרים הכי קרובים לבית שלהם. בנוסף הוא מעיר גם את השכינים
אמא שלי מקבלת SMS ב-6 בבוקר מחבר שגר בשכונה שהוא לא יכול יותר אם הרעש.

או שאנחנו אוכלים ארוחת בוקר ופתאום אנחנו שומעים שליחטות (יריקות) על ימין ועל שמאל
זה ממש מגעיל בא לי לפעמיים להקיא.

אתם צריכים לשמוע את הרעש זה נמשך בערך חצי שעה בלי הפסקה.

לפעמיים זה קורה גם בלילה ב-12 בלילה ואני לא מצליח לישון מהרעש.

היום עשיתי החלטה והלכתי לדבר איתו.
נגשתי אליו שאלתי אותו אם יש לו דקה להקדיש לי.

אמרתי לו "הוצאת לחה הזאת לא נעימה לנו בבית אנחנו שומעים אותה וזה מעיר אותנו בבוקר
ולפעמיים שאנחנו אוכלים זה ממש מגעיל גם השכנים האחרים מתלוננים"

הוא פשוט החליט לקלל אותי ,אני הייתי בשוק ושתקתי.

בסוף אמרתי "אני חושב שאם היו מעירים אותך ב-6 בבוקר גם לך לא היה נעים".

אני לא מתכוון לריב איתו ולהגיע לרמה נמוכה בגלל היריקות שלו.
אבל מאז שהם עברו לידנו (שנה) המצב ממש מעצבן.

שתקתי הרבה זמן כי אני אחד שמבליג ולא רוצה לעשות מי נמלה פיל.
אבל כמו שהבנתם הוא פשוט בוחר בדרך אלימה.

במקום לדבר ולראות מה אפשר לעשות הוא מחליט לקלל אותי.

מי לפי דעתכם הטרדן כאן. אני ? או הוא ?.

אולי אני פשוט לא רואה את המצב כמו שצריך בגלל שאני עצבני עליו.

שמעו אם הוא לא יפסיק אני יעמוד לו אם צפצפה ב-5 בבוקר ויעיר אותו לפני שיעיר אותי אם השליחטות !!!

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 09-07-2007 בשעה 17:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 17:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בתור עמי אני חי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "שכן טרדן או אני טרדן ?"

ומה לעשות שבתוך עמי יש כאלו שחושבים שהם חיים לבד (לצערנו יש כאלה שחושבים גם שהם נוהגים לבד על הכביש ולכן גם יש תאונות קשות) ויותר מזה מחליטים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים עם יש אנשים או שאין ובמילה אחת נבלות או כולרות

לא הפתיע אותי בכלל שהוא קילל אותך כי יצור כזה שחצי שעה עושה קונצרט מהגוף שלו (באותו מידה יכל להפליץ או להוציא גרפסים או כל קול אחר שאפשר לעשות עם הגוף) לא בדיוק מתחשב או בכלל איכפת לו מהשאר, אני לא יודע אם ארס זה השם המתאים לו אבל הוא בהחלט פרזיט

להזכירך שלשים לו צפצפה או מוסיקה מוקדם בבוקר זה היה בדיוק ברמה שלו ומה עוד שגם תפריע לכל השאר שכרגע סובלים כמוך אז אם כבר להעניש תעניש רק אותו עם זה על ידי לצלצל אליו הביתה ב5 בבוקר או יותר מוקדם או לצלצל באינטרקום או פעמון, כך רק בחשבון שאם הוא ידע ויגלה שזה אתה אז פצוי לך קרב איתו שיכול גם להגיע לאלימות לא רק בקללות אלא גם במכות אז תהיה מוכן לכל התפתחות שהיא שיכולה להתפתח למשהו חמור ותראה אם שווה לך
אפשרות יותר עדינה היא לנסות לבדוק מה ניתן לעשות חוקי לאותו אדם ואולי להתאגד כמה שכנים ואז לעשות שיחה איתו כיוון שהרבה זה יותר כח או לגשת כמה ביחד ולהתלונן (צריך למצוא קודם איפה )
דרך אגב הם קנו את המקום או שכרו אותו? כי אם הם שכרו נסו לדבר עם בעל הדירה אולי הוא יוכל לדבר איתו
שיהיה בהצלחה ומקווה שתצליחו במאבק

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 09-07-2007, 18:19

ארז
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בתור עמי אני חי"

אני לא מתכוון לריב איתו אבל אם המצב ידרדר אני יגרום לו להבין כמה זה מעצבן להתעורר ב -6 בבוקר
לצילצולי הלחה שהוא מוציא מגרונו. אולי הוא לא מבין כמה מטריד המעשים שלו.

בקטע של האלימות אני לא פוחד מימנו יש משטרה ויש את ההורים.
אני לא מרביץ לאנשים מבוגרים ממני גם אם הוא בן 30+ ככה לימדו אותי לכבד מבוגרים.

לדבר אם בעל הדירה זה רעיון טוב אני חושב שהיא מושכרת.

נתתי לנושא הרבה זמן כי חשבתי שזאת בעיה רפואית אבל המקרה נמשך הרבה זמן (חצי שנה).

הבעיה שאני לא יכול לפנות למשטרה או לגורם שיכול לטפל בבעיה.

פעם ראשונה שאני נתקל בכאלו שכנים אני כבר 10 שנים גר בביתי ואם השכנים
שלנו אנחנו שומרים על קשר חם אפילו עושים קבלת שבת ביחד.

רציתי לדעת אולי אני לא בסדר שאני מבקש מימנו כזה דבר.
לפעמיים כשכועסים רואים רק את הצד שלך אז רציתי לדעת גם את הדעה שלכם. (צד נטרלי)

אני לא חושב שצריך לריב כולנו אחים בסופו של דבר ואין טעם להוציא עצבים אחד על השני.
סתם מזיק לבריאות אני מקווה שאחרי השיחה הוא יפסיק.

נראה מחר מה יקרה. מקסימום נלך לדבר איתו שוב.

ישן 09-07-2007, 21:57
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כשאני חושב על זה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "ארז"

הרגע נזכרתי שהיה לי גם תופעה דומה אומנם לא ב 6 בבוקר או ב 12 בלילה אבל במשך תקופה שמענו משהו שנשמע כמו זקן שמוציא ליחה או שעוד דקה נחנק וזה אכן שיגע אותי מה עוד שלא ידעתי בדיוק ממי זה ולאחר מכן אמרו לי שזה דוקא בחור צעיר ממשפחה רוסית שגרה מעלינו שגם איתם היה איזה סיפור אבל זה נרגע וגם הקולות לאחר כמה זמן נפסקו למרות שהשכנים לא עברו אז אם זה היה הוא אז כנראה הוא לקח משהו שהרגיע אותו

שוב אני לא חושב שלדבר שוב ו/או לנסות להחזיר מלחמה תעזור לך כי אתה לא מתמודד אם בן אדם תרבותי והגיוני אלא עם עבריין (אם אתה טוען וחושד שהוא דפק את האוטו) או לפחות עם איזה עבריין דמיקולו, בכל מקרה זה או להתעמת או להבליג
אם הוא עושה זאת בשעות קבועות נסו או לסגור את החלונות ולשים מוזיקה כך שלא תשמעו או לא להיות בבית או משהו כזה

ואכן מציע שוב דבר עם בעל הדירה שלו
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 09-07-2007, 23:17
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה תגידו מה קרה לכם שניכם?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בתור עמי אני חי"

קודם כל ארז:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
יצור כזה שחצי שעה עושה קונצרט מהגוף שלו (באותו מידה יכל להפליץ או להוציא גרפסים או כל קול אחר שאפשר לעשות עם הגוף) לא בדיוק מתחשב או בכלל איכפת לו מהשאר, אני לא יודע אם ארס זה השם המתאים לו אבל הוא בהחלט פרזיט

סליחה?
בעייה רפואית שאינה בשליטה מזכה אדם בתואר ארס או פרזיט? מה זה הדיעות הקדומות האלה? איפה ההבנה למצב שנכפה עליו?
רוב הסיכויים שאכן הוא לא מתחשב באחרים, אבל מצד שני מה הוא יכול לעשות?

ולאלץ אותו לעבור דירה? לדבר עם בעל הבית שלו? תגידו לי השתגעתם? אתם יודעים מה המצב הכלכלי שלו? אתם תמצאו לו אח"כ איפה לגור? איפה לעבוד? אתם תשלמו לו את שכר הדירה? מה אם מישהו היה מאלץ אותכם לעבור מדירתכם? ונניח שהדירה שלו, איך הייתם מרגישים? אסור לעשות דבר כזה! הבנאדם לא מסכן חיי אדם ולא את סביבתו - הוא לא רוצח, הוא לא אנס או חשוד באונס. פגיעה ברכוש עדיין לא יכולה לזכות אותו בצו הרחקה בכפייה מביתו. גם לא הטרדת רעש שאינה תלוייה בו. MAX-MAX, אם אתה באמת מתעניין, באמת כדאי לך לבדוק את החוק מתי מותר לשכנים לפנות למישהו ולהכריח אותו לעבור מביתו. רוב הסיכויים שהוא יוכל לתבוע אתכם על דבר כזה ולנצח בקלות, מאשר אתם תוכלו ע"פ צו בית משפט להזיזו מטר ממקומו.

באמת, תהיו חכמים יותר. חייבים למצוא פיתרון לאטום את הרעש. אפילו אישה שחיה עם בעלה והוא נוחר כל לילה (וזו אכן בעייה רפואית שיש לה פיתרון חלקי - גם בקונבנציונלי וגם באלטרנטיבי), והיא לא יכולה בכלל לישון, והטונים מאוד גבוהים, לא יכולה להכריח את בעלה לעבור טיפול או ניתוח. כל מה שהיא יכולה לעשות ולגיטימי לעשות זה לשים אטמי אוזניים או לעבור לחדר אחר או לעבור בית. היא ולא הוא.
אולי יש מכשיר שניתן לקנות שיכול לנטרל רעשים ע"י שליחת גלים הופכיים. יש לי שני ידידים שמספיק מעורים במידע הנכון שיכולים לענות יל על השאלה הזאת. אני אשאל אותם, ואם תהיה תשובה חיובית אני אביא אותה פה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 09-07-2007, 22:51
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה לפני שתעשה משהו חכה רגע ותשמע את הצד השני

תיראה, לאבא שלי יש בדיוק את הבעייה הזאת, וגם הוא מתעורר בלילה ובבוקר, בדיוק כמו השכן שלך, ותאמין לי שזה נורא בשבילו. הוא כמעט מקיא והוא לא יכול, והוא ממשיך. אין לו ברירה. ובאמת חצי שעה עד שזה מפסיק. ואין, לרפואה הקונבנציונלית אין שום תרופה בנושא. יש לך - אתה תקוע עם זה לכל החיים וזה רק מחמיר.
וגם אני מרגישה כמוך לגבי כל העסק הזה - גועל וכו'. אבל זה אבא שלי.
לגבי השכן שלך - זו לא אשמתו, וגם לו מאוד קשה עם זה. גם הוא היה מעדיף לישון בשקט, לאכול בהנאה. הבקשה שלך שלא יעשה את זה לא הגיונית. זה לא בשליטתו. אין לו איך לרפא את זה.
זה שהוא קילל אותך - זה לא בסדר, אבל בבקשה אל תתייחס לזה ואל תיתן לרגשות שלך להשתלט עליך. אם תנקום בו או תעשה משהו נגדו כמו צפצפה או משהו, בשביל מה בדיוק זה יעזור? אתם רק תריבו ומי יודע לאן תגיעו. ואתם בכלל לא תפתרו את הבעייה. פשוט יתווספו ביניכם גם רגשות של שינאה וטינה, וחבל.
במקום שתיתן לרגשות שלך להוביל אותך למקום שבאמת לא יעזור לכלום, היה חכם הפעם, אל תפנה נגדו, והבן תחילה שזה לא בשליטתו. בתור פיתרון חקור את כל מה שאתה יכול בגוגל, בפורומים של "עשה זאת בעצמך", מצידי שתנסה אפילו אצל קבלנים: חייב להיות פיתרון של אטימות נגד רעש בבתים עם קירות דקים. אתה חייב להיות חכם להתמקד ולפתור את הבעייה האמיתית ולא ליצור עוד בעיות ולא להיגרר לבעיות נוספות.
בהצלחה. תעדכן אותנו מה קרה

ישן 10-07-2007, 08:27
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה מכשיר מנטרל רעשים

ובכן, שאלתי את הידידים שלי וכבר אחד מהם החזיר לי תשובה במהירות:
יש מכשירים כאלה שמנטרלים רעש. העיקרון הוא שליחת גלים הופכיים. יש להם חיישנים שמזהים גלי קול (אמפליטודה ופאזה) בווליומים מסויימים, ואז המכשיר עצמו שולח גלי קול מתאימים כך שסיכום העוצמה הכללית של הרעש+גלי הקול שהמכשיר מפיק יהיה נמוך, כלומר: יש יותר שקט.
לצערינו הרב המכשירים האלה מאוד מאוד יקרים וידיד שלי מעריך שבין
$30,000-$300,000

בנושא זה יש לי רעיון נוסף והרבה הרבה יותר זול, ובבקשה תשקלו את זה ברצינות, למרות שאולי זה ייראה לכם קצת מצחיק.
ניתן להכין קלטת או לצרוב דיסק של הרגעה ולהשמיע אותו בשעה שאתם יושנים.
בקלטת אתם תקליטו (אם אפשר בצירוף מוזיקה מרגיעה) משהו שמשמעותו תהיה:
"אני מתעלם מהקולות האלה, הם לא מפריעים לי, אני כאילו לא שומע אותם, אני אדיש כלפיהם, אני ממשיך לישון ברוגע גם כשהוא משתעל ומוציא ליחה, ואיני מתעורר. אם במקרה אני מתעורר אני מהר מאוד ממשיך לישון בנחת" משהו בסגנון.
כדי לדעת איזה משפטים הכי נכונים לכם - פשוט תירשום את כל מה שאתם מרגישים על נייר.
אח"כ תיקח כל משפט ותמיר אותו למשפט חיובי שיכיל איזו התעלמות ושליטה במנגנוני הגוף כך שלא תרגישו גועל.
קודם כל: למה שזה יעבוד והאם יש הוכחות לכך?
יש: מכיר את התופעה הזו שנשים מדברות ומהר מאוד הבעלים מתנתקים ורק עונים "כן,כן" אבל לא שומעים כלום? זה בדיוק המצב שאתם צריכים להגיע אליו. אם אפשר לעשות את זה עם בני אדם קרובים, קל וחומר שניתן למצוא גירסה עבור אנשים שלא.
ועוד הוכחות:
תאר לך מה מרגישים אחיות, אחים ומתנדבים בבתי חולים ובבתי אבות שצריכים לסבול את הדברים האלה ויותר - הקאות, הפרשות ועוד כל דקה ודקה מחייהם, ועוד לנקות את זה. בהתחלה זה נגעלים, אבל מהר מאוד הם מפתחים עמידות ואדישות, וזה כבר לא מזיז להם, לפחות הרבה פחות מאשר התחילו לעבוד.
כנ"ל לגבי אלה שעובדים במעבדות לבדיקת דם, צואה, ואלהים יודע מה עוד (לא דברים כל כך נעימים).

טוב, אז את הקלטת הזו משמיעים כל לילה כשאתם הולכים לישון. דווקא ברגעים שאתם נרדמים אתם מפיקים גלי אלפא, ודווקא גלי אלפא אלו הכי עוזרים להכניס דברים לתוך תת המודע.
אני יכולה להגיד לך מניסיון שלי: אני בנאדם שקשה לו מאוד להרגע באופן רצוני. אז פעם הכנתי קלטת כזו. שאני נרגעת, והגו שלי רפוי וטעון באנרגיה וכו' וכו'. הקלטתי את המשפטים האלה על קסטה, וחזרתי עליהם על שהקסטה תיגמר. השמעתי את זה לעצמי כל לילה ברגע שהלכתי לישון. בעצם נרדמתי עם הקסטה. תוך שבועיים חשתי שינוי, וגם אותו מטפל שלי באותה תקופה בדק אותי וראה שאכן חל שינוי בנושא. אז זה עובד, מניסיון.
תיראה זה לא הרבה השקעה, אבל התוצאות של זה יהיו הרבה יותר טובות מכל דבר: תוכלו לשלוט בגוף שלכם כך שהרעש הזה - כאילו לא תשמעו אותו וזה לא יזיז לכם יותר וזה בדיוק המצב האידיאלי שצריך לשאוף אליו. שזה לא יזיז לכם כלל ותהיו רגועים כמו פרח בשדה.

ישן 10-07-2007, 16:27
  מריאל מריאל אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "למה לעזאזל שהוא ישקיע כספים..."

כשכתבתי את המחירים חשבתי שזה טריביאלי שאין סיכוי ללכת בכיוון, אבל לדעתי חשוב לדעת שדבר כזה קיים.

אני מאוד מסכימה איתך לגבי ניבול הפה.

אי אפשר להכריח בנאדם נגד רצונו לעבור טיפול רפואי מכל סוג שהוא.
מכיוון שאין סיכוי שהמצב הזה ישתנה (לא בקרוב בכל אופן), אתה זה שחייב לשנות את עצמך ולהתאים את עצמך למצב.
זה שיש חוקים לגבי איסור רעשים בשעות מסויימות זה לא אומר שהמשטרה אוכפת אותם. אני גם לא מבינה איך אפשר לכפות על אדם שלא ישתעל שיעול ליחה או משהו דומה, כשזה לא תלוי בו בכלל.

ישן 10-07-2007, 23:16
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה מתוך כבוד לידידים שלי שממש התאמצו בשבילי וענו לי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "מכשיר מנטרל רעשים"

לגבי מה יכול לנטרל רעשים, אני מתנצלת על חוסר רגישותי, אבל הייתי בכל זאת רוצה להביא את המידע הזה, כי אני חושבת שזה חשוב לדעת. אולי יהיה פעם איזה ממציא שיקרא את האשכול הזה ויוכל להמציא פתרון הולם זול מאוד ונגיש לכולם, בדיוק כפי שיש כיסוי עיניים פשוט ורגיל. אז אני מתנצלת מראש במיוחד לך - MAX-MAX אם אפגע במישהו בכך.

לגבי דירה ניתן להשיג אטימות לרעש ע"י הוספת שכבה מצפה לקירות או מבפנים או מבחוץ שעושה איטום לרעש (חומר אוורירי עם גלים). זה מוריד דרסטית רעש ומתקינים אותו באולמות קונצרטים, חדרי הקלטה וחדרי ישיבות.

באופן כללי מייצרים אוזניות מנטרלות רעשים חזקים, יש לטייסים, טכנאים ואנשים שטסים ורוצים לשמוע אך ורק שקט. זה מסנן טוב מאוד רעש מנוע של מטוס, למשל.
כמובן שזה מיועד רק לצורך מקצועי או לעשירון העליון. מידע על אוזניות כאלה ניתן למצוא באתרים הבאים:

בישראל:
http://www.headphones.co.il/store/main/category_list.aspx?id_cat=8

חברת סנהייזר:

http://www.sennheiser.com/sennheiser/icm_eng.nsf

http://www.sennheiser.com/sennheiser/icm_eng.nsf/root/500643

עכשיו אבהיר את עצמי שוב: לא אמרתי ללכת ולקנות, בטח שלא בהרבה כסף, אבל רעיון אחד שמנסה למצוא דרך של שלום יכול לגלגל רעיון אחר מצד מישהו אחר, גם באותה דרך של שלום, לנסות לפתור את הבעייה באופן עקיף, ולא בהתנגשות ראש בראש. מי יודע, אולי זה ייתן רעיון לאיזה ממציא. ביקוש כבר יש.

אני מתנצלת שוב אם זה הפריע לך MAX-MAX, או למישהו אחר.

ישן 11-07-2007, 21:37

זה בסדר מריאל.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "מתוך כבוד לידידים שלי שממש התאמצו בשבילי וענו לי"

טוב שאת מעלה רעיונות יצירתים לבעיה ואני מודה לך על זה. הדבר לא פוגע בי

גם אני עשיתי חיפוש משלי ובמקרה מצאתי תרופות סבתא נגד צרבת.

-
ציטוט:
לשתות אחרי כל ארוחה מיץ מחצי לימון מורתח בליטר מים.
- לבלוע כף מיץ לימון עם דבש דבורים טהור אחרי כל ארוחה.

- לאכול מלפפונים טריים או לשתות מיץ מלפפונים.

- לשתות כוס חלב קר.

הנה המאמר NRG .

כנראה שאני הצטרך להישמר בסבלנות אם הבעיה ,(אולי יהיה איזה נס חחח...).

טוב לפחות נסתכל על הצד החיובי אני לא צריך שעון מעורר. חחח... חסכתי 30 שקל. :-)

שיהיה לך יום נפלא מריאל .

ישן 10-07-2007, 15:01

מריאל

אני הנסה להתייחס לחלק מן הדברים שכתבת כאן.

לגבי המכשירים שמנטרלים רעש
מכשיר כזה יקר מידי זה לא רלוונטי יהיה לי הרבה יותר זול לעבור דירה.

לגבי בעיות רפואיות.
בעידן של היום יש מגוון רב של טיפולים למגוון רחב של בעיות ,אני לא מאמין שלא קיים טיפול בנושא.
יש כיום טיפול למניעת אידס (עד 48 72 שעות מהידבקת) אז את אומרת לי שאין טיפול בלחה.
אני אישית יודע שיש כיום כדורי מציצה שמקלים על הלחה שעולים כ-30 שקל לחבילה.
זה יעלה לי פחות כסף מלהתקין מנטרל רעשים שעולה 30,000 דולר.

לגבי טיפול בתת מודע.
למה אני צריך לפתח עמידות ואדישות כנגד דבר שכזה ?
אני מכיר את שיטות הטיפול בתת מודע ואישית לפעמיים יוצא שאני מבצע אותם.
את מכירה את הרעש שמפיק יתוש בזמן שהוא מרחף בלילה ? (בזזזז) יש שני דברים לעשות
להתעלם ,או להעיף אותו מרבית האנשים שאני מכיר היו לוקחים עיתון והורגים את היתוש התורדן.
(זאת לא מטפורה לשכן) מה שאני מנסה להגיד זה יותר קל להגיד להתעלם מלעשות.
בשביל להגיע לדרגה של התעלמות מוחלטת לוקח זמן רב לפעמיים שנים של תירגול.

לגבי התחשבות.
אני יתן לך דוגמה אתמול הלכתי לישון ב-4 בלילה דברתי אם חברים צחקנו ונהנו.
בבוקר ב-7 (לשם שינוי) הוא התחיל אם הסימפוניה אחרי שינה של 3 שעות קשה לי להתחשב בו.
אני לא מכיר את הבן אדם שישן 3 שעות ואחרי זה גם יגיד תודה לשכן שלו על שהעיר אותו.

סתם בשביל רמת ההתחשבות שלי אישתו של השכן ביקשה ממני לא לשחרר את הכלב של השכנים
בתקופה שעשית עליו בביסיטר בטענה שהוא מחרבן לא בגינה.
אני כבדתי את רצונה למרות שזה לא הכלב שלי ,דברתי אם בעל הכלב כחזר מחו"ל ונפטרה הבעיה.
למה שאני מבקש לפטור בעיה זה מוביל לניבולי פה ?

לגבי העברת דירה.
אני חושב שקצת הגזמנו נגיד ובדיאבד הוא היה עובר דירה בגלל שאנחנו אמרנו לבעל הבית.
זה הבית היחידי בכול הארץ ? אין עוד בתים ? אולי הוא ימצא בית אחר יותר טוב ? (למה שלילי ?)
ומה קשור לגבי מצבו הכלכלי אם הוא עובר דירה זה אומר שיפטרו אותו מעבודתו ?
אפשר כיום למצוא דירות משכרות בשפע ובמחירים זולים.
לתבוע הוא לא יכול יש חוזה ברגע שנגמר החוזה בעל הבית ראשי לעשות כרצונו.
אבל כול השיחה הזאת לא לגיטימית מכיוון שהבית קנוי אז אין מה לדון בנושא.

לגבי הרגשות שלי.
אני כבר אמרתי שאני לא אחד שעושה מנמלה פיל ,במשך חצי שנה שתקתי
אני חושב שזה די ויותר בשביל להבין שזאת לא רק בעיה רפואית אלא צורת התנהגות.
אני לא זה שקיללתי ,אני לא זה שצעקתי ואני לא זה שלא מדבר בצורה תרבותית.

לגבי זוג הנשואים.
אני לא התחתנתי איתו ולא בחרתי אותו לשכן הוא בחר אותי אז שהיתנהג בהתאם.
זה לא הגיוני שאת כול השכונה הוא יעיר בצלצולי הסימפוניה ואנחנו נחייך.
אותי למדו שאם יש בעיה צריך לפתור אותה ,ולא לסלק תחת השטיח.

הייתי חייב לחלק את הדברים לקטגוריות שיהיה מסודר. אני מקווה שזה לא מפריע.
אני מודה לך על פירסום דעותיך בטח שאת באה גם מצד שמבין את הסיפור ומכיר את הבעיה מקרוב.
את רואה את זה צד של אבא שלך שאין ברירה ובטוב וברע זהו אביך.
אני רואה את הבעיה בתור שכן שאין לי קשר אליו.
אני לא מאשים אותו שהוא אדם רע להפך לא יצא לי להכיר אותו אבל יכול להיות שהוא אחלה בן אדם.
אבל אם יש בעיות צריך לפתור אותן גם אם זה אומר שלפעמיים גולשים לקטעים לא נעימים.

זהו תודה

ישן 10-07-2007, 16:56
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה מאוד אהבתי איך שחילקת הכל לקטיגוריות והכל מסודר.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "מריאל"

דבר ראשון, לא אמרתי לך לקנות מנטרל רעשים. כשציינתי את המחירים חשבתי שזה טריביאלי שאין סיכוי ללכת בכיוון, אבל לדעתי חשוב שידעו שיש דבר כזה. באמת לא הייתי מובנת, סליחה.

לגבי מצב רפואי: לא, אין טיפול לליחה כזו. ראה ערך אבא שלי. אם היה משהו - תאמין לי שאבא שלי כבר היה לוקח אותו. חוץ מזה תבין: זה שיש טיפולים מתקדמים בכיוון אחד לא אומר שקיימים טיפולים מתקדמים בכיוון אחר. לסארס (סוג של שפעת שממיתה אנשים בקצב רצחני ובמהירות - תוך כמה ימים) אין תרופה ואין איך לטפל בזה. זה מדבק מאוד, לפני כמה שנים היתה בסין מגיפה כזו וחששו שזה חדר לארץ. זה חדר לארצות אחרות.
כדורים שמוכרים בבית המרחקת ללא מירשם הם בדר"כ בעלי השפעה מיזערית,זה לא משהו רציני (ולכן זה נמכר לקהל הרחב בלי מרשם), ומי שיש לו בעייה רצינית - זה עוזר כמו כוסות רוח למת.

אני מסכימה איתך לגבי ההתחשבות וניבול הפה. באמת לא צריך לקלל ולהתנהג ככה.

אני מאוד לא מסכימה איתך לגבי לעקור מישהו מביתו. מצבו הכלכלי חשוב גם הוא, ולא התכוונתי שאם הוא ייעקר מביתו בכוח אז הוא יאבד את עבודתו. זה שיש דירות להשכרה בכל הארץ ובמחירים זולים - זה ממש לא נכון. ניסיתי פעם לחפש דירה להשכרה? ראית את התנאים של דירות כאלה? איך הן ניראות מבפנים? את המירווח שלהן (שאין להן בעצם)? את מספר החדרים? את גודל החדרים?
יצא לי לפגוש אדם שהיה לו בית בבעלותו והשכנים הצליחו להכריח אותו לעבור דירה רק בגלל שהוא האכיל חתולים, ולא ברחוב, אלא בביתו הפרטי בחצר.
זה לא שאי אפשר להכריח בנאדם לעבור דירה אפילו אם היא שלו, אבל זה פשוט לא מוסרי.
איך אתה היית מרגיש אם כל השכנים היו מתארגנים כדי להכריח אותך לעבור מביתך? אתה באמת בטוח שהיית מבין את עמדתם ומתחשב בהם ופשוט מפנה את מקומך וזז למקום אחר? בלי וויכוחים?

תיראה, אני מבינה שאתה בדר"כ מעדיף ללכת בדרכי שלום ואני מאוד מעריכה את זה.
אבל בבקשה תנסה להבין: אין אפשרות להכריח אדם לעשות דברים נגד רצונו. לא טיפול רפואי, לא מעבר דירה, לא להתנהג בצורה הולמת יותר, ואני גם בספק שהמשטרה או בית המשפט יצליחו לאכוף אותו ליצור שקט בצורה כלשהי.
אני הצעתי דרך של שלום שבה תוכל לחיות עם הבעייה, כי אף אחד מהפתרונות האחרים לא הולכים לפתור את הבעייה אלא לקבע אותה להרבה מאוד זמן וליצור בעיות חדשות.

ישן 13-07-2007, 14:19
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man

אפשר לשרוף לו את הבית או למרר לו את החיים עד שהוא יעזוב..
חח.. סתם..

לי הייתה בעיה דומה עם שכנים שכוס אמק היו נזכרים להתחיל לשפץ ולקדוח באחד בלילה ולאורך תקופה ארוכה..
הייתי שומע ארונות זזים דפיקות בקיר קדיחות ומה לא?
קיצר ניסנו לדבר איתם יפה לא הולך הם המשיכו בשלהם המשיכו לקדוח לחפור לשפץ כאילו בנו בית חדש אין לי מושג מה הם עשו שם..
גם שמזמינים משטרה אצלנו למקרים כאלו בא שיטור עירוני שזה זקנים שמתנדבים והם תמיד מנסים להגיע לפשרה אין באמת כאילו מישהו שם עליהם במיוחד לא השכן..
יום אחד באתי עם עצבים, קמתי בבוקר אחרי שלא ישנתי כל הלילה.
ואמרתי לשכן..(יותר נכון איימתי)
שאם הלילה יש רעשים אני אדאג להרעיש יותר חזק מהם..
כמובן שהשכן הסתכל עליי במבט של לך מפה וסגר את הדלת..
אמרתי אולי הוא הבין הפעם.. כי הורים שלי סתם דיברו איתו הוא לא הקשיב להם וגם לא ממש איכפת לו מהשיטור העירוני, אז אמרתי אולי באיומים..
קיצר אני הולך לישון עד בערך לא זוכר שתיים שלוש הכל היה אחלה הייתי בטוח ב100 אחוז שהוא הבין אותי סוף סוף..
פתאום התחיל לדפוק מסמרים ועוד בקיר שמגביל לחדר שלי!!!
אמרתי אין מצב איזה דפוק רצתי דפקתי בדלת שלו כמו משוגע!! הוא פותח ואיך שהוא רואה אותי ישר אומר לי: "לך תזדיין" וסוגר..
באותו הרגע חטפתי עצבים של החיים שלי..
לקחתי נפץ שהיה לי (עדיין יש לי מלא בלי קשר לפורים או משהו אני חולה על שטויות כאלה) זרקתי לו לגינה זה עשה כזה פיצוץ כמו שצריך..הוא יצא ואמר אישתי חולה יאידיוט והתחיל לקלל ולחפור ואני כשאני עצבני במיוחד שזה קורה מחוסר שעות שינה לא מעניין אותי כלום!! אמרתי לו שאני רוצה לראות שהוא ממשיך להרעיש..
אין לא האמנתי הוא חזר לבית כמו כלב והפסיק עד היום לא שמעתי רעש אחד בלילה..

כמובן שקיבלתי הרצאה מההורים שלי על מה לעזאזל חשבתי לעצמי ועל זה שיכלו לזמן משטרה..
ושבבית שלי אני ינהל את העניינים.. אבל בתכלס הם גם היו מרוצים כי הוא הפסיק.. למרות שאם הוא עוד היה ממשיך אני מאמין שגם ההורים שלי היו עושים משהו בסוף (פשוט גם ככה שניהם יושנים שעה ביום)

אני הסקתי מזה שאנשים שלא מבינים בהידברות מבינים בכח.. מי שלא מבין בכח מבין בעוד יותר כח..
אין מה לעשות.. אני מאוד לא אוהב לנהוג בצורה שכזאת ובאמת שאלימות זה לא פתרון.. ועד היום אני מצטער ומודע לזה שבנס לא קרה כלום..
אבל היי הוא הפסיק לשפץ בלילה סימן שהוא הבין וזהו..

מה שאני אומר נפץ אחד ביום נפץ אחד בלילה והוא יפסיק להרעיש... חח סתם לא..
אבל באמת מידה כנגד מידה הוא מרעיש לך את תרעישי לו בחזרה..
כי להתאגד ולדרוש זכויות ולפתוח בהליכים משפטיים שהוא יכול לנצח שם (כי לדעתי יש לו סיבה מספיק טובה לעשות את זה) זה חסר סיכוי.. אגודה לתרבות הדיור זה חרטה אחת גדולה..מנסיון

אז פשוט תיהיו יציריים תחשבו מה אפשר לעשות לו בשביל להחזיר לו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר