לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2007, 21:47
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי theagle16 שמתחילה ב "צריך עזרתכם לגבי מדריך בקורס חובשים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי theagle16
אהלן,
אז הציעו לי היום דרך פרוטקציה (אני פרופיל קרבי), להיות מדריך בקורס חובשים.
בסה"כ אני אף פעם לא רציתי להיות קרבי, אבל בתקופה האחרונה הייתי נעול מאד על משמר הגבול ימ"ס וכו'.
עכשיו ההורים שלי אמרו שזה הזדמנות חד פעמית, ואני חייב להחזיר תשובה בימים הקרובים, כי כבר כל התפקידים נסגרים.

עכשיו רציתי לדעת מה אתם אומרים על התפקיד? להיות חלק מהסגל בקורס חובשים (בצריפין אני חושב).

איך התפקיד? יציאות? טירונות 02?

תודה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.name/nor/Images/oranis/icon_yes.gif]

אוקיי בתור אחד שסיים קורס חובשים לפני חודשיים וקצת אני יכול לספר לך על התפקיד מנקודת ראות של חניך בקורס...
אם אתה הולך להיות מודרך זה אומר שתעבור טירונות 03 משום שאתה הולך לפקד גם על קורסים קרביים אז הדרישה כיום בבה"ד 10 היא שלפחות יהיה לך פרופיל קרבי מינימלי כשאתה מפקד על חי"רניקים וגם על סיירות לעיתים.

טוב, החניכים בקורס יוצאים שו"שים אז גם אתה תצא כמוהם. יוצא לחניך בקורס לסגור 2-3 שבתות במהלך שלושה וחצי חודשים מה שאומר שאת השבתות האלה תסגור בטוח ובתור מפקד יצא לך לסגור קצת יותר מהחניכים שלך...

איך התפקיד - טוב, בבה"ד 10 יש הרבה תפקידים שהמודרכים מתמיינים אליהם : חוליה ארצית, מדור טראומה, הכשרות יסוד (זה המדור שרוב המודרכים משתייכים אליו), צוות פיתוח הדרכה, מדור הדרכות מקצועיות( ברה"צ- בריאות הצבא,ברהן- בריאות הנפש), מגמת מפקדים, הדב"ם(מחשבים).

אני אפרט לך קצת על הכשרות יסוד- המפקדים בהכשרות יסוד אלה הם המדריכים הישירים של הכתות בקורס, לא רק שילמדו אותך בכתות אלא גם תפנה אליהם בכל בעיה משום שהם המפקדים הישירים. לדעתי להיות מדריך בהכשרות יסוד זה התפקיד הכי שוחק מכל התפקידים שכתבתי למעלה... המדריכים האלה מעבירים כל יום שעות רבות של לימודים בכתות. הם מלמדים את החניכים חומר רב מאוד במשך 3 וחצי חודשים ויוצא שהם מעבירים כל 4 חודשים בערך קורס חדש.

אם יש לך עוד שאלות אל תתבייש לכתוב אותן, אני אשמח לענות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 22:30
  theagle16 theagle16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי unqiue
אוקיי בתור אחד שסיים קורס חובשים לפני חודשיים וקצת אני יכול לספר לך על התפקיד מנקודת ראות של חניך בקורס...
אם אתה הולך להיות מודרך זה אומר שתעבור טירונות 03 משום שאתה הולך לפקד גם על קורסים קרביים אז הדרישה כיום בבה"ד 10 היא שלפחות יהיה לך פרופיל קרבי מינימלי כשאתה מפקד על חי"רניקים וגם על סיירות לעיתים.

טוב, החניכים בקורס יוצאים שו"שים אז גם אתה תצא כמוהם. יוצא לחניך בקורס לסגור 2-3 שבתות במהלך שלושה וחצי חודשים מה שאומר שאת השבתות האלה תסגור בטוח ובתור מפקד יצא לך לסגור קצת יותר מהחניכים שלך...

איך התפקיד - טוב, בבה"ד 10 יש הרבה תפקידים שהמודרכים מתמיינים אליהם : חוליה ארצית, מדור טראומה, הכשרות יסוד (זה המדור שרוב המודרכים משתייכים אליו), צוות פיתוח הדרכה, מדור הדרכות מקצועיות( ברה"צ- בריאות הצבא,ברהן- בריאות הנפש), מגמת מפקדים, הדב"ם(מחשבים).

אני אפרט לך קצת על הכשרות יסוד- המפקדים בהכשרות יסוד אלה הם המדריכים הישירים של הכתות בקורס, לא רק שילמדו אותך בכתות אלא גם תפנה אליהם בכל בעיה משום שהם המפקדים הישירים. לדעתי להיות מדריך בהכשרות יסוד זה התפקיד הכי שוחק מכל התפקידים שכתבתי למעלה... המדריכים האלה מעבירים כל יום שעות רבות של לימודים בכתות. הם מלמדים את החניכים חומר רב מאוד במשך 3 וחצי חודשים ויוצא שהם מעבירים כל 4 חודשים בערך קורס חדש.

אם יש לך עוד שאלות אל תתבייש לכתוב אותן, אני אשמח לענות.

תודה רבה לך על התגובה !
רציתי לשאול :
איך היו המדריכי קורס חובשים שאתה נתקלת בהם? אנשים איכותיים?
האם במסגרת התפקיד יכולים לשלוח אותי לפעילות מבצעית? (כי אני רק 03).

וואלה, את האמת אני לא בנאדם שנמשך לדם, אף פעם לא התלהבתי מזריקות וכאלה, האם אתה חושב שתיהיה לי בעיה? או שזה דבר שמתגברים עליו מהר?

שוב תודה על התגובה, חשוב לי לשמוע עוד דעות כי אני בדילמה ממש גדולה כרגע.
עידו
ישן 09-07-2007, 13:00
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי theagle16 שמתחילה ב "[QUOTE=unqiue]אוקיי בתור אחד..."

ציטוט:
תודה רבה לך על התגובה !
רציתי לשאול :
איך היו המדריכי קורס חובשים שאתה נתקלת בהם? אנשים איכותיים?
יש ויש

האם במסגרת התפקיד יכולים לשלוח אותי לפעילות מבצעית? (כי אני רק 03).
יכולים לשלוח אותך לפעילות כחובש אם יש משהו חריג- דוגמת פינוי עמונה, מלחמת לבנון 2.0 וכאלה. לפעילות של חי"רניקים, מן הסתם, לא.

וואלה, את האמת אני לא בנאדם שנמשך לדם, אף פעם לא התלהבתי מזריקות וכאלה, האם אתה חושב שתיהיה לי בעיה? או שזה דבר שמתגברים עליו מהר?
יעבור

עידו

וכמובן, מה שחיפוש היה מעלה לך-
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E1%E4%22%E3+10

ישן 10-07-2007, 21:46
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי theagle16 שמתחילה ב "[QUOTE=unqiue]אוקיי בתור אחד..."

ציטוט:
תודה רבה לך על התגובה !
רציתי לשאול :

עידו

את האמת, נראה לי שרוב האנשים שמגיעים לקורס די נרתעים מהמחטים בפעם הראשונה, זה טבעי... אף אחד לא ממש מקבל סיפוק מזה שחופרים לו עם מחט בתוך היד, זה לא נעים בכלל אבל אחרי 3-4 פעמים זה כבר לא ממש יפריע לך...
כל דבר חדש נראה קשה בהתחלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר