לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2007, 22:38
  RTVI1 RTVI1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
בעיה עם מישהי (או אולי איתי)

הבעיה היא כזאת.
דבר ראשון כמה מילים על העבר שלי.. אני תיכף בן 19 בלי קשר רציני בעבר. אני נראה טוב ואני מאשים את זה שהייתי חסר בטחון וביישן במשך הרבה שנים עד עכשיו ובגלל זה לא הייתי פתוח לבנות והיום אני אחר. היה לי קשר די קצר לפני שנה ועכשיו יש לי קשר חדש.

הכרתי אותה לפני חודש ואנחנו נפגשים כל שבוע בערך ואפילו כמה פעמים בשבוע אבל אין לנו הגדרה מדוייקת. אני לא יודע עד כמה הבעיה מוכרת לכם. אנחנו יותר מידידים (כי יש לנו את הקטע המיני שקרה די מהר אצלנו -לא שכבנו-) ואנחנו לא חברים כי לא ממש דיברנו על זה ואמרנו "טוב אנחנו חברים". לא דיברנו על זה מכמה סיבות דבר ראשון זה לדעתי דפוק להגיד לה "אז אנחנו חברים?", נשמע לי ילדותי.

דבר שני אני לא סגור על הקטע איתה. מצד אחד חוץ ממנה אין לי אף אחת אחרת ואני באמת אוהב את האופי שלה ואנחנו די מתחברים אני חושב והאמת אני חולם עליה כמעט כל לילה בזמן האחרון. אבל מצד שני אני לא יודע אם זה באמת נכון שנהיה "חברים". עכישו לפחות.

השאלה שלי כמה צריך לחכות עד שבאמת צריך לדעת כבר או לנהל שיחה על זה? אולי צריך להכיר יותר? יכול להיות שהיא חושבת שאני מהסס ולא פועל נכון כשאני לא יוזם איתה שיחה על "מה אנחנו בעצם" ואני לא עושה את זה בגלל שאני לא יודע מה אני רוצה שנהיה בכלל. אבל אני רוצה קשר רציני כבר ולא חושב שאני רוצה לפספס את ההזדמנות איתה.

אני חייב להרגיש *מאוהב* בשביל להיות חבר שלה?
עריכה: והאמת שאני רוצה יותר שזה יבוא ממנה ולא שאני "אציע לה חברות" והיא תסכים.. אלא יותר שהיא תרצה את זה יותר ממני ושזה יבוא ממנה ולא ממני

תודה לעזרה מקווה שהבנתם!

נערך לאחרונה ע"י RTVI1 בתאריך 10-07-2007 בשעה 22:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 23:00
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RTVI1 שמתחילה ב "בעיה עם מישהי (או אולי איתי)"

המשפט האחרון הוא סוג של התחמקות...
אתה אומר שאתה רוצה שזה יבוא ממנה ולא ממך... למה? ממה נובע הפחד/ההיסוס?
חייב להרגיש "מאוהב"?... לא חייב שומדבר, גם לא להיות איתה בקשר בלעדי... כל המטרה של קשר זה שני אנשים שמאוד רוצים להיות אחד עם השני וטוב להם יחד...
לעיתים, אני לא אשקר, האהבה באה רק אחר כך..
אתה צריך להיות בטוח בעצמך מספיק כדי להחליט שאתה רוצה להכנס לקשר על מנת לא להפגע או לפגוע במידה וזה לא הדבר הנכון עבורכם כרגע...
אני בטוחה שאולי מצידה היא מרגישה כמוך, לכן חשוב לדבר על זה, אבל לא בכדי להגיע למסקנות, אלא בכדי להבהיר כל אחד את עמדתו בנושא.
יכול לפרוח מזה קשר מדהים כבר עכשיו ואולי תחליטו יחד שכדאי לחכות...
שומדבר הוא לא "שטותי", ולשאול אם "אנחנו יחד" זה בטח ובטח לא אדיוטי... להיפך, אם אתה מחפש הגדרה, זה המשפט המנצח.
אם אתה מוכן להסתובב עוד חודש או חודשיים מבלי לדעת מה מימינך ומשמאלך, אז אל תשתף..
הכי חשוב זה שתדע מה אתה רוצה, ותעמוד על כך שתשיג אותו...

בהצלחה

דניאל

ישן 11-07-2007, 07:30
  reason reason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RTVI1 שמתחילה ב "בעיה עם מישהי (או אולי איתי)"

שמע לפי מה שאני רואה אתה רוצה להיות איתה, אחרת לא היית חולם עליה , ולא היית פותח את הפוסט.
מה שכן אתה מפחד מהתגובה שלה, בגלל זה אתה רוצה שזה יבוא ממנה, זה הדבר הכי בטוח שיכול לקרות, ככה אין סיכוי שתקבל סירוב.
עכשיו אתה יכול לעשות שני דברים:
1) לבוא אליה לשאול אותה איך היא מגדירה אתכם, והאם היא רוצה לנסות קשר של חברות?
זהו המעשה הקשה יותר לעשיה תמיד, אני עשיתי אותו פעם אחת ואני יודע כמה זה קשה.
2)לשתוק, להמשיך לחלום עליה, אולי לראות אותה יוצאת עם מישהו אחר, וכל הזמן לקוות שאתה לא באמת אוהב אותה, ושזאת סתם תחושה.
הבחירה היא שלך, אנ ייכול לספר לך שלי לקח שנה לעבור מהדבר השני לראשון.
שיהיה לך בהצלחה לא משנה מה תעשה.
ישן 11-07-2007, 08:16
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RTVI1
הבעיה היא כזאת.
דבר ראשון כמה מילים על העבר שלי.. אני תיכף בן 19 בלי קשר רציני בעבר. אני נראה טוב ואני מאשים את זה שהייתי חסר בטחון וביישן במשך הרבה שנים עד עכשיו ובגלל זה לא הייתי פתוח לבנות והיום אני אחר. היה לי קשר די קצר לפני שנה ועכשיו יש לי קשר חדש.

הכרתי אותה לפני חודש ואנחנו נפגשים כל שבוע בערך ואפילו כמה פעמים בשבוע אבל אין לנו הגדרה מדוייקת. אני לא יודע עד כמה הבעיה מוכרת לכם. אנחנו יותר מידידים (כי יש לנו את הקטע המיני שקרה די מהר אצלנו -לא שכבנו-) ואנחנו לא חברים כי לא ממש דיברנו על זה ואמרנו "טוב אנחנו חברים". לא דיברנו על זה מכמה סיבות דבר ראשון זה לדעתי דפוק להגיד לה "אז אנחנו חברים?", נשמע לי ילדותי.

דבר שני אני לא סגור על הקטע איתה. מצד אחד חוץ ממנה אין לי אף אחת אחרת ואני באמת אוהב את האופי שלה ואנחנו די מתחברים אני חושב והאמת אני חולם עליה כמעט כל לילה בזמן האחרון. אבל מצד שני אני לא יודע אם זה באמת נכון שנהיה "חברים". עכישו לפחות.

השאלה שלי כמה צריך לחכות עד שבאמת צריך לדעת כבר או לנהל שיחה על זה? אולי צריך להכיר יותר? יכול להיות שהיא חושבת שאני מהסס ולא פועל נכון כשאני לא יוזם איתה שיחה על "מה אנחנו בעצם" ואני לא עושה את זה בגלל שאני לא יודע מה אני רוצה שנהיה בכלל. אבל אני רוצה קשר רציני כבר ולא חושב שאני רוצה לפספס את ההזדמנות איתה.

אני חייב להרגיש *מאוהב* בשביל להיות חבר שלה?
עריכה: והאמת שאני רוצה יותר שזה יבוא ממנה ולא שאני "אציע לה חברות" והיא תסכים.. אלא יותר שהיא תרצה את זה יותר ממני ושזה יבוא ממנה ולא ממני

תודה לעזרה מקווה שהבנתם!

לא יודעת מה האופי שלה ומה המצב בינכם בדיוק, לפעמים מילים לא מעבירות בכתב את הכל.. אבל לפי ההגיון נלך.

אם אתה אוהב אותה, ואתם מתנשקים >לזאת הכוונה במשפט המוזר שכתבת?< סביר להניח שהיא רואה בך גם כבן זוג, אחרת היא הייתה סתם משחקת בך. אני אסמוך על האופי שלך. אני מניחה שאתה היית יכול לקלוט על ההתחלה >גם אם מודחק< אם היא משחקת בך או לא. אז זה כבר אומר שהיא גם מעוניינת, לא?

אתה רוצה אותה ולא רוצה לפספס הזדמנות איתה- אם היא גם בקטע, זה לא משנה אם "תציע לה חברות" או לא, התשובה תהיה כן, ואם היא תהסס ותגיד "אני לא יודעת... בלה בלה בלה" אז היא לא הייתה צריכה להכנס למצב הזה בכלל, אבל זה כבר דבר שונה ואני לא אכנס לזה..

בנוגע לעריכה, זה כבר סתם שטותי, אני ממליצה לך להתגבר על זה.

בהצלחה

ישן 11-07-2007, 09:17
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
זה בכלל לא שטויות

ואל תחשוב שזה פאדיחה. זה עניין רציני, והגדרה של מערכת יחסים אם אתם מוכנים לכזה דבר יכולה מאוד לעזור לפתח אותה. ביטחון עצמי שלכם בעצמכם ואחד בשני יגדל ודברים טובים אמורים לקרות.

מה שאתה צריך לנסות להבין בעצמך זה- האם אתה רוצה להיות מאוהב, או אתה רוצה להיות מאוהב בה.
כי אני יודע לגבי עצמי, שהרבה זמן רציתי מישהי לאהוב, כבר לא היה אכפת לי מי, הייתי כמהה לתחושה הזאת שוב.
עד שהבנתי שזה לא צריך להיות ככה, למדתי לתת לזה לבוא. כשזה בא, זה..באמת דבר נפלא.
אני אומר תדבר איתה,אם אתה מרגיש שאתה מוכן לזה, שזה מוזר לך שאתם ככה בלי הגדרה, ושמבחינתך היית רוצה שהיא תהיה חברה שלך. היא כנראה תעריך את הכנות ואת האומץ.

אם זה כמו שסיפרת אז אין סיבה שהיא לא תסכים כי זה כבר ככה, רק לא רשמי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר