לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2007, 11:51
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני בטוח שיש בך כל מיני דברים שאת רוצה להוציא החוצה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי גאיה_בר שמתחילה ב "כן, רק מה עושים בטווח המיידי,..."

תנסי לתעל את הכעסים/מרץ/זעם/whatever למקומות אחרים- פעילות גופנית כמו ריצה למשל. נתתי את הדוגמא הזאת, כי זה מה שאני עשיתי בחודשים הראשונים, אחרי שמי שהייתה חברה שלי במשך 5 שנים נפרדה ממני באופן הכי פתאומי, ובצורה די מגעילה.

אין מה לעשות זה כואב, ומי כמוני יודע, אבל אני אכתוב כאן משהו שאמרו לי עשרות או מאות פעמים- הזמן יעשה את שלו, שימי את העניין הזה בצד ותסתכלי קדימה. אני יודע (ובטוח) שאת לא רוצה לעשות את זה, אבל אין ברירה.
רק כשהחלטתי באמת לשים את העניין האישי שלי בצד, דברים התחילו להסתדר, וזה לקח לי כמעט שנה- לימודים, חברים, משפחה, ואפילו בחורות שיצאתי איתן. למה "יצאתי"? כי בלימודים הכרתי את חברה שלי מזה חצי שנה, והקשר בינינו עולה בעשרות רמות על הקשר הקודם והארוך שהיה לי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 13:00
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מסכים לחלוטין עם עידו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גאיה_בר שמתחילה ב "נשמה תאומה אובדת"

ממשיכים הלאה, מחפשים עיסוקים שיסיחו את דעתך מהעניין.

כשלי קרה משהו דומה, (בלי פרטים), הייתי בעיצומו של סמסטר מאד עמוס בלימודים, אז את מירב מרצי הפנתי לשם.
במקום להסתובב בחוסר מעש במסדרונות המכללה (מה שאני עושה בד"כ) ממש ישבתי בכיתה ועשיתי שיעורים,
נשארתי גם אחרי שעות הלימודים והשקעתי בזה, ובכלל אפשר לומר ששקעתי כולי בלימודים.

בכלל, פרקתי בכל מיני דרכים. בנוסף ללימודים שהיוו הסחת דעת גם פרקתי תסכול בציור, בכתיבה, הוצאתי את
כל מה שהיה לי על הלב. בסוף גם כתבתי משהו מאד מאד ארוך שהיה סגירה של כל הנושא עבורי.

אני מוכרח להודות שזה עדיין מציק לי מדי פעם, ועברה למעלה משנה וחצי, אבל זה לא משנה, המשכתי הלאה,
מה שהיה היה, את הנעשה לא ניתן להשיב וכן הלאה, לא חסרות סיסמאות, חלקן מלאות וחלקן נבובות מתוכן.

בסופו של דבר תתגברי בקצב שלך, וזה בהנחה שמה שאת אומרת נכון ואכן חסר סיכוי להתממש.
אם את באמת מאמינה שאין ברירה, תמשיכי הלאה, תמצאי לאן לתעל את מה שאת מרגישה, זה יכול להוביל
לתוצאות טובות. "מעז יצא מתוק".

קחי לך את הזמן לחשוב על זה, אבל אל תשארי שם, צריך לדעת לקום וללכת, לשבת במקום ולהיות בדכאון
זה מאד נח, אבל לא בהכרח הפתרון הנכון.

בהצלחה
ישן 11-07-2007, 16:15
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

סליחה מראש אם התגובה הזאת תראה לך פוגעת או חסרת רגשות אבל זאת בסך הכל היכרות באינטרנט של 4 ימים! אולי נדלקת על הבחור, אולי בנית לך תוכניות וציפיות שעכשיו יהיה לך קשר טוב עם מישהו ושזה יהיה הוא, אבל את מגזימה , נפש תאומה? כנראה שלא אם הפסקתם לדבר אחרי 4 ימים! מאחלת לך שתתאהבי באמת ולא דרך האינטרנט בשביל שתראי מהי אהבת אמת.

אל תהי יותר מידי רגישה <לא לתגובות כאן ולא לנושא עצמו>, אנשים עברו הרבה יותר <כ"כ יותר שהבעיה שלך בכלל לא נראת רצינית> והדרך להשיג מישהו ולהגיד לו דברים דרך כתיבת האשכול היא שגויה לחלוטין כי כל אחד היה מתעצבן לראות שהקשר שלו מפורסם עכשיו בכל האינטרנט. טעית, הייתי ממליצה לך לבקש למחוק את האשכול הבאמת לא רציני הזה.

נ.ב
אל תלחצי על עצמך להכנס לקשר מחייב ומלא משמעות, קשר צריך להבנות בצורה בריאה ולא תחת לחץ לקשר! אל תצפי מאנשים ליותר מידי, רק תהני מהרגע ותדעי לשלוט בעצמך, אחרת ישחקו בך.

עריכה: אם הבנו אותך לא נכון אז אולי כדאי שתפרטי, מצד שני אם יש עוד אנשים כאן שנוגעים לדבר אז לא כדאי מול כולם.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 11-07-2007 בשעה 16:44.
ישן 12-07-2007, 08:37
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
חברים יקרים

האשכול פה נערך כיוון שהיו פה כמה דברים לא במקום ובכללם כמה עברות על חוקי הפורום
קודם כל היה ממש לא במקום לנסות להבין מי זאת הנפש התאומה של גאיה_בר, היא לא רצתה שתנחשו וזה לא היה משחק הניחושים אז הדיונים במי זה לא במקום בכלל ולכן ההודעות שקשורות לזה נמחקו (בעיקר לתשומת ליבך TALAUS)
דבר נוסף שגם הוא מוגדר כעברה על חוקי הפורום למרות הגמישות בו אך עדיין אם יש לבן אדם מה לענות שיכול לעזור לפותח האשכול הוא מוזמן להגיב או אם יש לו ביקורת בונה גם אז הוא מוזמן להגיב אך להגיב כדי לקטול ולזלזל זה לא במקום ולא לעניין (לתשומת ליבך LONEWOLF)

ולאשכול עצמו, עניין הנפש התאומה מוכר לי כי גם אני חוויתי דבר דומה (יכול להיות שמי שלא חווה ולא יצא לו להכיר מישהו או מישהי שהוא יכול להגדיר נפש תאומה לא יודע מה זה, אני מניח שזה דומה לסוגיה של אהבה ממבט ראשון מי שלא חווה לא יודע את ההרגשה ויכול לזלזל במושג הזה) והיה לי קשר עם מישהי שאכן הרגשתי שזאת הנפש התאומה שלי וגם אצלי לצערי לא יכולנו בעקבות קשרים אחרים לממש את הזוגיות שלנו וזה נגמר בזה שהבחורה החליטה להתרחק כי זה היה חזק ואינטסיבי מידי, מה שדיי שיגע לי את המערכת וגרם לשיחות ארוכות שחלקם נגמרו בויכוחים גדולים דבר אשר העיק עליי מאוד ורק כעבור כמה זמן ובעקבות סדנא שעשיתי יכולתי להסתכל על הנושא בצורה שונה ולשים את זה מאחוריי (לפני הסדנא כביכול קברתי את הנושא אך בפנים הוא נשאר פתוח ורק לאחר הסדנא הצלחתי לסגור אותו סופית) .כך שאם תרצי אשמח לדבר איתך על זה באופן פרטי וכמו שאמרו פה בעיקר הזמן עושה את שלו, והכאב דועך בייחוד שמכירים בחור חדש שמדליק לך אותך מחדש ונסחפת להרפתקאה חדשה, מאחל לך שהיאת תגיע בקרוב
יום טוב
ולהתראות במפגש

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 12-07-2007, 11:56
צלמית המשתמש של חיה__בשבילך
  משתמשת נקבה חיה__בשבילך חיה__בשבילך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07

בובה....
דבר ראשון לכל המגיבים שאמרו פה דברים ממש לא במקום ולא לעניין... -------->>>> אכזבה!!! פשוט ככה!
דבר שני... את חייבת להמשיך הלאה... אבל רק אחרי שאת סוגרת עם עצמך את העניינים אחרת זה ימשיך ויצוף שוב ושוב... בקשר להגדרה של "נשמה תאומה" (לא יודעת מי זה, לא מעניין ולא יעניין אותי!!!) גם לי הייתה כזו... ואני איתה עכשיו.. אבל את חייבת להכיר אותו קצת יותר טוב.. (אין לי ספק שאם כך את מרגישה אז ככה זה... אבל תזרמי עם זה לאט...) וכמו שהציעו פה... ספורט... או כל דבר אחר שגורם לך לשכוח.. (אצלי זה המוזיקה!!! )

שיהיה בהצלחה מאמי.. ולכל דבר את מוזמנת אליי לפרטי או לאיסי... :-*

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר