לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2007, 22:29
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eavotoil שמתחילה ב "קורס צלילה באילת"

זו שאלה שכנראה מתאימה לפורום ספורט (למרות שלא ראיתי שם אשכולות בנושא).

קודם כל, יש מספר גדול של מועדונים טובים באילת והמחירים כמעט אותו דבר. למיטב ידיעתי רק אחד לא מומלץ בקהילת הצוללים, עקב הרשעה בעבירת מין של אחד הבעלים כלפי חניכה (לא רוצה לומר איזה, תעשה חיפוש בגוגל/תפוז).

מה לחפש? לדעתי קודם כל איכות הדרכה ובטיחות, צלילה מכילה מרכיבים שאסור לחפף בהם ולא רציני שיהיו מדריכים שיעבירו אותך למרות קשיים רק לשם סיום השיעור/תרגול.רק אחר כך מחיר,הרכב החבילה ואכסניה.

לעצם העניין, קח בחשבון שההמלצה שלי לא ממש אובייקטיבת, ולא בגלל קשרים אישיים/מסחרים אלא מהסיבה שלא עשיתי קורסים/השתלמויות/צלילות מודרכות באף מועדון אחר באילת בינתיים.
את הקורס עשיתי בקורל סי דייברס - קורס מורחב של שני כוככבים+צולל הצלה+3 קורסי השתלמות+ השלמה חינם ל-24 צלילות (זה היה אז חבילה ד').
למה בחרתי? החבילה משכה אותי מאד עקב ההרכב והמחיר. המועדון הוא מועדון יחסית קטן (אינטימי?), סגל חביב ואדיב גם מבחינת הבעלים (יובל זיו), אנשי הדלפק והמדריכים בזמני. הקורס בפועל ותיאורטית היה רציני ויעיל, אך גם כיפי. היה להם הסדר כלשהו עם אכסניית בית הערבה ועוד איזה מלון, אני לא השתמשתי בו. השלמת הצלילות חשובה מאד, מעבר לזה שחוסכת כסף על שכירת ציוד, מאפשרת לקבל ניסיון לפני שרצים לצלול לבד ולקנות ציוד.
המלצה , אישית, השתלמות צולל הצלה הייתה הכי חשובה וזו שהכי תרמה לי, התכנים שם גרמו לי בפעם הראשונה להיות בטוח ביכולת שלי להתמודד עם כשלים/בעיות/מצבי לחץ אצלי ואחרים (אבל בלי over-confidence).

בכל מקרה, כמעט כל המועדנים טובים, אני ממליץ שתעשה חיפוש בפורום הצוללים בתפוז, יש הרבה חומר כולל טבלאות שמרכזות את כל המועדונים (אני מתנצל בפני פרש, אבל אין פה קהילה בנושא).
אם תחפש אחרי הקורס באדי קצת יותר מנוסה שלח הודעה, אני יורד מידי פעם (סופ"ש הבא כנראה ובטוח בתחילת ובסוף אוגוסט)
בהצלחה

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 12-07-2007 בשעה 22:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר