לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2007, 03:48
צלמית המשתמש של ktulu
  משתמש זכר ktulu ktulu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך MSN אל ktulu
מכין מיני סרט אנימה וצריך צוות שיעזור בדיבוב ועוד

שלום כולם..אני התחלתי לפני סביבות השלוש שנים להכין מיני סרט.עכשיו אני יסביר לכם בדיוק במה מדובר כיוון שזה לא בדיוק סרט.אני תמיד הייתי שרוף על דרגון בול ופעם היה לי לזה סיפור המשך שהייתי כותב בו כל יום פרק והגעתי כבר לסביבות ה200 עד שהיה מקרה לא צפוי ותיקיה עם מלא מלא דברים שהיו לי שקשורים לזה נמחקו..כל הסיפור נמחק עם ציורים שהכנתי בפלאש לסדרה ומשחקים ועוד מליון דברים אבל למזלי הסרט שהתחלתי היה בתיקיה אחרת וניצל.עכשיו,לאלה מכם שלא מכירים דרגון בול-הסרטים שלהם הם מן תוספת של 40-50 דקות שיכולה להיות קשורה בעלילה או מלחמה באויב שקיים רק לצורך הסרט.ככה גם אצלי..מדובר בחבורת לוחמי הזי שנלחמת בשלישיית טרולים אפשר להגיד שהם יצורים שנקראים נקרואים.

בקיצור,מה שאני מחפש זה צוות של כמה אנשים שיעזרו לי בהכנת הסרט ברגע שהאנימציה תהיה מוכנה..שזה אומר עזרה בעיקר בדיבוב..אני בטוח שיהיה עוד הרבה במה לעזור אבל אני מראש אומר..אני לא הולך לשלם לאף אחד ואני לא הולך לרדוף אחרי אף אחד כיוון שזה סרט חובבני וזה הדבר הראשון שאני מנסה לעשות מהסוג של הדברים האלה..אני יצור גם פסקול לסרט ובסך הכל הוא יהיה נחמד.לא יתקרב לרמה של סרט נורמלי אבל יותר טוב בהרבה מסרטוני פרודיה קצרים ועקומים של מעריצים.

מי שרוצה עוד פרטים שישאל פה או במסנג'ר guy_gk@coolmail.co.il
גיא.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר