לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2007, 19:20
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
חח מה הקטע אני לא מבין
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כמו שאמרו - אין שיטה יותר טובה"

אתה באיגרוף תאילנדי ? יש לך רקע בקטנה על זה ?

לך לג'וג'יטסו הזה לאיזה כמה שיעורי ניסיון .. ופה אתה תבין מה יותר טוב בשבילך..

אני הלכתי לשתי שיעורים של קרב מגע ולא ממש דיבר אליי .. הלכתי לשיעור אחד של איגרוף תאילנדי שיעור שני שלישי רביעי בערך נראה לי ישר נרשמתי פשוט התחלתי להתלהב מזה רצח ..

גם אני הייתי כמוך בחודש חודשיים הראשונים .. מה יותר טוב מה זה מה זה איך זה .. עם אתה רוצה ללמוד לדעת להגן על עצמך נטו .. תמצא לך מאמן קרב מגע טוב .. וזהו .. אני פשוט לא אוהב את זה ..
אני אתן לך דוגמא ..

לא מזמן בא אליינו איזה אחד שמתאמן שנתיים בקרב מגע .. זה כל כך תלוי בבנאדם .. הוא היה ממש גרוע אוקיי ? יחסית למישו שמתאמן שנתיים .. הוא באמת היה יחסית גרוע ..אז ככה שזה תלוי בך ורק בך .. יכול להיות שאתה תהיה טוב באיגרוף תאיילנדי ממש עוד איזה חודשיים ותישאר שם או ההפך בג'יג'וג'יטסו
חזרה לפורום
ישן 23-06-2007, 23:59
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "שלום, צריך תשובה וכמה שיותר מהר"

כמו שכבר אמרו פה אין אומנות "טובה" יותר מהשנייה ולכן הכל תלוי בכישוריו של הלוחם לכן עליך להחליט מה מתאים לך יותר ובאיזה אומנות אתה נהנה ומרגיש שאתה מפיק מעצמך יותר.

ביקשת קצת חומר על ג'יוג'יטסו אז בעיקרון ישנם סוגים רבים של ג'יוג'יטסו שמקורם הייתה אומנות לחימה שפותחה על ידי הסמוראים ביפן שהיא כוללת אגרופים,בעיטות,בריחים,הטלות,חניקות, ריתוקים, עבודת קרקע וגם שימוש בכלי נשק יפנים מסורתיים. אם השנים עברה אומנות זו מודרניזציה והתפתחה להמון סוגים ובתי ספר ישנו הג'יוג'יטסו המודרני שעוסק יותר בהגנה עצמית ועם נשקים מודרנים והגנת רחוב וישנו הג'יוג'יטסו הברזילאי שמפורסם בזכות עבודת הקרקע שלו והאפקטיביות שלה מול יריב אחד.

בעקרון אחלה אומנות אבל הכל תלוי בך ומה אתה מחפש על תלך לאומנות רק בשביל ה"אפקטיביות" שלה תבחר אומנות שאתה נהנה בה ויודע שתתמיד בה האפקטיביות תבוא עם הזמן

מקווה שעזרתי
orib
חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 16:56
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
שתי השיטות שימושיות לרחוב
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "לא הבנתם אותי!"

כל שיטה והיתרונות והחסרונות שלה. במקרה הזה השיטות עוסקות בתחומים שונים לגמרי - איגרוף תאילנדי - רק עמידה, BJJ - קרקע .

שתי השיטות טובות והטובה יותר תהיה זו שתתאמן בה ותשקיע, למד מה שיותר מושך\מעניין אותך, אלו שני תחומים שונים לחלוטין ככה שהשיטה בה תשקיע ותאהב אותה יותר - היא זאת שתהיה העדיפה בשבילך.

אם להצביע על היתרונות והחסרונות הבולטים ביותר של שתי השיטות (אחת לעומת השנייה) :

-איגרוף תאילנדי - היתרון הוא מהירות הלמידה, הפשטות ועם זה היעילות של השיטה. חסרון - מתבססת על שימוש בכוח כנגד כוח וכאשר יש הבדלים פיזים גדולים בין הצדדים זה יכול לשמש לרעת האדם ה"קטן" או החלש יותר.
-BJJ - היתרון הוא השימוש בתרגילים יותר "חכמים", על הקרקע לכוח יש פחות משמעות, צריך לעבוד בחוכמה יותר מאשר איגרוף תאילנדי. חסרון - השיטה יעילה כנגד יריב אחד בלבד (מצב שבו אדם מותקף ע"י יותר מאדם אחד והוא יורד עם אחד היריבים לקרקע פירושו סופו של האדם המתגונן).

ושוב זה אינדווידואלי, תלוי באדם, אחד יצליח יותר בשיטה א' והשני יצליח יותר בשיטה ב' אך שניהם יצליחו באותה מידה.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 06-07-2007 בשעה 17:01.
חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 22:40
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "עוד שאלה"

אל תלך למה שאומרים לך ששימושי יותר , תלך לאומנות שבא אתה חושב שתיהיה שימושי יותר

תאמין לי , כל אחד משתלב טוב במשהו אחר , אם הייתה אומנות אחת הכי טובה כמו MuayTahi אמר ש MT זה הכי טוב אז רק היא הייתה נשמרת במהלך השנים , עובדה שנשמרו עוד הרבה אומניות , לכל בנאדם מתאים משהו אחר
מה לעשות אני חייב לרשום שוב את המשפט הזה :
"
היה חסר צורה, חסר דמות, כמו מים. שים מים בכוס, הם יהפכו לכוס. שים מים בבקבוק, הם יהפכו לבקבוק. שים מים בקנקן, הם יהפכו לקנקן. מים יכולים לזרום והם יכולים לנפץ – היה מים ידידי".

אל תלך ראש בקיר , אל תלך לאומנות שאתה חושב שהיא הכי יעילה , תלך לאיפה שתשתלב הכי טוב (כמו המים)

חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 01:26
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
בתור חובב BJJ מושבע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "שלום, צריך תשובה וכמה שיותר מהר"

אם אתה לא בחור סבלן לך על מואי טאי! כן יסלחו לי ידידיי הגרפלרים אבל מואי טאי רוכש לך סיבולת טובה כושר מצויין(נכון גם BJJ אבל...) והרבה יותר מהרר עבודה אינטסיבית כזאת תקנה לך קישורי סרייקינג גבוהים שיקנו לך יכולת להגיב הרבה יותר טוב במצב של קטטה אחד על אחד או אפילו 2 על אחד(תלוי עם מי יש לך עסק) כי הרוב לא יודעים בכלל מה לעשות עם עצמם בקרב בעמידה יחסית פשוט מתפרעים בזמן שאתה ידידי תדע בדיוק מה לעשות בצורה הטובה ביותר...אז שוב אם אתה סבלן לך על BJJ בטווח הארוך זה יקנה לך אסטרטגיית לחימה מעולה שתגבור על כל פליצה ממוצעת(ערסוואט קטן) אבל אם אתה רוצה רחוב תכלס תשאר במואי טאי!

באמת בבית ספר שלי הילד שכולם פחדו ממנו, הילד שאף אחד לא העיז לריב איתו בצחוק זה מתאגרף במשקל קל שוקל אולי 65 גובהו אולי 175 ס"מ ובמקרה היה אלוף ישראל 3 פעמים ברצף...חח וכן מנסיון איתו בזירה הוא עושה מילדים אחרים בדיחה...

חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 09:38
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "..."

זה מה שכתכתה (לא יצא לי לצטט)
חוצמזה למה לא ללכת לשתיים ביחד ? הלוחמים הכי גדולים הלכו לכמה ביחד ! אבל כמו שאמרתי שילך לדניס הישרדות שם

קראתי טוב מאוד ידידי זה אתה שצריך לקרוא שוב , אתה סותר את עצמך , אתה אומר הלוחמים הכי גדולים , סלח לי אבל מעטים כאן כאלו וגם אני לא , ממש לא , בכל הארץ הם מיעוט של מיעוט , לוחמים גדולים יכולים ללכת לשתיים בגלל מה שהם , ויש להזכיר שכולם באו מרקע מסוים ורק אז למדו משהו אחר ,כי הם מקצוענים פשוט, אז זה לא יפריע להם ללמוד עוד משהו , כל עוד אתה לא מקצוען אתה לומד כל יום משהו חדש , ככה זה , בגלל זה אי אפשר להכניס לך אומנות אחרת מהצד השני. ורק אנשים מסוימים שנמצאים ברמה גבוהה יכלו לעשות זאת
אומניות לחימה זה לא כמו כל לימוד אחר ,זה כבר לא כמה שתידע ככה יותר טוב , כי באומניות לחימה לא מספיק לדעת , צריך לדעת איך לבצע וזה הבדל

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 10-07-2007 בשעה 09:42.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר