לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2007, 18:55
  bla27 bla27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maors15 שמתחילה ב "פרויקט גאמא ושחקים"

קודם כל גם שחקים וגם גאמא הם לא "מסלול". שניהם איתור למגוון מסלולים שונים, המשותף לכל המסלולים באיתור גאמא זה שכולם דורשים ידע מוקדם (חלק יותר וחלק פחות, בנושאים שונים). לשחקים אין דרישות לידע מוקדם (לפי מה שאני יודע... לפחות רשמית) והם מחפשים מלש"בים בעזרת מבחנים מסוג שונה מאלו של גאמא.
חלק מהמסלולים בשחקים נחשבים מסלולים בעל אופי טכנולוגי, חלק לא.

תתמיין להכל, אם תתאים ליותר ממסלול אחד באיתורים הללו אז יקחו אותך למסלול עם מעמד גבוה יותר באיתור, וזה לא דבר קבוע כמו שלאחד מהאיתורים יש עדיפות על השני כי כמו שאמרתי בתוכם הם כוללים מסלולים רבים(מספר דו ספרתי) וזה משתנה מאחד לאחד ולחיל המודיעין יש את השיקולים שלו.

גאמא זה לא חדש.. זה גם לא מסלול, אני אומר את זה כתיקון לאנשים שכך זה משתמע מדבריהם למרות שאני יודע שהם יודעים שזה לא המצב. בכל מקרה אני יודע שחלק גדול מן המסלולים לא חדשים אבל "פרוייקט גאמא" אולי באמת חדש.. הבנתי שפעם היו מאתרים מועמדים למסלולים שונים רק לא בתור הפרוייקט. כלומר המסלולים, לפחות חלק מהם קיימים זמן רב, רק כולם תחת ה title "פרוייקט גאמא" שעוזר לתהליך איתור נוח יותר.

אף אחד לא יבטיח לך כלום בקשר לאזרחות... בעצם כן מבטיחים לך, אבל אל תרגיש כל כך בטוח. הכל תלוי במצב בשוק, כרגע המצב מצויין, מעין בועה 2.0 .
בכל זאת, אם אתה מגיע למסלול שנחשב למובחר בצבא בתחום המחשבים, שניתן להגיע למסלולים כאלו בין השאר דרך איתור גאמא או איתור שחקים, אז כן, הרבה אנשים שם באמת יוצאים מסודרים.
אני יכול להעיד על אנשים שאני מכיר שממש לא חסרות להם אופציות לאחר השירות, מצד שני הם תותחים אחד אחד, אבל ממש.. והם אמרו לי שהם עובדים עם אנשים כאלו גם.

צוברים ידע וניסיון ממסלולים טובים אבל האנשים שאני מכיר משם באמת ממש איכותיים, זה לא איזה קסם או משהו הם אנשים טובים ובגלל זה לא היו להם בעיות שיצאו מהצבא.
Hydra מספיק אנשים היום מהתחום מכירים מסלולים במודיעין, רוב המסלולים גם בכלל לא חדשים(אם בכלל יש מסלול חדש) ובוגרי מסלולים ותיקים יותר באמת שתולים בכל הארץ בעמדות גבוהות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר