לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2007, 15:42
צלמית המשתמש של שרץ בידי
  שרץ בידי שרץ בידי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
ועכשיו הוא "התאבד"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי boozi :] שמתחילה ב "הג'יהאד מציג לכידת סוכן ישראלי."

החשוד כמשתף פעולה פלסטיני, שנעצר בשבוע שעבר ברצועת עזה על-ידי הג'יהאד האיסלמי זמן קצר לאחר שנראה מטפס מן הצד הישראלי של גדר המערכת, מת היום (ד') מפצעיו בכלא. גורמים בעזה אמרו ל-ynet כי החשוד בשיתוף פעולה מת מעינויים במהלך חקירתו.
האיש, פדל דהמש, נתפס על-ידי אנשי הג'יהאד שתצפתו על האזור. ב-ynet פורסמה קלטת הווידאו של אנשי הג'יהאד, בה נראה דהמש שב לשטח הרצועה לאחר שג'יפ של צה"ל הוריד אותו סמוך לגדר בצד הישראלי.
אנשי הג'יהאד צילמו את דהמש כאשר החליף את בגדי צה"ל שעל גופו, ולבש בגדים אזרחיים. מיד עם כניסתו לשטח הפלסטיני נעצר על-ידי אנשי הג'יהאד, שחקרו אותו. לדבריהם, הוא הודה כי שיתף פעולה עם צה"ל ופעל להברחת מכוניות גנובות אל תוך הרצועה, שבחלקן נעשה שימוש לחיסול פעילים. בג'יהאד אמרו כי דהמש נחשד בהטמנת מכונית התופת שהתפוצצהבשכונת זייתון בחודש שעבר וגרמה להריגתו של ראאד פנונה, מבכירי הארגון.

לאחר יומיים ברשות הג'יהאד, הועבר דהמש לידי הכוח הביטחוני המיוחד של החמאס, המופקד היום על הביטחון ברצועה. הוא נחקר במשך מספר ימים, אולם היום הועברה גופתו אל בית-החולים "שיפא" בעזה.

גורם פלסטיני אומר ל-ynet כי סיבת המוות היא התאבדות. אולם אין היום ברצועה גורמי חוק או רפואה שניתן לאשר מולם את נסיבות המוות ואת מהימנותה של גירסת ההתאבדות.

אם זה נכון.. הרשלנות והשלומיאליות של "הצבא הטוב בעולם" פשוט לא תאומן!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 16:01
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שרץ בידי שמתחילה ב "[font=Verdana]ראית את..."

כן...
ואני לא רואה שום הוכחה בסרטון לקשר בין האיש שנראה בחלק הראשון עובר את הגדר לבין האיש שנראה אח"כ קשור כשעיניו מכוסות.
לא ניתן להיות בטוחים ב-100% שמדובר באותו איש.
כמו כן, לא ניתן להיות בטוחים שהסרטון צולם בזמן האחרון. אולי הוא בכלל צולם לפני שנה? - לא ניתן להיות בטוחים גם בזה.

חוץ מזה, אין לי מושג איך צה"ל מכניס/מוציא אנשים מהרצועה לשם קבלת מידע (ואם למישהו יש מידע - אני מניחה/מקווה שהוא לא יחשוף אותו פה) - אבל נראה לי מוזר שצה"ל יוריד אותו ליד גדר המערכת לבוש במדים של צה"ל ובאמצע היום.

אבל בכל אופן, זה לא משנה - כל מה שאני אומרת זה שיש לקחת בערבון מוגבל את כל הפרסומים של ארגוני הטרור.

סיון

ישן 13-07-2007, 00:36
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
מצלצל מוכר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הייתי שם לאחרונה בחורף 2003/4"

אתה מהפלוגה שחטפה פלאשט בשביעיות מטנק של מרמורק? ביליתי כסמ"פ סדיר החל מהתקופה שאתה מציין ועד שנה אחרי בגדוד להב. לא מעט אירועים אכלתי שם. היה לי מזל כ"כ נאחס בגזרה הזאת.. הסמח"ט כבר הכיר אותי אישית מהתחקירים. כל האירועים המשמעותיים נפלו על השבתות שלי ובשבתות של המ"פ שלי.. שקט, ישנים.. החל ממטענים במזבלה, דרך פיגועים בקרני וכלה בחדירה לנח"ל עוז בסוכות של מבצע ימי תשובה. הייתי מפקד המרדף שם והבנתי מהכלבנים שעד היום מקרינים את הסרט של האירוע אצלהם ביחידה. אתה מדבר על המפעל שדרומית למזבלה על קו הרכס, לא?
לעזאזל, אני מתחיל להשמע כמו יוסיפון כשאני מדבר על עוטף עזה.

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

ישן 13-07-2007, 12:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ת'שמע...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Golden Paths שמתחילה ב "מצלצל מוכר"

הייתי (ועודני) מילואימניק ומכאן שלא יכולתי להבין יותר מדי לעומק... בסדיר למקומות כאלה היינו נכנסים בלי הכנה מיוחדת. הבנות במבצעים ומפעילות ה**** חושבות שאתה בא להתעלק עליהן כשאתה רוצה לראות את הסרט של איזו תקרית שהייתה שעות לפני זה, כך שאתה לומד שאין לך הרבה מה ללמוד ב 25-30 יום שאתה שם. האש הידידותית היחידה שאני זוכר היא שביום הראשון למילואים הראשונים (2001) באיזור, בזמן סיור הכרת הגזרה והמתנה לכניסת שיירה לנצרים, מילואימניק מהפלוגה שישב בפילבוקס (הדי מאעפן, שבועות אחרי זה החליפו אותו) שמול השער בציר לנצרים שכך כנראה שהפעם במילואים המאגים טעונים וירה צרור על הדיונה שמעל השער - מעל הראשים שלנו... דיווחנו "ניסוי כלים" בקשר, ניערנו את הפודרה מהמדים ואני זוכר את עצמי אומר למי שליידי "גם כן התחלה...".

בכל מקרה: פרט למחבל שהרגנו/דרסנו, לא זכורות לי חדירות. היה ירי מנגד, היו שני מחבלים לא חכמים שהסתערו על שיירה (צלף של גבעתי חיסל אותם בשתי שניות מהפילבוקס הראשון על הציר (הרכס שבו ילדי סג'עיה היו משתעשעים בשעות של קרב אבנים עם העמדה הזו), עוד שניים שירו עלינו מלייד מחסום קרני מאמצע השדה, ועוד איזה 3-4 תקריות שקשה לי למקם בראש. הייתה לי אז מצלמת וידאו שקיבעתי איכשהו לציוד וצילמתי אתה הרבה פעילויות או חילופי אש. יותר מהכל יש לי צילומים והקלטות מאזור הציר לנצרים: בעיקר ירי מונע אחרי מטענים וכל מיני דיונים אין סופיים בין המג"ד למ"פ מהסוג שעטף כל תזוזה בציר ההוא. מי יודע, אולי אתה מככב שם?

צריך בהזדמנות לראות אותם כי מעולם לא התפניתי לכך.

לגבי המפעל: אני ממש לא זוכר... מצתער. הזכרון הברור ביותר שלי הקשור בגבעתי הוא של מחלקת צעירים שאני עולה על הספארי שמסיע אותם מנצרים החוצה, אני עולה וכולם דופקים על המושבים ושרים "השמש תזרח בין עזה לרפיח". משום מה נחרט לי בזכרון.

אגב: העצים האלה לא יכולים להיות באזור הברך. את מה שמשני עברי הגדר בברך אני מכיר מצויין: מכיר את המוצב עוד כשהיה משהו בסגנון גבעת חלפון, מכיר את המוצב המבוטן והמשוכלל שהחליף אותו, מכיר את הצירים ואפילו זכיתי למשימה מחורבנת של יומיים בשטח בגלל מג"ח שלנו ש"טבע" בנחל בית חנון בשטפון והיה צריך להשגיח עליו. החורשה הזו לא שם.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-07-2007 בשעה 12:55.
ישן 13-07-2007, 23:54
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
יכול להיות שהזיכרון שלי מתעמעם
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ת'שמע..."

אין שם ליד המטעים אזור עם חורשה קטנה? אם לא אז הזיכרון כבר לא מה שהיה פעם..
בתקופתי היו לא מעט חדירות. בעיקר של שב"חים שחיפשו עבודה והחליטו לקחת את הריזיקה וילדים שנשלחו לבדוק עירנות. אחרי שיחה קצרה עם הגששים הם היו בדר"כ נשלחים לחטיבה לכמה שעות עד שיחליטו מה לעשות איתם. טיול כיפי בשביל הילדים, הרבה עצבים לחפ"ק וכיתת הכוננות ומעט מידע לתצפיתנים. לכן אני חושב שהבחור מהקלטת פשוט היה שב"ח שהורד ע"י החפ"ק מול הגדר ואמרו לו להתחפף.

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

נערך לאחרונה ע"י Golden Paths בתאריך 14-07-2007 בשעה 00:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר